Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: szalone dni ze smartfonami

Orange: szalone dni ze smartfonami

sirmark 15 Stycznia 2013 18:40

0 0

Orange rozpoczął akcję szalone dni w e-sklepie. Od 15 do 22 stycznia 6 wybranych modeli telefonów dostępnych jest w obniżonej cenie.

samsung s3570 ch@t 357 samsung i9300 galaxy s iii samsung i9100

Promocyjna oferta smartfonów dotyczy następujących ofert i telefonów:
Samsung S3570 Ch@t 357 w Smart Planie Halo 29,90 zł - cena 1 zł (zamiast 149 zł);
Samsung I9300 Galaxy S III w Smart Planie Multi 129,90 zł - cena 99 zł (zamiast 1039 zł);
Samsung I9100 Galaxy S II w Smart Planie Halo 79,90 zł - cena 1 zł (zamiast 849 zł), a w Smart Planie Multi 129,90 zł - cena 1 zł (stara cena 49 zł);
Sony Xperia J w Smart Planie Multi 49,90 zł - cena 49 zł (zamiast 249 zł);
Sony Xperia tipo w Smart Planie Halo 29,90 zł - cena 149 zł (zamiast 329 zł), a w Smart Planie Halo 39,90 zł - cena 1 zł (zamiast 229 zł);
HTC Desire C w Smart Planie Multi 49,90 zł - cena 1 zł (zamiast 339).




sony xperia j sony xperia tipo htc desire c

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 2

    21. ~  2013-01-15 22:24:00  host: gw4.sbmec.pl

    @20 - trafiłem na takie olewactwo w (nie)pakowaniu telefonów w telesales Play oraz w e-shopie Orange (czyli dot. tego artykułu). Przy czym w Orange, to norma a w Play czasami się postarają jakoś zabezpieczyć te telefony.

  • 1

    22.  2013-01-15 22:33:58

    @21 Ja zawsze miałem zabezpieczenie grubą warstwą folii bąbelkowej w Play ;) Promocja jest ok, ale telefony z simlockiem już nie bardzo... ;D

  • 0

    23.  2013-01-16 00:40:23

    Ktoś się orientuje czy promocja kuponu : 300 zł za 19 zł z grouponka : http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/24-7digital-sp-z-oo/158 33676 łączy się również z tą z banku- 30 % ? . W opisie na grouponie niby znajduje się info , że się łączy z innymi promocjami na stronie orange . W praktyce jak sprawa się przedstawia ?

  • 1

    24.  2013-01-16 00:45:50

    Hmm co z Smart Plan Halo 59zł i Smart Plan Multi 69zł ?

  • 0

    25. ~T  2013-01-16 02:34:17  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    @23 dołączam się do pytania. Osiem dych w przypadku SIII piechotą nie chodzi.

  • 0

    26. ~  2013-01-16 07:39:46  host: 178.180.219.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W orange maja ceny z kosmosu poza szalonymi dniami na wybrane modele.

  • 0

    27. ~PaPlay  2013-01-16 08:05:31  host: 89-71-113-150.dynamic.chello.pl

    Ojej, jeśli play na to nie odpowie to uciekam do orange po sgs3. Sorry Gruszka, wrócę może za 2 lata ;)

  • 2

    28. ~  2013-01-16 08:17:12  host: v21-15.opera-mini.net

    27. To już lepiej iść do Plusa po sgs2 za 99 zł w rozmownej z pamietem 600 mb miesięcznie 89,90zł. Dużo lepsza sieć, zasięg i jakość usług w porównaniu do Orange.

  • -1

    29. ~  2013-01-16 09:51:16  host: host-188-122-8-16.finemedia.pl

    jaka by nie byla promocja w orange zawsze jest zle. Poza tym w samsungach wgranie czystego softu i zmiana product code to dziecinnie proste nawet blondynka sobie z tym poradzi. Po tym zabiegu tel aktualizuje sie przez kies i masz tak jakbyscie kupowali np w mm.Simlock tez jest dziecinnie prosty sa aplikacje w android market,takze nie widze problemu.Takze dla mnie zwlaszcza na s2 super promocja.

  • 1

    30.  2013-01-16 09:55:01

    29 W smartonach klasy premium mogliby mimo wszystko odpuścić sobie zakładanie simlocków.

  • 0

    31. ~m  2013-01-16 10:11:38  host: hbd13.internetdsl.tpnet.pl

    Proszę o potwierdzenie #29 (łatwość zdjęcia simlocka) oraz o info, czy w Smart Plan Halo minuty są również do Play.

