Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange też będzie rozdawać telefony do testów

Orange też będzie rozdawać telefony do testów

Q! 30 Września 2011 16:59

0 0

htc 7 mozartNa 4. października Orange zaplanował konferencję prasową, podczas której ogłosi rozpoczęcie programu testowania telefonów. Prezentujemy bliższe informacje na ten temat.

orange testuj telefonProgram otrzymał nazwę Testuj z Orange 2012 telefonów i jak sama nazwa wskazuje, do klientów trafi ponad 2 tys. urządzeń. Otrzymają oni telefon HTC 7 Mozart, który pracować będzie pod kontrolą najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego Microsoftu, Windows Phone 7 Mango.




Przypomnijmy, że podobny program o nazwie testujsmartfona.pl uruchomił w połowie sierpnia Play. Pierwotnie w programie do rozdania na dwutygodniowe testy było 150 tys. telefonów, z czego wszystkie trafiły już do zainteresowanych.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
Test telefonu HTC 7 Mozart

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 0

    50. ~  2011-10-01 04:37:09  host: host-89-229-135-131.chelm.mm.pl

    Spoko spoko, co z Polsce jest polskie?

  • 0

    51. ~  2011-10-01 04:38:45  host: host-89-229-135-131.chelm.mm.pl

    A testy telefonów na klientach to ciekawy sposób na obniżenie kosztów, w końcu nie trzeba płacić rzeszy wykwalifikowanych testerów, bo użytkownik potestuje za darmo i jeszcze będzie się z tego cieszył nieświadomy, że go "użyto".

  • 0

    52. ~  2011-10-01 04:43:47  host: host-89-229-135-131.chelm.mm.pl

    A, i jeszcze coś. Ciekawe kogo Oranż zatrudni do reklam, może tak jak Plej - jakiegoś pajaca medialnego? Obstawiam Szymona M. Co prawda on już się sprzedał dla jakiegoś banku, ale kto wie, może i dla Oranga ubierze się w damskie ciuchy...

  • 0

    53. ~  2011-10-01 05:40:54  host: z42-05.opera-mini.net

    39, to ktory operator jest polski? Orange-nie, t-mobile-nie, pley-nie, plus-kupil polak ale przez spolke cypryjską. Czyli ktoremu operatorowi sugerowalbys zostawiac nasze pieniadze? Czy moze w tej sytuacj zrezygnowac calkiem z telefonow?

  • 0

    54.  2011-10-01 06:52:43

    Czego od jakiegoś czasu W3 wszystko małpuje od play?? Przecież są na rynku dłużej od play a wcześniej nikt nie wpadł na taki czy inny pomysł

  • 0

    55. ~  2011-10-01 08:21:09  host: z38-16.opera-mini.net

    @bolek2004. Mylisz się co do małpowanic Orange już kilka razy robił akcję testuj telefon tylko na małą skalę Play podchwycił temat i zrobił to na dużą skalę teraz Orange poraz czwarty robi akcję tym razem na większą skalę niż poprzednio.

  • 0

    56. ~Nikt  2011-10-01 10:16:56  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    @53 Bierzesz z tego co jest: Plus bo z tego wszystkiego jeszcze najbardziej polski, lub Play bo nie przepłacasz (Twoja kasa nie idzie na "opłaty za logo" do Francji czy do Niemiec).

  • 0

    57. ~  2011-10-01 10:23:15  host: z05-07.opera-mini.net

    56, dla mnie nie ma znaczenia, czy kasa jaka wyplynie z kraju jest za logo, czy za inne rzeczy np. podatki na Cyprze. Play dla mnie nie jest najtanszy w ogolnym rachunku a zdecydowanie za bardzo zawodny o czym ostatnio sie przekonuję wiec będę zmienial na ktoregos z w3 i bedzie to orange lub plus a jak prepaid to tmobile.

  • 0

    58. ~thecarpenter  2011-10-01 10:30:55  host: etf153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kazda siec swoje + i - . nie da sie ukryc. a wy zawsze ten taki ten taki. uczyc sie i czytac i myslec,a nie powtarzac to co w innym artykule przeczytacie.

