Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Tańsze produkty marki Apple

Orange: Tańsze produkty marki Apple

LuiN 18 Czerwca 2012 22:05

0 0
19. czerwca, czyli w przeddzień premiery iPhone'a 4S w sieci Play, sieć Orange wprowadza nowe cenniki telefonów i tabletów marki Apple. Zmiany dotyczą oferty dla biznesu.

iPhone'y 4S tanieją o nawet 548 zł, a nowe iPady WiFi + 4G o nawet 300 zł. Szczegółowe zmiany cen przedstawia poniższa tabela:

apple w orange

samsung galaxy tab 2 10.1 Jednocześnie do oferty Nowy Business Everywhere z komputerem wchodzi nowy tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1, w cenie od 1,23 zł.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 1

    3. ~  2012-06-18 22:25:52  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Po 20tym jest szansa na obniżki dla indywidualnych. Pewnie zrobi się tez male zamieszanie z cenami iP4s w TM.

  • 1

    4. ~  2012-06-18 22:40:32  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl

    O proszę, obniżki :)

  • 1

    5. ~HD  2012-06-18 22:47:35  host: 89-73-125-166.dynamic.chello.pl

    CZEMU 4S WCHODZI DO PLEJ PONAD PÓL ROKU PO PREMIERZE?

  • 1

    6. ~zawi23  2012-06-18 22:58:03  host: 89-68-180-5.dynamic.chello.pl

    @2. Po co wklejasz taki link? Abonament w przeliczeniu na złotówki wynosi ok 191 zł, dostajesz za to tylko 300 minut i 1GB internetu. W Orange PL przy abonamencie 199 zł iPhone 4S masz za 199 zł ale za to dostajesz 750 minut (2x więcej) nielimitowane z Orange (w tamtej ofercie w ogóle tego nie ma) i 2GB internetu (2 x więcej) z tego wychodzi, że oferta Orange PL jest lepsza niż w Wielkiej Brytanii...

  • -1

    8. ~JustMe  2012-06-18 23:05:12  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    @6 Wiesz po co wkleja taki link?Bo te 191 pln jak to przeliczyles w UK to grosze,a w PL 199 PLN to już 1/4 wyplaty i nie sa to grosze dla wielu.Na tym polega roznica...Dodam ze ja w uk mam Blackberry z 1GB poza BISem ktory to jest nie limitowany,ale jak kazdy chyba wie nie wszystko "chodzi" po BISie więc stad ten 1GB...Oferta polskich opow to okradanie ludzi

  • -1

    9. ~JustMe  2012-06-18 23:08:33  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    A za 41 funtow już masz: 1000 mins unlimited texts 2GB internet and tethering plus unlimited BT Openzone WiFi

  • 0

    10.  2012-06-18 23:09:50

    dobre ceny iPada w BEpremium24!

  • 0

    12. ~Wiktoro  2012-06-18 23:22:29  host: absl88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mati widze po szkoleniu uz ;)

  • 0

    13. ~Wyrwichwarst Kowalski  2012-06-18 23:47:37  host: 159-205-172-51.adsl.inetia.pl

    No i pozamiatane. Teraz rzecznik nie będzie gadał głupot, jacy to oni najlepsi i że konkurencja musi do nich równać.

  • 0

    14. ~  2012-06-19 00:17:32  host: z04-12.opera-mini.net

    Pytanie jest jedno, jaką marżę walą na iPhony jeśli ich stać takie obniżki wprowadzić. Brawo dla Orange, bardzo mi się podoba postawa Orange, szybko odpowiadają, ta sieć mimo niskiej jakości infrastruktury (niedługo powinni poprawić) najlepiej wypada z W3. /Kwistas (wyjątkowo z Opery mini, bo znowu problem jest komentarzami z karty mBanku).

  • 0

    15. ~Tomek  2012-06-19 00:51:59  host: aty64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2 Tylko niestety zapominasz o rentowności sieci w UK a rentowności sieci w PL. W UK normalką jest abonament za 30GBP a u nas za 30PLN. Wiec cała machina działa inaczej. Sądzisz, że Orange UK jest lepszy a w Orange PL dyskryminuje Polaków. To jest niestety rachunek ekonomiczny. Z tym niestety trzeba się pogodzić. Jeśli przeciętny 'Kowalski' będzie płacił 150zł miesięcznie (i nie mówie tutaj o abonamentach tylko o pre-paid też) to wtedy będzie inaczej. U nas mają ludzie radochę jak są sms-y za 5zł w pakiecie. Z drugiej strony pokaż mi abonament no-limit w UK za 15GBP. Także to nie jest tak że u nas jest inaczej tylko po prostu warunki ekonomiczne są inne. I są inne oferty. W UK ludzie chcą telefon i na to się nastawiają więc ceny słuchawek są niższe. U nas każdy chce mieć taniej więc bieże tani abonament albo kartę. Jeśli się mylę niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu i powie dlaczego jest inaczej...

