Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: szalone dni z Nokią w e-sklepie

Orange: szalone dni z Nokią w e-sklepie

LuiN 14 Października 2011 10:37

0 0

Rozpoczął się kolejny weekend szalonych cen w e-sklepie Orange. Od 14 do 18 października 5 wybranych modeli Nokii dostępnych jest w cenie od 3 zł - obniżki sięgają 996 zł.

Promocyjna oferta smartfonów za 3 zł dotyczy następujących ofert i telefonów:
Nokia C7: Pantera 69,90, umowa na 24 miesiące (stara cena 129 zł); Nokia E7: Pantera 89,90, umowa na 36 miesięcy (stara cena 999 zł); Nokia E6: Delfin/Pelikan 79,90, umowa 24 miesiące (stara cena 479 zł); Nokia X7: Pantera 69,90, umowa 24 miesiące (stara cena 859 zł) i Nokia C-2, Delfin/Pelikan 29,90, umowa 24 miesiące (stara cena 99 zł).




Zamówienia składać można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    56.  2011-10-14 20:35:02

    nawiązując dalej do wyświetlaczy to modele np e7, c6-01 mają dodatkowo cbd - więc są znacznie lepsze od zwykłych amoledów. Gęstość pikseli wynosi w wyświetlaczach nokii ~210 ppi , nie ma mowy o PenTile tutaj. Dodatkowo w nowych modelach stosowane są matryce IPS TFT CBD o jasności 1000 nitów - najjaśniejsze wyświetlacze na rynku obecnie.

  • 0

    57. ~ja  2011-10-14 20:36:24  host: 77-255-39-232.adsl.inetia.pl

    1. Zrob zdjecie makro pikseli swojego ukochanego amoled w swojej ukochanej nokii. 2. Porownaj z jakimkolwiek zdjeciem makro matrycy o normalnej liczbie subpikseli. 3. Przepros i nie pouczaj na przyszlosc madrzejszych od siebie. 4. Spadaj.

  • 0

    58. ~ja  2011-10-14 20:40:40  host: 77-255-39-232.adsl.inetia.pl

    5. I nie mieszaj IPS z amoled. IPS to rzeczywiscie dobre matryce, moim zdaniem lepsze od Super Amoled Plus (jedynego bez pentile), bo dajace bardziej naturalne kolory. Aczkolwiek to i tak kwestia sterownika matrycy, z amoleda tez sie da wycisnac w miare naturalne kolory, ale klienci wola co innego.

  • 0

    59.  2011-10-14 20:51:22

    http://www.anandtech.com/show/4126/nokia-n8-review-/4 - informacje o braku pentile w N8 Co do tego Twojego pentile w matrycach nokii - tak znalazłem info na wikipedii - jest ono tak samo wiarygodne jak Ty. W każdym teście choćby o n8 wiadomo, że nie ma pen tile a w tym źródle na wiki, że jest. Litości. Ps. spadaj to sobie możesz mówic do swojego psa

  • 0

    60. ~Perkoz_1  2011-10-14 20:53:06  host: adst81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rain86 - nie ma sensu dyskutować z takimi jak @54.Dla niego to kupa i już.Ideałem jest tylko to co on uważa za ideał.Dlatego jakże mądre jest przysłowie: "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokaże swoją wyższość" Amen.

  • 0

    61. ~  2011-10-14 20:58:04  host: apn-95-40-217-131.dynamic.gprs.plus.pl

    Rain i Perkoz: nie kompromitujcie sie juz, facet ma racje: http://www.meegoexperts.com/2011/10/nokia-n9-fwvga-amoled-pentil e-matrix-proof/

  • 0

    62.  2011-10-14 21:03:45

    @61 - to Ty się nie kompromituj - mowa jest o wszystkich wyświetlaczach nokii a nie o ostatnim modelu n9 - tu się zgadzam, jest tam pentile, ale to zupełnie inny wyświetlacz niż nhd stosowane w modelach z symbianem. @ perkoz - świetne przysłowie i jakże prawdziwe - co prawda nie uważam "ja" za idiotę ale za aroganckiego chama i gbura już tak - eot.

  • 0

    63. ~ja  2011-10-14 21:14:45  host: 77-255-39-232.adsl.inetia.pl

    Rain, mowa NIE JEST o wszystkich wyswietlaczach nokii, tylko o amoled Wloz glowe pod kran, wytrzezwiej troche i przeczytaj watek. Wlascicielem marki amoled jest samsung. Nokia uzywa tej nazwy, bo kupuja panele albo licencje od samsunga. Jedyne nie-pentile ubsamsunga

  • 0

    64. ~Ja  2011-10-14 21:17:40  host: 77-255-39-232.adsl.inetia.pl

    ..jedyne nie-pentile od samsunga to super amoled plus. Ergo, amoled w nokii to pentile. No chyba, ze samsung zrobil dla nich wyjatek i strzelil sobie w kolano, oslabiajac marke super amoled plus przez podniesienie jakosci zwyklego amoled.

