Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: trzy nowe telefony w ofercie dla klientów indywidualnych

Orange: trzy nowe telefony w ofercie dla klientów indywidualnych

LuiN 16 Lipca 2010 12:18

0 0

W abonamentach i ofercie mix sieci Orange można od dziś zakupić trzy nowe modele telefonów: Nokia E72, Sony Ericsson Elm oraz Nokia C3.

nokia e72 nokia c3 sonyericsson elm

Zarówno Nokia E72, jak i Nokia C3 oferują pełne klawiatury QWERTY, więc sieć dedykuje je miłośnikom pisania wiadomości email i intensywnego korzystania z serwisów społecznościowych. Sony Ericsson Elm to z kolei klasyczny, jednobryłowy model - może bez wodotrysków, ale niezawodny.




Zobacz: cennik telefonów w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera przy umowie na 24 mies. (plik .pdf; 126 kB).
Zobacz: cennik telefonów w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera przy umowie na 36 mies. (plik .pdf; 126 kB).
Zobacz: cennik telefonów w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera mix przy umowie na 24 mies. (plik .pdf; 122 kB).
Zobacz: cennik telefonów w taryfach Delfin, Pelikan i Pantera mix przy umowie na 36 mies. (plik .pdf; 121 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    14. ~  2010-07-16 13:23:25  host: aalb3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to czemu tutaj pisze że jest za 499? http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/4530/4639138.pdf A jest dostępna, bo na www jej nie widze?

  • 0

    15. ~Nexis  2010-07-16 13:25:29  host: acwe47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nareszcie Elm w Orange - już nie muszę przenosić się do Ery! :D

  • 0

    16. ~  2010-07-16 13:27:55  host: 212.160.172.70

    w sprzedarzy jest za 1zł wiec nie wiem skąd ta cena.Ale i tak telefonu póki co nie ma na magazynach

  • 0

    17.  2010-07-16 13:39:54

    @6 - E72 jest od dawna również dla klientów indywidualnych @16 - i pewnie nie będzie ;-)

  • 0

    18.  2010-07-16 13:40:38

    Czyli nie ma co na niego liczyć? A będą może jeszcze dostępne w najbliższym czasie?

  • 0

    19.  2010-07-16 13:46:31

    @18 - szansa jest znikoma niestety

  • 0

    20.  2010-07-16 13:56:46

    @18 Raczej nie ;] z tego co mi wiadomo została na stałe zastąpiona przes 6303i ;)

  • 0

    21. ~Scenic  2010-07-16 14:30:02  host: 94.254.146.42

    do 2. Moj k770i mial podobny wspolczynik SAR.,tylko jak go kupywalem to niemialem o czyms takim pojecia ;] Jego brat hazel ma duzo nizszy{ponizej 1},Jego tez powinnismy sie wkoncu doczekac. ;]

  • 0

    22. ~elbro  2010-07-16 15:36:22  host: chello089074230228.chello.pl

    fenomenalne telefony to to nie są, no i se jest spóźniony, bo era go miała wcześniej.

  • 0

    23. ~Serek  2010-07-16 15:41:09  host: chello089072232040.chello.pl

    hmmm, a nikt nie zauważył, że w cenniku pojawił się HTC Desire ;P?

  • 0

    24. ~BKX  2010-07-16 15:42:42  host: aeeo43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Luin: popraw w newsie info odnośnie Nokii E72, pojawiła się wersja z zestawem navi ;) zwykła już od dawna byla w ofercie dla indywidualych.

  • 0

    25. ~zzz  2010-07-16 16:49:03  host: abye3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w ofercie biznesowej pojawil sie SE X10

  • 0

    26. ~zxt  2010-07-16 18:30:57  host: user-109-243-166-220.play-internet.pl

    Ciekawe, kiedy wycofają te idiotyczne taryfy? Plan Na Rozmowy, nie utrzymał się długo, to "ZOO", mam nadzieję, że również.

  • 0

    27.  2010-07-16 19:56:55

    Miło,że C3 jest w ofercie,ale spodziewałem się niższej ceny. za 1zł w abon39. A wiadomo coś o SE Xperia X10 mini, jakaś sieć będzie miała to małe cacuszko w ofercie;P

  • 0

    28. ~lesny_czlowiek  2010-07-16 20:44:22  host: 87-205-188-142.adsl.inetia.pl

    zxt dla fanów Play wszystko inne będzie idiotyczne.. Lord_Bury E72 było i dla klientów indywidualnych, teraz po prostu weszła wersja z zestawem do nawigacji LuiN- SonyEricsson i niezawodny? Jakoś to się gryzie.

  • 0

    29.  2010-07-16 21:11:57

    *Adam: wartość SAR w tym wypadku jest normalna. Ta wartość wynika z technologii 3G stosowanej obecnie w telefonach. Jak chce się mieć 3G to trzeba liczyć się z takimi wartościami, w GSM są to o wiele niższe wartości.

  • 0

    30. ~a_lex  2010-07-16 23:19:02  host: v01-15.opera-mini.net

    Kurcze, do czego jest ten przycisk na słuchawkach SE? W nokii można nim jeszcze zmieniać stacje radiowe, ale tutaj? Czyżby służył tylko do odbierania połączeń?

  • 0

    31. ~Scenic  2010-07-17 11:33:23  host: 94.254.247.165

    do tymis.29 Normalna,a jednak w hazelu udalo sie duzo mniej.A tez ma pelne 3G.

  • 0

    32. ~maniek  2010-07-19 16:08:34  host: dpy73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest wlasnie nowoczesny sposob na powiekszanie puli abonentow - konfigurowalne taryfy + odswiezanie oferty telefonami. do tego dodac jakies, w tym wypadku, drugorzedne sprawy jak losy w loterii i juz.

  • 0

    33. ~Lukkasz90  2010-08-02 13:01:54  host: afrw54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja lada dzien moge przedłuzac umowe w Orange i czekam na SE Hazel i nie wiem czy sie go doczekam go w ofercie... Poczekamy zobaczymy

Dodaj swoją opinię