  • 0

    32. ~Nezgul  2013-01-16 10:27:33  host: 212.160.172.70

    W Orange przy przenoszeniu nr od innego operatora zdjęcie SIM LOCK jest darmowe. Można to wyczytać małym drukiem :)

  • 0

    33. ~PaPlay  2013-01-16 11:27:19  host: 89-71-113-150.dynamic.chello.pl

    @32 - jeśli przenosze stary telefon to z niego zedjmują simlocka czy dają nowy telefon ze zdjętym? Właśnie złożyłem zamówienie w orange i przechodzę z play. Jeszcze mogę zrezygnować jeśli play mi zaoferuje cos podobnego. Ale jak już przyjdzie kurier to bede z żalem musiał się pożegnać z Play...

  • 0

    34. ~Nezgul  2013-01-16 17:28:03  host: 212.160.172.70

    Zdejmują przesyłając na maila kod. Tylko trzeba na infolinie zadzwonić. Jeżeli będą twierdzić, że można tylko odpłatnie trzeba się wykłócić. Niestety nie wszyscy konsultanci tę ofertę znają :p

  • 0

    35. ~never Oragne  2013-01-16 21:52:39  host: 83.137.2.150

    Myślałem, że już prawo zabrania stosowania w telefonach simlocków a tu proszę, Orange w najlepsze zakłąda. Nie kupię już telefonu w Orange.

  • 0

    36.  2013-01-17 22:37:20

    @5: Simlocka z SIII zdejmiesz za darmo darmowymi programami z Google Play. Potrzebny jedynie root. Później można ponownie założyć locka, ponownie zdjąć, itd. Pamiętać należy też, że Orange "upiększa" telefony swoim paskudnym logo oraz branduje soft.

  • 0

    37. ~asd  2013-01-22 15:15:04  host: static-78-8-177-114.ssp.dialog.net.pl

    34 na jakiej podstawie sciagaja sim locka ? Oswiec mnie, moze bedzie mi to potrzebne.

  • 0

    38. ~asd  2013-01-24 08:09:28  host: static-78-8-177-114.ssp.dialog.net.pl

    Nie polecam nikomu ORANGE. Zlozylem zamowienie wszystko przeszlo a po dwoch dniach zostalo odrzucone z powodu " chwilowego braku wybranego przez Ciebie towaru na magazynie".

  • 0

    39.  2013-01-26 13:54:39

    U mnie to samo. W dniu 22.01.2013 r. o godz. 10:28 skontaktowała się ze mną Konsultantka Orange Pani H. proponując zakup wybranego przeze mnie telefonu (SG SIII za 99 zł, w SmartMulti 129,90 zł). Po złożeniu zamówienia miałem oczekiwać na kuriera. Jednak w dn. 23.01.13 r. po raz kolejny zadzwoniła do mnie, iż zamówienie nie może być zrealizowane z uwagi na to iż telefonów zabrakło i widocznie ktoś przede mną (w trakcie spisywania mojego zamówienia) zdążył nabyć taki telefon. Jest to o tyle dziwne, iż w dniu 22.01.13 r. o godz. 10:15 osobiście dzwoniłem na Telesprzedaż Orange (510700700), aby zapytać się czy jest dostępny "mój" telefon. Uzyskałem informację, iż nie. Natomiast o 10:28 dzwoniła już do mnie Pani H. i zamówiliśmy SG SIII. Mało tego, o godz. 10:38 22.01.13 r. (czyli 10 minut po złożeniu przeze mnie zamówienia) zadzwoniła Konsultantka Orange z numeru 510 100 100 i stwierdziła, iż uzyskała informację że jestem zainteresowany kupnem SGS III na warunkach j.w. a że w magazynie zostało jeszcze do sprzedaży tylko 10 sztuk tych aparatów to zaleciła pośpiech w złożeniu zamówienia. Z wiadomych względów z drugiego zamówienia musiałem zrezygnować. I teraz tak: w czasie kiedy składałem zamówienie (tj. przypomnę 22.01.2013 r., godz.10:28) wg Pani H. dostępnych było 20 szt. SG SIII, a sfinalizowanie zamówienia nastąpiło w momencie zakończenia rozmowy tj. o godz. 10:36 (dane z systemu bilingowego Play24). Więc jak to możliwe, iż moje zamówienie zostało anulowane z powodu braku telefonów jak 10 minut po sfinalizowaniu przeze mnie zamówienia u Pani H. zadzwonił następny Konsultant Orange i zaproponował mi zakup tego samego aparatu, informując jednocześnie iż ma ich jeszcze dostępnych 10 sztuk, a wszyscy konsultanci twierdzą iż niemożliwa jest wcześniejsza rezerwacja danego telefonu kiedy nie ma go na stanie magazynowym ?

  • 0

    40. ~asd  2013-01-27 09:34:14  host: public-gprs64154.centertel.pl

    39 taka siec i podejscie do klienta ...

Dodaj swoją opinię