Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Szczęśliwa Godzina dla użytkowników ofert na kartę

Orange: Szczęśliwa Godzina dla użytkowników ofert na kartę

LuiN 12 Stycznia 2010 10:23

0 0
Szczęśliwa Godzina to nowa promocja Orange przygotowana z myślą o wszystkich użytkownikach ofert na kartę w sieci Orange. W ramach promocji rozmowy wewnątrz sieci Orange realizowane są w cenie 5 gr za minutę połączenia.

Promocja nie ma charakteru stale dostępnego pakietu. Operator będzie przesyłał w dniu promocji SMS z informacją o jej rozpoczęciu "niespodziewanie i za darmo". Wysyłając SMS o treści ILE pod numer 877 będzie można sprawdzić ile czasu pozostało jeszcze do wykorzystania promocyjnej taryfikacji.

Promocja potrwa do 12. marca.

Zobacz: regulamin promocji Szczęśliwa Godzina (plik .pdf; 92 kB).




Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 68
  • 0

    49.  2010-01-12 17:58:38

    Zresztą w tej ofercie można rozmawiać za 5gr/min przez godzinę, a nie godzinę.

  • 0

    50.  2010-01-12 18:03:02

    5gr to nie 29gr także wydaje mi się że czasem może się coś takiego przydać, nie jest to może coś z czego będą ludzie korzystać non stop ale nie da się ukryć że może się kalkulować.

  • 0

    51. ~  2010-01-12 18:03:06  host: chello087207247180.chello.pl

    @44marcel84: nie jestem stałym użytkownikiem Play ale tutaj muszę ich pochwalić, bo 5gr/min w sieci to jest w pakietach po 100min. od marca zeszłego roku do wykorzystania przez 30dni i można je przedłużać. Oczywiście lepiej byłoby, gdyby Play wprowadził 5gr w cenniku ale jak widać konkurencja ich do tego nie zmusza swoimi ofertami. Co do promocji Orange, ro jest śmieszna.

  • 0

    52. ~Adasiek  2010-01-12 19:23:33  host: 87-205-150-160.adsl.inetia.pl

    W takim razie jest to gorsza oferta niż przypuszczałem, bo jeżeli robią takie dziwne i chore opcje jak ta że wybierają godzinę w której tak się dzwoni w dodatku 5gr/minuta i to oczywiście tylko po sieci to jest bardzo słaba oferta. W TT chociaż jest dowolność można dzwonić w nocy o północy i gadać za równe koszty czyli 99gr/h

  • 0

    53.  2010-01-12 19:52:18

    Bo w Play (czy nawet w w Plusie w taryfie pre-paid "Simplus") to jest normalne - to wręcz prawo użytkownika do tanich rozmów po 5 gr - w Orange to łaska operatora na którą użytkownik musi sobie zasłużyć. Co promocja to lepsza. Na prawdę brak słów! Przecież to się kwalifikuje nie tylko do Głuchego Telefonu ale i do Pajacyków jednocześnie! Jak można tak pluć klientom w twarz i ośmieszać jednocześnie markę Orange!? Może Pan rzecznik będzie łaskaw ustosunkować się do tej promocji i wyjaśnić tą zagadkę? Bo ja zachodzę w głowę i nijak nie mogę tego zrozumieć. To jak pisze dzisiejsza młodzież lol i żal.pl

  • 0

    54.  2010-01-12 19:53:47

    Ad. 53 Przepraszam z błędy - wciąż jestem pod wrażeniem tej "świetnej" promocji. ;-)

  • 0

    55.  2010-01-12 20:15:15

    traktując promocje jako bonus można inaczej do tego podejść, jako coś dodatkowego co może czasem obniżyć koszty. Dla mnie to możliwość tańszego dzwonienia od czasu do czasu także bez przesady..

  • 0

    56.  2010-01-12 20:21:54

    cudny (55) - Też bym tak pewnie potraktował tą promocję i może spojrzał łaskawszym okiem, gdyby... Gdyby nie fakt, że od prawie roku te same 5 gr, w znacznie lepszej formie oferuje konkurencja. Ludzie, przecież tu nie chodzi o połączenia do obcej sieci, to wewnątrzsieciowa promocja! Dla mnie tłumaczenie, że to dobrze, bo to "dodatkowy, bonus który może się przydać i "urozmaicić" ofertę" naprawdę nie jest wystarczające. Po co robić dziesiątki różnorakich pakietów, promocyjek i innych pierdółek, gdy można zrobić w to miejsce jedną, a porządną / sensowną promocję? Po co - po to, żeby Orange zarabiało na naiwnych i nieświadomych użytkownikach swojej sieci. Ale nawet "okradać" należy w dobrym stylu!

  • 0

    57. ~  2010-01-12 21:05:09  host: 3.202.54.80.static.rdi.pl

    @39 pakiet 100 min za 5 zł ale do play. musiałbym kupić drugi telefon i karte zeby dzwonic do play bo w tej sieci nie mam znajomych

  • 0

    58.  2010-01-12 21:06:03

    @56 jojo, mi się wydaje że ta oferta nie była dana po to żeby rywalizować z konkurencją tylko żeby klienci coś dostali od operatora, poprzez wprowadzanie często różnych promocji daje się wybór, coś można dla siebie znaleźć. Im więcej promocji (nawet takich małych) tym lepiej.

  • 0

    59.  2010-01-12 21:11:24

    57 - Ale tutaj porównujemy (przynajmniej niektórzy) "magiczne" 5 gr w sieci i jej wdrożenia (bardziej, mniej i całkowicie nie udane) w różnych sieciach. Nie zapominaj, ze w Play rozmawiasz po tej cenie również ze stacjonarnymi.

