Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Tańsze telefony w ofercie Zetafon

Orange: Tańsze telefony w ofercie Zetafon

LuiN 29 Stycznia 2013 10:24

2 2
Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, poinformował o obniżce cen telefonów w ofercie Zetafon.

Rozsuwana Nokia C2-05 i Samsung C3520 z klapką przy zobowiązaniu miesięcznym 35 zł kosztują 1 zł. Z kolei jednobryłowy Samsung S5610 dostępny jest za 1 zł przy miesięcznym zobowiązaniu 30 zł.

Powyższe ceny dotyczą umów na 24 mies.

Źródło tekstu: Orange     


Dodaj do:

Tagi: orange | zetafon

w sumie: 16
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~Kazik  2013-01-29 11:37:02  host: v61-05.opera-mini.net

    W ofertach orange na kartę. To brakuje ale jakiś poważnych promocji. Np tak jak w plus na kartę. Dlaczego w ofertach orange kupione pakiety np darmo numerów same się nie odmawiają itd.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2013-01-29 12:32:15

    nie jest źle. Ten samsung s5610 całkiem fajny jest ja za złotówkę

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~Kazik  2013-01-29 12:43:35  host: v23-02.opera-mini.net

    Tu jest test tego klasycznego samsunga jak po czytacie, to sami zdecydujecie. http://www.telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-samsung-s5610,3,3,490.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2013-01-29 13:01:51

    Samsung S5610 ładny klasyczny telefon(!) z UMTS900 i HSDPA 7,2. Tylko dlaczego telefon "mocniejszy" jest tańszy od tych słabszych technicznie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~  2013-01-29 13:25:47  host: 212.160.172.70

    bo jest najstarszy z tej trójki

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Ba  2013-01-29 14:17:12  host: 91-231-53-130.holicon.pl

    Fajnie. Ale może zmienią coś w ofertach mixa, które są dla mnie najbardziej atrakcyjne, ale niestety wybór telefonów strasznie ograniczony...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~HEEEEEEEELP!!!!!!! yossarian  2013-01-29 15:08:19  host: user-31-175-6-15.play-internet.pl

    DEMSBL BOOT Loader for MSM6290 More than Downloader V5.43 Samsung T749 Highlight (T-Mobile USA) Jak wyjść z tej gów......nej opcji flashowania. Telefon został włączony i wyskoczyło to g.....o Na amerykańskich stronach same bzdury. Piszę tutaj bo nie mogę się zarejestrować od wczoraj na forum. Zna się ktoś z Was na tych "cudach". Tak mnie to zezłościło, że już oczami wyobraźni widziałem inwazję Korei Północnej na tych tandeciarzy z południa:):)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9. ~pabloki  2013-01-29 15:14:39  host: apn-77-115-80-197.dynamic.gprs.plus.pl

    @omena1 ten mocniejszy telefon s5610 przynajmniej wiadomo mi że w orange ma chyba niższą jakość. Bateria trzyma max 1 dzien przy kilku krotkich rozmowach.Gubi zasięg nawet blisko nadajnika ok 500m od nadajnika. To nie jest odosobniony przypadek. Poszedł do serwisu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~W4Ready  2013-01-29 15:36:09  host: 89-70-76-43.dynamic.chello.pl

    Zapewne z simlockiem...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2013-01-29 17:18:59  host: CMPC-089-239-088-092.CNet.Gawex.PL

    Podobno Samsung S 5610 bije na głowę Nokię E 52, chcę sobie takiego kupić, w saturnie 289 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2013-01-29 21:00:37

    @13: czemu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2013-01-29 21:37:41  host: ip-151-248-45-1.free.aero2.net.pl

    Samsung S5610 do znalezienia za 300 zeta a z simlockiem orange za mniej. Szkoda dzielic wlosa na czworo i kupowac go w tej ofercie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~Marek  2013-01-30 01:25:51  host: v26-14.opera-mini.net

    Prawdę mówiąc nie rozumiem jakim cudem orange w oczach niektórych jest atrakcyjną ofertą. Co do zasięgu, nie mam większych zastrzeżeń, ale oferta cenowa telefonów jest tragiczna. To samo abonamenty, drogie, mało minut, mms płatny dodatkowo do tego trzeba ogromej asertywności by nie zostać nabitym w ubezpieczenie telefonu. Przeanalizowałem ofertę koleżanki, na jej prośbę. Niby wysoka taryfa i powinno starczać, a ciągle rachunki powyżej. Nie ma większego kretactwa od orange.