Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Twój Mix - dłuższa umowa, tańsze telefony

Orange Twój Mix - dłuższa umowa, tańsze telefony

WitekT 25 Stycznia 2006 22:57

0 0
Od 26. stycznia w ofercie Orange pojawi się Twój Mix z umową na 30 miesięcy.

Ceny telefonów będą o około 50 zł niższe niż przy ofercie na 24 miesiące.

Cennik telefonów przy umowie na 12 i 24 miesiące można zobaczyć w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~i  2006-01-25 23:02:06  host: algo.radman.pl

    Orange Twój Mix?! Nie dla idiotów! Powinni tego zabronić!

  • 0

    2.  2006-01-25 23:12:07

    W życiu w to nie wejde. To jak Neostrada na 24 miesiące. Nie podpisze z Nimi umowy nawet na 36 miesięcy choćby dawali mi Nokie 6680 za 1zł. ...24 miesiące to i tak trochę za długo!

  • 0

    3.  2006-01-25 23:13:55

    pozatym "Ceny telefonów będą o około 50 zł niższe niż przy ofercie na 24 miesiące. " ....ale mi znizka. 50zł. kosztem 6 miesięcy! Sorry, ale trzeba mieć nierówno pod kopułą na aby na to pójść. Ale pewnie znajdą się takie ciemniaki (jak to w Polsce) co na to pójdą. Orange znowu szuka głupiego...

  • 0

    4.  2006-01-25 23:23:57

    Orange - powinni tego zabronić ;)

  • 0

    5. ~skers  2006-01-26 00:06:42  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    o kurde zawsze bronie mojej sieci macierzystej Orange ale teraz to przegiecie mam nadzieje ze zrobia taka oferte promocyjna jak rok temu kiedy zmusili wszystkich operatorow do obnizenia stawek nie wiem kiedy to nastapi ale mysle ze beda mieli swietna oferte "Propozycji" z fajnymi sluchawkami i dobra oferta w czerwcu 2007 bo moze wtedy przedluze umowe

  • 0

    6.  2006-01-26 01:48:31

    Nad ofertami w Orange siędzą same tęgie głowy... szacunek za coraz lepszą oferte :)

  • 0

    7. ~corleone  2006-01-26 01:58:06  host: 195.116.32.153

    jestem od dawna w tej sieci i coraz bardzej
    mnie rozczarowuje, czy nareszcie będzie coś konkretnego!!!Czekam już od dawna na "git" promocje.Ale jestem sentymentalny do tej sieci...no więc pozostaje mi już tylko poczekać na "aliantów".....?!!

  • 0

    8. ~  2006-01-26 01:59:17  host: djk129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chuck Norris nie podpisuje umow ;-)

  • 0

    9. ~Art  2006-01-26 09:14:36  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    To może niech Orange zrobi także oferty na: 48,60,72,1246 miesięcy wtedy każdy telefon będzie za 1 zł plus VAT !!!! Przyszłość jest jasna przyszłość to orange mix do końca życia :-)Jedyny minus: umowę powyżej 72mies kupujący musi podpisać krwią....

  • 0

    10. ~i  2006-01-26 09:39:21  host: algo.radman.pl

    Orange Twój Mix? Powinni tego zabronić. Kiedy koniec pomarańczowych? Sami siebie wysadzają. Ach te nowe strategie psychologiczne. W Polsce się to nie uda. Orange! już czas ci podziękować, zejdź ze sceny, nie rób smrodu, uuu

  • 0

    11. ~hicek  2006-01-26 12:22:39  host: dqo42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kompletnie nie widze sensu cich działań. Mam nadzieje, ze w końcu ktoś madry przejmie tam stery

  • 0

    12.  2006-01-26 16:58:36

    Buuhahahaha niezli sa.W 6 miesiecy to ja im zaplace conajmniej 300zl a oni dadza mi tylko znizke 50 zl??!!Lepiej niech pomysla zamiast robic takie beznadziejne promocje...

  • 0

    13. ~Jedi  2006-01-26 17:28:27  host: edz130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chciałem zauważyć, że w Plusie od samego poczatku umowa w miksie jest na 30 doładowania i nikt nie płacze. Na penwo znajdą się na tą chętni, bo sporą część użytkownikót telefonów stanowią osoby chcące używać telefonu do dzwonienia nie szpanowania i i tak są stale w sieci...

  • 0

    14. ~dario  2007-03-28 23:04:09  host: h135-54.net.euron.pl

    przy takich promocjach trzeba szukac nowej sieci

  • 0

    15. ~pullek  2007-08-03 13:33:15  host: s182pc192.mmj.pl

    plus i era mają duzo lepsze promocje wiec czeba zmienic siec orange jest beznadziejne

  • 0

    16. ~ManFan  2007-09-16 10:42:46  host: ip-77-252-18-232-lan.punkt.pl

    to najgorsza siec!!! robia promocje z kturych nieda sie korzystac to jest nienormalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    17. ~xxx  2008-02-16 11:17:45  host: aci215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange to najlepsza siec jaka kiedykolwiek miałam.... Mam idee od trzech lay i jestem bardzo zadow2olona.... Simplus i inne sieci to złodzieje!!!!!!!!!! Pozdrawiam klijentów orange;-)))***

Dodaj swoją opinię