  • 0

    60.  2010-01-13 02:25:58

    Nie wiem, czy wiecie, ale: 1. Czas liczy się od momentu otrzymania SMSa zapraszającego 2. Kasę z promocji pobiera TYLKO Z KONTA GŁÓWNEGO 3. Wszystkie święta są regulaminowo wyłączone (Nowy Rok, Wigilia, 25 i 26.12, Sylwester, Od wielkiej soboty do poniedziałku wielkanocnego oraz boże ciało, 15.08., Majówka oraz 1. i 11. listopada) 4. Ci co mają Hit Dnia i Tygodnia mogą się pożegnać z super niespodzianką 5. Za wygadane minuty nie dostaniesz minut w promocji MINUTY ZA MINUTY (bo za tanio i tak mamy!) 6. Zamiast aktywacji automatycznej, lepsza aktywacja SMSem (BEZPŁATNYM!!!) 7. NIE OBOWIĄZUJE DO STACJONARNYCH!!! Sam korzystam z Orange i bardzo lubię Nowe Orange Go oraz Orange POPa, ale teraz po pojechali, bo zamiast w Nowym Orange Go obniżyć 5zł-45gr 10zł-40gr 25zł-25gr 40zł-20gr 50zł-15gr 100zł-10gr 200zł-5gr, albo przy 100 i 200zł-5gr. A w POPie mogli zrobić nielimitowany pakiet 5gr do Orange i stacjonarnych i by Playa pobili, bo Orange+TP (ta sama kasa), pieniążków nikomu z poza "firmy" nie trzeba oddawać, tak jak Play musi dawać TP (mało, ale musi). I nawet gdyby dali limit 3 pakietów to i tak więcej ludzi by ich brało, bo Orange+TP to kilkanaście milionów ludzi, a Play+TP- troszku mniej :(

  • 0

    61. ~  2010-01-13 10:10:43  host: dff17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    express bardzo słuszne uwagi! Ta promocja to jeden wielki kit...

  • 0

    62.  2010-01-13 12:41:11

    Orange ostatnio daje same "udziwnione" promocje. Niby promocja trwa 2 miesiące, ale można wykorzystać tylko przez godzinę i to w czasie wyznaczonym przez operatora. Gdyby chociaż zrobili godzinne taktowanie, jak w GZG w TT, i w cenie 5gr każde połączenie w tym czasie, to byłoby lepiej. A tak? Ekwilibrystyka, żeby płacić 5gr/min. Zresztą np. w popie są tańsze sposoby porozumiewania się, jak np. Ty i 3.

  • 0

    63. ~Mini  2010-01-13 18:30:36  host: 87-205-87-120.adsl.inetia.pl

    ŁAŁ czyli to oni decydują kiedy nam to przyznać i ważne jest to tylko jedną godzinę. Faktycznie oferta kiepska, bo nie zawsze będzie możliwość skorzystania z tego. W dodatku jak dla mnie Orange przesadza z takimi czasowymi ofertami. Coraz częściej u nich takie oferty. Tak samo z dodatkowymi minutami. Czas w jaki trza wydzwonić to 24h.

  • 0

    64. ~  2010-01-14 10:05:35  host: dgx84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mini nie dość że nie zawsze, to jeszcze nie wiadomo kiedy się tego spodziewać. Niby miała to być taka fajna niespodzianka, a moim zdaniem to będzie strasznie irytować...

  • 0

    65.  2010-01-14 15:19:57

    @64, może nie będzie irytować, bo sms od opa dostaniesz tylko 1 raz i możesz skorzystać z rozmów przez godzinę za 5gr/min też tylko raz i przez jedną godzinę. Czyli w ciągu następnych dwóch miesięcy czeka Cię godzina irytacji- zapewne z powodu, że akurat nie możesz skorzystać z promocji. Stawka 5gr/min też nie jest rewelacją- jak pisałem, znacznie lepiej by to wyglądało, gdyby w ramach promocji wprowadzili, jak w Godzinach za Grosze z TT, połączenia za 5gr z godzinnym taktem.

  • 0

    66. ~  2010-01-15 12:46:43  host: dgh138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ale irytować będzie jak dostaniesz takiego smsa w chwili kiedy nie będziesz mógł wykorzystać lub jak się za późno zorientujesz, że dostałeś smsa... no albo jak cię np. w sobotę o 8 rano obudzą takim smskiem :]

  • 0

    67. ~ale sciema  2010-02-05 11:37:34  host: abzs154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie czy ktos z Was (użytkowników orange) dostal juz to zaproszenie do tej smiesznej promocji???"szczesliwa godzina" do wszystkich w orange??jedynym warunkiem aby dostac ta pseudo promocyjke trzeba miec aktywne konto na wychodzace, ja mam od 26.05.08 aktywne na wychodzace a 24.01.10 doladowalem konto, mam w zetafonie, ciekawi mnie na jakiej skomplikowanej zasadzie oni przyznaja danej osobie ktora spelnia te ich warunki ten bonusik???no czekam klakierzy na wasze argumenty ze orangutan jest best!!:P

  • 0

    68. ~pssss  2010-02-20 16:08:53  host: abzs160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bylem wczoraj w salonie orangutana i pani -doradcy klienta sie pytam na jakiej zasadzie jest przyznawana to godzinka, skoro mam aktywne na wychodzace i kozystam z fona w miare czesto??konsultantka odp mi tak"ze to system wybiera komu bedzie przydzielona ta promocja" :P mi jakos system nie przydzielil tej pseudo promocyjki, ;/// moj błąd bo powinienem ładowac co tydzien za 100zl wtedy system by mnie zauwazyl...

Dodaj swoją opinię