  • 0

    16.  2012-06-19 01:55:23

    @15 wszystkich operatorow technologie kosztuja tyle samo. zarowno sprzet jak i oprogramowanie. jezeli sredni przychod na abonenta w Polsce to 35-40zl (nie wiem czy netto czy brutto), a brytyjski Ofcom zarejestrowal dla wszystkich operatorow w UK ok. 15,5 funta przychodu (bez vat, nie uwzglednia korzysci z polaczen przychodzacych jak i smsow), przy czym jest tam podzial 25/6,5 funta odpowiednio dla postpaid/prepaid. w zestawieniu z np. polkomtelowymi 34/53/13zl (nie wiem czy netto czy brutto - niemniej jednak tylko polkomtel podal jakis czas temu dane bez interkonektow, ktorych nie liczy Ofcom) dane z UK wypadaja o wiele lepiej, bo jakies 2,5 raza jak nie lepiej, gdy sie okaze, ze dane polkomtela uwzgledniaja vat... jak widac w UK wydaja wiecej na uslugi komorkowe. jak caly rynek dostarcza wiecej pieniedzy to i operatorzy moga cos wiecej zaoferowac... ogolnie to polecam nawet pobieznie poczytac sobie doroczny raport Ofcom'u (angielski odpowiednik UKE). wiele ciekawych informacji na temat calego rynku angielskiego. duzy wzrost mialy ostatnio u nich najnizsze abonamenty kosztem prepaidow. popularne sa opcje miesieczne sim-only i wzroslo znaczenie kontraktow 24 miesiecznych co w przypadku rynku angielskiego oznacza tylko tyle, ze operatorzy nie sa sklonni rozdawac telefony na lewo i prawo w kontraktach 18 miesiecznych. inne szczeglowe dane (w/w arpu np.) dostepne sa w kwartalnych raportach. przydaloby sie cos takiego w Polsce. GUS przeciez i tak zbiera dane od operatorow.

  • 0

    17.  2012-06-19 02:10:41

    niestety fakt jest brutalny - Brytyjczyk placacy nawet te 30 funtow zostawia przeliczajac na zlotowki 160zl... nie dziwie sie wiec, ze tamtejsze sieci sa w stanie dac ludziom w abonamentach drozsze telefony, choc i tak ostatnio mocno sciely subsydia. t-mobile uk za iphone'a 4s 16gb chce 100 funtow przy abonamencie za 36 funtow (1GB, darmo w sieci i darmowe smsy, 2000 minut po za siec) + 5 funtow daje nielimitowane polaczenia wszedzie. z grubsza daje to 190zl abonamentu (ten tanszy) i 530zl za telefon. tak tanio? korzystny 1800 w w/w oferty kosztuje srednio ok. 205zl (1800 minut, nielimitowane polaczena w orange, 2GB danych oraz 2 wybrane kraje lub 4 numery z orange dla smsow), a telefon jest za 200zl. jak dla mnie porownywalnie przy takich oplatach.

  • 0

    18. ~  2012-06-19 02:22:26  host: user-164-127-102-119.play-internet.pl

    Żałosne. Orange nie ma nic do zaoferowania to robi dwudniowe promocje oraz nic nie znaczące obniżki. Największy paradoks tkwi w tym, że mimo wszystko wielu ludzi im wierzy. Ale za to odpowiada już tylko nahalny marketing i obiecanki-cacanki.

  • 0

    19. ~code  2012-06-19 06:37:16  host: 89-76-44-56.dynamic.chello.pl

    @18 jak się nie ma co powiedzieć, zawsze obwinia się "marketing", zło wcielone, które siłą ciągnie ludzi do kupowania szkodzących im rzeczy.

  • 0

    20. ~Bob  2012-06-19 07:45:41  host: public-gprs598503.centertel.pl

    No dobrze, ale kiedy się doczekamy dobrego pokrycia CAŁEGO kraju tak, by działała transmisja danych na poziomie choćby dobrego EDGE? By można było dzwonić samsungiem Galaxy będąc z dala od przekaźników? Wystarczy wejść na BTS Search, wybrać losowo jakiś obszar i porównać ilość przekaźników Orange, T-Mobile, że o Plusie nie wspomnę!

  • 0

    21.  2012-06-19 08:36:27

    @thonka widzę, że sobie swojego trolla złapałeś? Trudno, nie będę Ci się wcinał, baw się dobrze.

  • 0

    22. ~  2012-06-19 09:38:29  host: 66.154.119.185.static.quadranet.com

    @21 ty się najlepiej wytnij z tego portalu "królu". . .maniiiek rządzi,heh żałosne

  • 0

    23.  2012-06-19 10:19:22

    @22 o Mila89. A teraz komu wlazłeś na Wi-Fi żeby potem wypisywać do mnie jak to z różnych hostów ludzie mnie obrażają? To jest dopiero żałosne.

  • 0

    24. ~  2012-06-19 10:24:00  host: z26-13.opera-mini.net

    W UK rządzi Three, najtańsze słuchawki, najwięcej minut.

Dodaj swoją opinię