  • 0

    59. ~Th0mas  2011-10-01 10:47:01  host: user-188-33-124-246.play-internet.pl

    Co Wy za brednie piszecie, ze w Play bylo 150000 telefonow i wszystkie zostaly juz rodane. Ja sie zarejestrowalem juz po newsie o 150000 i wczoraj sie zakwalifikowalem

  • 0

    60.  2011-10-01 11:53:59

    *55# ciekawe co testowali wcześniej bo nic nigdzie nie było słychać Alcatela OT 501 czy co?? Chyba że testowali między swoimi pracownikami :) Nigdy nie lubiłem Orange/Idea/Tepsa za ich pazerność i robienie z ludzi idiotów, na szczęście jest już jakaś konkurencja na rynku i nic mnie z nimi nie łączy, niech sobie tam testują co chcą,vive la France :)

  • 0

    61. ~  2011-10-01 11:58:08  host: z46-01.opera-mini.net

    60). Jak to co testowali? A cierpliwosc swoich klientow, he he

  • 0

    62.  2011-10-01 14:31:08

    a i jeszcze jedna kwestia, ten fon do testów pewnie będzie z Orange menu więc napewno funkcjonalność jego spada od razu, ludzie zastanówcie się lepiej ile są warte wasze dane osobowe, bo o to w tym wszystkim chodzi, połaszą się na jakiegoś grata z orżnąć , żenada

  • 0

    63.  2011-10-01 19:44:00

    bolek2004 @60: Motorola Flipout, Defy, a w wakacje HTC ChaCha. W dwóch pierwszych edycjach było bodajże po 20 sztuk, z czego 15 najlepszych testujących dostawało telefon na własność. W ostatniej edycji było 100 telefonów, a 50 osób zostało obdarowanych. Skala mniejsza, ale pomysł Orange, a nie Play. No i było to całkiem publiczne, wystarczyło zaglądać na stronę orange.pl/blog.tp.pl.

  • 0

    64. ~  2011-10-01 21:17:48  host: z11-11.opera-mini.net

    62). Bolek. O dane osobowe tak Cię głowa boli? Coś Cię raczej ugryzło i walisz ciągle w stronę Orange. Weź poszukaj ciekawszego zajęcia, bo to w tej chwili MARNIE Ci wychodzi. * Calm7

  • 0

    65.  2011-10-02 09:17:07

    "Przypomnijmy, że podobny program o nazwie testujsmartfona.pl uruchomił w połowie sierpnia Play. W programie do rozdania na dwutygodniowe testy było 150 tys. telefonów..." Ten fragment jasno mówi, że w Play było przygotowanych 150 tys. telefonów, chyba że to jakiś błąd i chodzi o to, że na testy tego Huaweia było 150 tys. chętnych, a nie 150 tys. telefonów.

  • 0

    66. ~  2011-10-02 10:05:56  host: z11-11.opera-mini.net

    Symbiano, nie należy wierzyć we wszystko co nam napisano ;-) ile ich było-mało ważne. Ważne, że plej nie robił tego sam.

  • 0

    67.  2011-10-02 10:14:50

    @Symbianowiec - pierwotnie (dodane) tyle było do rozdania i tyle się rozeszło według słów Gruszki. Pytanie czy nie zwiększyli puli skoro kolejni się dopisują i otrzymują telefony? No i kwestia tego czy 150 tys. trafiło do klientów, czy wyszło do punktów sprzedaży?

  • 0

    68. ~konsultant  2011-10-04 10:47:50  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    ludzie telefony są odświeżane i wracają znowu do testowania :/ usłyszy jeden z drugim piąte przez dziesiąte i głupoty gadają. przetestowanych jest już grubo ponad 200 tysięcy, do salonów dostajemy już huawei testowane przez conajmniej 2 osoby :))

  • 0

    69. ~  2011-10-04 13:54:31  host: dpd219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4 października to już dziś, czy coś już wiadomo odnośnie możliwości testowania? Czy oprócz testowania pojawiły się jakieś promocje na telefony? Mam na myśli zarówno telefony indywidualne jak również plany optymalne.

Dodaj swoją opinię