Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: trwają prace nad "no limit" i wracają "tajemnicze kody"

Orange: trwają prace nad "no limit" i wracają "tajemnicze kody"

sirmark 13 Października 2012 15:02

0 0

Orange zareaguje ma nowe oferty "no limit", a od poniedziałku ruszają nowe "tajemnicze kody" - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.



Dzięki pomysłowi konkurencji nasi marketingowcy mają teraz bardzo pracowity weekend i pewnie nie tylko oni. Dzieje się i dobrze. Do takiej deklaracji pewnie już się przyzwyczailiście, więc tylko potwierdzam, że na pewno zareagujemy na nowe oferty. Jak, tego jeszcze nie mogę dokładnie powiedzieć. Praca wre. - napisał Jabczyński.




Rzecznik zachęca także do większej uwagi, bo od poniedziałku (15.10) startuje nowa odsłona tajemniczych kodów dla prepaidowców (jak wyglądała pierwsza edycja można przeczytać w tej wiadomości). Zastrzega jednak, że zbieżność czasowa mocno przypadkowa, bo taką akcję przygotowuje się wiele tygodni.

Kody zaczną się za dwa dni, ale już teraz zachęcam np. do oglądania band okalających boisko we wtorkowym meczu Polska-Anglia. To się opłaci. - napisał Jabczyński.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 149
  • 0

    149. ~  2012-10-16 12:16:54  host: 213.146.58.58

    @148, akurat dla mnie to no limit w karcie jest średnio potrzebny więc może i lepiej że nie odpowiadają kopią oferty Plusa. Niech wymyślą coś innego a może okazać się lepsze.

  • 0

    150. ~````  2012-10-16 12:35:09  host: 161.51.11.6

    @149 Ale to jest własnie wiadmość na temat "no limit" z prepaid. Patrz na tytuł wiadomiości "Orange: trwają prace nad "no limit" i wracają "tajemnicze kody" Dlatego tu piszemy na ten temat. Jak dla Ciebie nie jest to potrzebne to idz sobie komentuj inne wiadomości. Pozatym oni nic lepszego nie są w stanie wymyślić. Oby tylko skopiowali plusa to i tak będzie dobrze.

  • 0

    151. ~normalny  2012-10-16 17:50:59  host: public-gprs234546.centertel.pl

    @146: Do transmisji danych polecam dedykowaną kartę w taryfie OFNK. Chyba, że masz zwyczaj przełączać się co chwila na telefon i modem to pogratulować inteligencji i zdolności szukania argumentów przeciwko Orange na siłę. Nie ma to jak Play oferujący "nielimitowany" net za każde doładowanie, który kończy się po 200MB.

  • 0

    152. ~normalny  2012-10-16 17:54:00  host: public-gprs234546.centertel.pl

    @148: "Orżnąć" to akurat idealnie pasuje do Play, który zabrał ludziom podstępnie Fresha i większość obniżaczy kosztów, a następnie próbuje wymusić zasilanie konta kilka razy w miesiącu. Jak to się ma do Orange, gdzie w każdej taryfie jest roczna ważność konta, a po każdym doładowaniu bonusy?

  • 0

    153. ~  2012-10-16 21:36:32  host: 176.109.131.159

    POLSKA na 80101 dziala

  • 0

    154. ~luki  2012-10-17 08:42:29  host: ip-99-48.smtvsat.pl

    bzdura, w Play Fresh nadal jest i ma się całkiem dobrze, Fresh to opcja dla tych co rzadko konto ładują.

  • 0

    155. ~luki  2012-10-17 08:42:45  host: ip-99-48.smtvsat.pl

    a gdzie ten no limit? gdzie?

  • 0

    156. ~Lord  2012-10-17 14:10:56  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    orange nie wprowadzi no limit

  • 0

    157.  2012-10-18 13:33:41

    Polska wczoraj/17pazdzernika wszyscy wiedzą czemu w czasie meczu z anglikami mozna bylo dostac 10sms do wszystkich opów na 7dni :-P

  • 0

    158.  2012-10-18 13:34:49

    A wynik 1:1

  • 0

    159. ~pabloki  2012-10-18 16:18:58  host: apn-46-76-36-21.dynamic.gprs.plus.pl

    a jak tam prace nad no limit w pre paid orange?

  • 0

    160. ~  2012-10-18 16:49:29  host: z54-16.opera-mini.net

    Prace nad no limit w Orange utknęły, bo wszystkie kserokopiarki padły! Więc trwa wymazywanie słowa "Plus" oraz "tMobile" markerem :-D

  • 0

    161.  2012-10-18 21:31:25

    kod na dzisiaj PASIBRZUCH dajcie znac co daje

  • 0

    162. ~emi  2012-10-19 02:01:05  host: 80.50.54.2

    Kod działa. Dzieki

  • 0

    163. ~testownik  2012-10-19 16:15:07  host: 194.181.110.154

    Po zalogowanie się na orange.pl do swojego konta zobaczyłem, że opłaty za minutę połączenia do Orange, Plus, T-mobile i na stacjonarne 0,20 zł / min. Wcześniej było 0,29 zł. Coś się zmieniło, coś przegapiłem?

  • 0

    164. ~  2012-10-21 20:37:10  host: 83.218.109.208

    a jaki plan taryfowy posiadasz?? u mnie jest standardowo 29gr/min brutto

  • 0

    165. ~mru  2012-10-23 20:12:59  host: ppp155228.ostnet.pl

    @149 też mi no limit w takiej postaci na nic. Biorąc pod uwagę ważność pakietów lepiej inwestować w abonament albo wybrać prepaid, który coś faktycznie daje, dlatego wciąż trzymam z Heyah.

  • 0

    166. ~Kuba  2012-10-23 21:29:06  host: 80.255.4.241

    no i gdzie nolimit? masakra tyle lat jestem w orange i musze uciec do play heh.

  • 0

    167. ~mirekb  2012-10-23 21:41:25  host: apn-77-114-237-165.dynamic.gprs.plus.pl

    tezby mi pasowalo wytestowac siec ptk na u900 networks..jak na tak nowoczesna i prestiżowa siec to dosyc dlugo..zadne pseudoargumenty tego nie zmienią

  • 0

    168. ~Kris999  2012-10-27 12:48:39  host: 31.134.61.208

    Gdzie są te tajemnicze kody bo nigdzie nie mogę ich znaleźć ???

Dodaj swoją opinię