Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange szuka testerów HTC ChaCha

Orange szuka testerów HTC ChaCha

WitekT 6 Czerwca 2011 18:08

0 0

htc chachaNa swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, zaprasza na swoim blogu do testów HTC ChaCha. Do testów Orange przeznaczyło 100 telefonów, 50 osób spośród testujących ma szansę na wygranie telefonu na własność.

Zabawa potrwa przez całe wakacje i czeka na Was sporo zadań. Rejestracja do konkursu zaczyna się dzisiaj. Pierwszym pytaniem z jakim musicie się zmierzyć jest: "Dlaczego chcesz zabrać HTC ChaCha na wakacje?". Na podstawie odpowiedzi jury wybierze testerów - pisze na swoim blogu Jabczyński.




Szczegóły i regulamin konkursu znajduje się na stronie chacha.orange.pl.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 2

    4.  2011-06-06 19:04:23

    Hmm, szkoda, że tylko dla osób zamieszkałych na terytorium RP i abonentów Orange. :(

  • 1

    5.  2011-06-06 19:10:21

    A swoją drogą, ChaCha macałem dzisiaj chwilę i diwajsik wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Wreszcie *przyzwoity* telefon typu Blackberry/Nokia E7x i Androidem na pokładzie. Ekran ciut maławy, choć rozdzielczość 480x320 przyzwoita i przynajmniej pikseloza nie wyłazi tak tragicznie jak np. w Motoroli Flipout czy Galaxy Pro. Klawiatura też bardzo spoko, tylko kursory trochę mikroskopijne. Kwestia wprawy. Obudowa minimalnie wygięta, fajnie leży w dłoni i jest dość lekki. Obecnie mam DesireZ, ale zawsze byłem fanem klawiatury qwerty bezpośrednio pod ekranem, a więc ChaCha mnie trochę kusi... :)

  • 2

    6. ~ja  2011-06-06 19:35:49  host: 212.2.126.232

    a ja sie wlasnie 5 dni temu uwolnilem po miesiacu biegania po salonach firmowych celem poprawienia danych ktore byly zarejestrowane od 98 roku.a to brakowalo peselu,a to nr dowodu byl inny,a to nazwisko bylo przekrecone...nie wierze ze wszyscy pracownicy to tlumoki ktore nie potrafia przepisac danych z dowodu.Nie chce miec z nimi nic wspolego a jak telefon sobie kupie(nawet ta chacha) w normalnym sklepie to przynajmniej nie bedzie orange menu !

  • 1

    7. ~  2011-06-06 20:02:16  host: 89-78-136-242.dynamic.chello.pl

    Dlaczego chcesz zabrać HTC ChaCha na wakacje? bo jest tak brzydki że nikt go nie ukradnie :)

  • 1

    8. ~Raf  2011-06-06 20:34:30  host: 178.182.93.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jaka będzie przewidywana cena tego modelu w wolnej sprzedaży?

  • 1

    9.  2011-06-06 20:50:30

    Raf, w Euro jest za 1299zł, można już zamawiać. Ciekawy cytat z regulaminu konkursu: "2. Nagrodą w Konkursie jest poddawany testom w ramach Etapu Testowego Konkursu telefon HTC ChaCha o wartości 756,00 zł (siedmiuset pięćdziesięciu sześciu złotych 00/100) brutto. " Żeby Orange go sprzedawało w takiej cenie, nawet z simlockiem kupiłbym z pocałowaniem w rekę... ;) Telefon prezentuje się fantastycznie, a Gingerbread z aktualizacjami OTA HTC wróży mu równie fantastyczną funkcjonalność. Naturalny konkurent to produkty RIM i Nokia E6, jak kto lub, mnie by bardziej jednak skusiła magia Androida. Jest jeszcze B7510 od Samsunga, z qwerty i na Androidzie, ale to nie ta liga.

  • -2

    12. ~ancymon  2011-06-06 23:11:54  host: public98534.xdsl.centertel.pl

    A gdzie biegałeś po Salonach firmowych jak jest ich 16 w Całej Polsce?Rozumiem że podróżowałeś po kraju?

  • 1

    13. ~Sykur  2011-06-07 01:22:13  host: 89-73-240-59.dynamic.chello.pl

    ad.1. Pewnie człowieku, dają 100 telefonów do testów a Ty narzekasz. Na pewno jakaś sieć da 100 iphoneów 5 do testów ^^. Co do tego że telefon jest wyceniony na 756zł w regulaminie, wynika to z faktu ze nagrody do 760zł są zwolnione z podatku.

