Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange też będzie miało laptopy w ofercie

Orange też będzie miało laptopy w ofercie

WitekT 26 Marca 2007 11:30

0 0

Orange przygotowuje się do zaoferowania podobnej oferty do Ery, w której sprzedawane będą laptopy wraz z aktywacją usług internetowych w sieci komórkowej.



Według naszych informacji, w ofercie ma znaleźć się więcej niż jeden laptop. Przy sprzedaży operator będzie współpracował z Lukas Bankiem, który prawdopodobnie zajmie się tylko weryfikacją zdolności kredytowych klienta, a płatności będzie nadzorował Centertel.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2007-03-26 11:38:47  host: chello089079026230.chello.pl

    Więcej niż jeden laptop? To dobrze. Jako drugi w kolejce mam szansę!!!!!!!!!!

  • 0

    3.  2007-03-26 11:43:48

    ... ciekawe , czy tylko dla nowych klientów, czy dla aneksowców też??

  • 0

    4.  2007-03-26 11:52:55

    A nie mają w planach zmiany regulaminu czasem?? ;-D

  • 0

    5.  2007-03-26 11:55:53

    naśladują nasladują, bo akcja bardzo udana, i tych, których nie było stac na laptopa normalnie, zakupiło tą drogą taniej.

  • 0

    6. ~gos  2007-03-26 11:56:23  host: nat-tar.aster.pl

    wlo. Dobre. Poręcz jednak ma to za sobą, choć może nas zaskoczą.

  • 0

    7. ~fully  2007-03-26 12:04:06  host: azc130.internetdsl.tpnet.pl

    do 5.Neo - taniej? Policz sobie ile przez okres umowy wyda się na abonament, który w takich ofertach jest znacznie droższy od ceny rynkowej dostępu do nata. Lepiej przez 6 miesięcy odkładać kase która by poszła do orange i kupić sobie tego laptopa. Dodatkowo biorąc pod uwage, że ten laptop w czasie trwania umowy straci na wartości 90% jest to oferta dla nieprzeciętnie naiwnych.

  • 0

    8. ~lola  2007-03-26 12:05:37  host: 212.160.172.70

    I jak zwykle int będzie działał do d..pupy u nich tak działa net zawsze. Ja czasem coś sciągam i płace za to jak za woły pozdrawiam!

  • 0

    9. ~nick  2007-03-26 12:46:33  host: host81-151-32-250.range81-151.btcentralplus.com

    do Lola : to wybierz sobie odpowiednia taryfe albo kupo pakiet MB na GPRS leszczu ;-)

  • 0

    10. ~jacenty1812  2007-03-26 12:49:03  host: tetley.london.02.net

    I tak pewnie znajdzie sie gro osob ktore to kupia

  • 0

    11.  2007-03-26 12:51:47

    #3 ja też uwazam że ta oferta w erze była dla naiwniaków, ale jak byłem w salonie pare razy w czasie tej promocji to widziałem jak ludziska sie prawie bili o te laptopy...z drugie strony jak ktoś kupił na firmę to abonament wrzucił sobie w koszty , a laptoka wzioł do domu , a teraz może olac ere i umowe legalnie, bezkarnie rozwiązać :))

  • 0

    12.  2007-03-26 12:55:23

    @Lola mi tam internet w ideii śmiga aż miło... Odpukać .... za 60 pln bez limitów...Srednio w miesiącu zasysam 2-2,5GB i nic mi nie zwalniają do końca okresu rozliczeniowego...

  • 0

    13. ~patgsm  2007-03-26 13:18:57  host: chello083144104246.chello.pl

    a juz teraz nie maja jakiejs umowy z optimusem? (znizki na lapy)

  • 0

    14.  2007-03-26 13:26:01

    brakuje im pomysłów widać, i idą na łatwizne, robiąc to co ich konkurencja już robiła. I to jest lider, tak?

  • 0

    15. ~ultramaryna  2007-03-26 14:55:59  host: fgt50.internetdsl.tpnet.pl

    oby mieli lepsze niż Fujitsu-siemens, bo z tymi to znajomi sporo nerwów zjedli.

  • 0

    16. ~koczkodan  2007-03-26 15:31:44  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    a ja byc moze skorzystalbym z takiej oferty. Myslalem wlasnie nad netem w domu. Jak swojego czasu pracowalem w firmie, gdzie mialem sluzbowego laptopa z netem przez orange, to smigalo az milo, wiec kto wie. Moze to jest oferta wlasnie dla mnie

  • 0

    17. ~Piotr  2007-03-26 21:47:13  host: doq180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na ofertę ery sie nie załapałem, ale może i dobrze ta jako, że nie ma praw pierwszeństwa pewnie będzie lepsza. Dobry pomysł.

  • 0

    18.  2007-03-26 23:02:20

    kolejna oferta orange sciagnieta z ery :/ czy ten operator nie umie zrobic czegos wlasnego tylko sciaga promocje i oferty z innych sieci??zalosne

  • 0

    19.  2007-03-27 08:09:31

    Diamond - to znaczy co mają dawać? Ferrari z komputerem jeśli nie sam komputer?

  • 0

    20.  2007-03-27 17:54:32

    diamond jaka promocje ostatnio dal tt ?? PRZYJACIELE z podzialem na godziny ?? :D

  • 0

    21. ~ptrace  2007-04-09 16:13:11  host: abxt100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedyś jak jeszcze Orange to była stara dobra IDEA to sieć była bezkonkurencyjna, promocje mieli jako pierwsi i to konkurencja od nich kopiowała, nie mówiąc już o telefonach w POP'ie i naprawde dobrych tel. w abonamencie. Teraz Orange przyszedł do polski jak każda zagraniczna firma jak najwięcej zarobić jak najmniej wydać, Teraz są bardzo ospali, nie widać nic przebojowego w tej sieci w dodatku muszą kopiować pomysły od ERY... jak chcialem wziąść kilka dobrych telefonów na firme to mi przy abonamencie za kilkaset zł. za modele które mnie interesowały to o kilkaset zł. więcej kazali sobie płacić niż najwyższe oferty na allegro wynosiły. Dla mnie to śmieszne bo kiedyś POP był bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o drogi telefon za kilka zł. w abonamencie. Z laptopami pewnie też jakieś badziewia dadzą.

Dodaj swoją opinię