Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Travel Data Daily

Orange: Travel Data Daily

LuiN 11 Maja 2010 11:21

0 0

Orange wprowadził nową usługę obniżającą koszty transmisji pakietowej w roamingu, w krajach Unii Europejskiej i w Szwajcarii. W ramach promocji za 1 MB transmisji zapłacimy 4 zł - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.



Travel Data Daily to pakiet 2 MB transmisji (rozliczany co 10 kB) przyznawanych codziennie o północy lub po wykorzystaniu dziennego pakietu i dalszej transmisji danych. Jednorazowy koszt pakietu to 8 zł, poza promocją 2 MB transmisji rozliczane co 50 kB kosztują 40 zł.

Aktywacja usługi jest bezpłatna, by jej dokonać należy wysłać SMS o treści akt Travel na numer 573 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym). Pakiet przyznawany jest automatycznie w momencie rozpoczęcia korzystania z transmisji danych. Usługę wyłączyć można komendą rez Travel wysłaną pod ten sam numer (573).




Promocja dostępna jest dla użytkowników wszystkich planów Orange korzystających z Eurotaryfy, z wyłączeniem ofert mix i prepaid.

Zobacz: regulamin promocji Travel Data Daily (plik .pdf; 84 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2010-05-11 11:30:37

    Jakiś mega news to to nie jest, ale zawsze może się przydać.

  • 0

    2. ~silgin  2010-05-11 11:32:28  host: mail-cpl.coconet.pl

    dla abonamentowcow tylko czy tez dla prepaidow?

  • 0

    3. ~DNS 89'  2010-05-11 11:37:52  host: cc.azsoft.pl

    Raczej dla abonamentowców...xD Przynajmniej tak mi się wydaje zobaczymy... xD Dla mnie to żadna promocja... :p

  • 0

    4.  2010-05-11 11:43:26

    Żadna promocja ? Dziesięciokrotna obniżka ceny za daną usługę to "żadna promocja" ?

  • 0

    5.  2010-05-11 11:43:51

    Pięciokrotna, sory :D

  • 0

    6. ~rene  2010-05-11 11:49:37  host: dqc248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i tak korzystanie z neta zagranicą nie ma sensu. taka smutna prawda, 8pln za 2 mb to wciąż dużo

  • 0

    7.  2010-05-11 11:51:40

    2, 3 - gdzieś mi zniknął ostatni akapit - już uzupełniłem informacje - tylko abonamenty, bez prepaid i mix.

  • 0

    8. ~DNS 89'  2010-05-11 12:17:53  host: cc.azsoft.pl

    @4 jaka to promocja chcesz kożystać z neta za granica to idziesz na hot spoty których jest mnóstwo... w dodatku masz kafejki... które wcale nie są drogie ... Wiec nie widzę podstaw żeby kupować taki pakiet... Moje zdanie. @6 Masz w zupełności racje jest to za dużo ... ale cóż może jeszcze kilka lat i bd taniej ... tylko jestem ciekawy na jakiej kwocie się to zatrzyma .. ;p

  • 0

    9.  2010-05-11 12:20:09

    Czyli jak zwykle Orangutan musiał coś s.....ć i to podwójnie. Nie dość, że pakiet ważny dobę, to jeszcze wypieli się na pre-paid. I jak tu polubić tą sieć?!

  • 0

    10. ~tit  2010-05-11 12:35:25  host: 81.219.128.156

    w play nie trzeba kupować żadnych pakietów. 1Mb kosztuje 5zł z rozliczaniem co 10kb. Oczywiście że do normalnego korzystania z netu to drogo ale jakieś sprawdzenie poczty na komórce to już spoko

  • 0

    11. ~  2010-05-11 12:37:39  host: t13-14.opera-mini.net

    Dupy nie rozrywa.

  • 0

    12. ~  2010-05-11 12:50:04  host: t13-13.opera-mini.net

    Takie promocje to mogą sobie w buty wsadzić. Żadna łaska.

  • 0

    13. ~PLN  2010-05-11 12:58:07  host: v02-16.opera-mini.net

    To jednak lepiej kupić kartę w PLAYOnline za 19PLN ważną 2 tygodnie, jak znalazł na 2-tygodniowy urlop. To daje 3,8GB w roamingu. Czyli jest alternatywa, ale to dodatkowa karta.

  • 0

    14.  2010-05-11 13:06:23

    13, PLN - w roamingu pakiety PlayOnline nie działają.

  • 0

    15. ~  2010-05-11 13:07:28  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    4 zl za 1mb ? Złodziejska cena i to ma byc promocja?

  • 0

    16. ~Pitl  2010-05-11 13:27:35  host: v08-15.opera-mini.net

    14. Karta Play Online w roamingu działa, tylko trzeba uruchomić usługę roaming mając zarejestrowaną kartę. Sprawdziłem w sieciach belgijskich i niemieckich we wrześniu, więc nie wiem skąd czerpiesz swoją wiedzę. Opłata pobierana z konta głównego, bonusowe GB do wykorzystania tylko w kraju. Zainteresowałem się tym przed wyjazdem i byłem w szoku, jesli chodzi o poziom opłat naszych telekomow za roaming rzędu kilkadziesiąt PLN/1MB, wybór padł na PLAY i sobie chwaliłem. Oferta Orange stanowi mały kroczek w kierunku cywilizowanie opłat za roaming, ale do Play dalej to jest przepaść, choć nawet stawka 4PLN, czy 5PLN/1MB to nadal dużo za dużo.

  • 0

    17. ~Pit  2010-05-11 13:31:02  host: v08-15.opera-mini.net

    13. Sorki, rozumiem swój błąd w jednostkach. Miało być 3,8MB, bonus w starterze jest 1GB. Więc cofam pytanie o Twoją wiedzę, bo jest ona ok. Pozdrawiam.

  • 0

    18. ~max  2010-05-11 15:58:04  host: 87-205-86-85.adsl.inetia.pl

    Mam pytanie, wszedłem na stronę PLAY, cennik PLAY Online na kartę i jak byk 20zł/1MB - roaming ze strefy euro, więc skąd Wam wychodzi 5zł/1MB w PLAY?

  • 0

    19.  2010-05-11 17:54:27

    Generalnie taniej niż w Play 1MB = 5 zł, ale z drugiej strony straszne obostrzenia w Orange...

  • 0

    20.  2010-05-11 18:20:51

    Aż strach korzystać z takich usług. Oferta tak samo pociągająca jak pakiety internetowe u nas w Polsce. Byłem niedawno za granicą i kupiłem sobie prepaida z pakietem internetowym właśnie tamtejszego Orange. Znaczenie taniej, swobodniej i bez strachu o gigantyczny rachunek.

Dodaj swoją opinię