  • 1

    14. ~TT  2011-06-07 10:17:03  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    Ad.12 W Warszawie jest kilka salonów firmowych, więc można biegać. Potwierdzam, też, że niektórzy pracownicy salonów firmowych Orange są niekompetentni a wielu z nich chodzi tylko i wyłącznie o wciśnięcie abonamentu (może to znajomi Króliczka, że jeszcze tam pracują?)

  • 1

    15. ~kolega spod Radomia  2011-06-07 10:17:32  host: adqu63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 13 Pewnie tyle ten telefon kosztował Orange. Reszta ( cena w salonie ) to strzyżenie baranów.

  • 1

    16. ~aman  2011-06-07 11:19:27  host: 87-206-91-147.dynamic.chello.pl

    Tak samo jak z Galaxy Ace. Najpierw dali, że w abonamencie (początek maja 11r.)za 59zł można ten telefon kupić po 119zł a po miesiącu podnieśli cenę ponad 500zł. To się nazywa polityka ORANGE.

  • 1

    17. ~fghf  2011-06-07 11:35:16  host: 84-10-71-72.dynamic.chello.pl

    wartosc 750 zl- bo przy wyzszych kwotach pojawia sie kwestia podatkow.

  • 1

    18. ~hehe  2011-06-07 11:51:33  host: aki82.internetdsl.tpnet.pl

    @issa: masz pojecie o telefonach rimu? to, że ma qwerty nie powoduje ze jest to naturalny konkurent. Sorry

  • 0

    19. ~  2011-06-07 12:21:07  host: z16-02.opera-mini.net

    hehe- mysle, ze mam. Jak widac po spadku udzialow RIM w rynku, jest alternatywa i nie tylko ja podzielam to zdanie./issa

  • 2

    20. ~hehe  2011-06-07 13:17:52  host: aki82.internetdsl.tpnet.pl

    to, że RIM spada nie jest efektem tego ze telefon typu chchca wchodzi na rynek. Równie dobrze mógłbyś uzasadnić, ze Land Rover sprzedaje mniej samochodów bo Dacia ma w ofercie pojazd 4x4 i to jest dla LR naturalny konkurent. Rozwiązania jakie oferuje BB są poza zasięgiem Chacha i nie mozna ich porównywać ze sobą.

  • 0

    21. ~  2011-06-07 14:27:56  host: z28-11.opera-mini.net

    A co jest przyczyna spadku udzialow RIM? Firmy beda sie trzymaly BB, ale BBMessenger, wygodny dostep do wielu skrzynek mail i komfortowy internet to juz niekoniecznie domena systemu i sprzetu tylko ze stajni RIM. Cha Cha jest naturalnym konkurentem wlasnie przede wszystkim na swoja specyficzna forme, choc musze przyznac czym sam jestem zaskoczony, ze ja, niewolnik "stylu Balckberry" od czasow Nokii E61 zaczynam dostrzegac, ze istnieje zycie bez fizycznej qwerty, ekrany 4-4.3 cala daja naprawde duzy komfort korzystania z wirtualnych klawiatur. Nie zycze zle RIM, wrecz przeciwnie, ale w starciu z Androidem nie maja szans. Powiedz uzytkownikowi prepaid do ktorego swoja oferte skieruje najpewniej w czwartek Play, ze potrzebuje BBMessengera i mega niezawodnego dostepu do maila za 24zl miesiecznie co stanowi najpewniej z 90% jego miesiecznych wydatkow na telefon... Tu entuzjazm wzbudza "nielimitowany" net czyli 1000MB za 9zl... I to jest symptomatyczne. Taki klient wybierze Cha Che lub Galaxy Pro B7510 i Fejsa./ Wyslano i napisano na swietnej klawiaturce na 4 calowym ekranie Galaxy S I, pozdrawiam;)

  • 1

    22. ~a_lex  2011-06-07 16:38:04  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    #20 - a propos Dacii terenowej - widziałem ją po raz pierwszy w niedzielę i zastanawiałem się, co to za ładny samochód, dopiero po chwili doczytałem markę - co nie zmieniło mojego zdania, że samochód jest wyjątkwo ładny i inne, uznane marki mogłyby mu pozazdrościć linii.

  • 0

    23. ~ja  2011-06-07 22:02:24  host: 212.2.126.232

    *12 sa salony firmowe(wlasne) i franczyza ktora wystepuje pod nazwa salonu firmowego.tylko w tych miescach moglem "uzupelnic" pelne dane wiec tam poszedlem... *14 mysle ze nie konsultanci sa tacy zli tylko zeby utrzymac odpowiedni status salonu musza minimalizowac "straty uzytkownikow" hehe przy zalatwianiu np.reklamacji nie podaje sie przeciez peselu hehe

  • 0