  • 0

    67. ~ja  2011-10-14 21:49:10  host: 77-255-39-232.adsl.inetia.pl

    Dobra, chlopaki, cos ten amoled was zatkal i trwa to za dlugo. A wiec oddaje wam cale podworko do dyspozycji, mozecie do woli napawac sie *** nokii c7. Mam tez realne zycie, w ktorym nie ma wolnych weekendow, wiec musze po prostu isc spac :) Milo sie gadalo, doceniam wasze (o ile rain i perkoz to nie jedna osoba) zaangazowanie, ale sami rozumiecie, blebleble itd. Cieszcie sie swoimi nokiami, tak szybko odchodza... Dobranoc :)

  • 0

    68.  2011-10-14 21:49:50

    no to samsung sobie strzelił w kolano - bo matryce w nokiach nie są PenTile - samsung stosował takie i to były 1 generacji - nokia montuje dopracowane modele 2 generacji w częsci modeli również matryce amoled cbd - takich samsung nie stosował więc kto inny musi je robić. Jestem trzeźwy, ale Ty jesteś nadal niezbyt kulturalny. Zarzucasz perkozowi brak argumentów za to Ty nie wykazujesz żadnych. Obrzucasz błotem nokie ale nie podajesz zupełnie żadnych argumentów które mogłyby to potwierdzić - owszem sprzedaż spadła przez pryzmat tego, że teraz robot jest na topie i to za sprawą modeli low i middle end. Nokia nie poszła w andka, ale gdyby to zrobiła to właśnie z takich syfów o multimedialności sięgającej dna czerpała by zapewne nie małe zyski - no cóż, widocznie polityka firmy jest zupełnie inna - za co chwała im - bo do dziś dnia android czy inny system nie ma takich aparatów jak nokia. Zresztą sam symbian przechodzi ostatnio mnóstwo zmian i to na lepsze więc jestem dobrej myśli

  • 0

    69.  2011-10-14 21:56:48

    *ciesz się swoim samsungiem - tak szybko tanieją i popadają w niełaskę - a i nie zapomnij podłączyć do ładowarki byś rano mógł z niego skorzystać. Żeby nie było niejasności nie jestem fanboyem żadnej marki - lubię produkty samsunga, apple czy nokii - każde ma swoje wady, ale bełkot takich osób jak "ja" bez żadnych argumentów musi być niwelowane bo później osoby, które chcą nabyć swojego 1 smartfona czytają takie syf i dalej powtarzają to samo - choć zupełnie nigdy już nie będą miały styczności z tym sprzętem. Ja również mam realne życie, w którym to mam wolne weekendy i mogę sobie pozwolić na odrobinę polemiki z ludźmi na poziomie więc dobrze, że idziesz spać. Dobranoc

  • 0

    70. ~  2011-10-14 22:02:17  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    @63 Pierwszy omoled zastosowała Nokii 8800 Sapiro eksluzywny telefon złocony dla pań z kryształowym szkłem bardzo drogi jak na te czasy

  • 0

    71. ~ja  2011-10-14 22:05:32  host: 77-255-39-232.adsl.inetia.pl

    "Matryce w nokiach nie sa pentile". "W n8 jest pentile". Zdecyduj sie, czlowieku. Pokaz zdjecie makro matrycy ten przewspanialej c7. A poki co, wybacz, ale ja zmykam. Mozesz to odebrac jako swoje zwyciestwo, mam to gdzies. Mimo twojej i innych fanbojow milosci, nokia idzie na dno. I nie dlatego, ze jest taka szlachetna i nie chce sie brudzic "syfami o multimedialnosci siegajacej dna" (w jakim to jezyku????), ale dlatego, ze zarzadzajacy nia ludzie podejmuja kuriozalne decyzje, jak chocby ogloszenie konca symbiana i zabicie jego sprzedazy zanim mieli gotowe modele z wp7. W sumie szkoda, bo przydalaby sie konkurencja dla iOS i Androida... Dobranoc.

  • 0

    72.  2011-10-14 22:16:33

    " chocby ogloszenie konca symbiana i zabicie jego sprzedazy zanim mieli gotowe modele z wp7" - i dlatego wychodzą modele 700,701,603, sam symbian ma wsparcie co najmniej do 2016 roku tylko, że nokia zastosowała outsouring w tym przypadku i przekazała prace nad symbianem accenture (firma w której pracuje sporo ludzi od symbiana) - więc pytając dosadnie, co ty pieprzysz człowieku? pisałem, że n8 nie ma pentile. Swoją drogą co się czepiłeś tak c7 - co to jedyny model nokii? to tak samo jakby wyznaczać możliwości samsunga po modelu galaxy ace

  • 0

    73.  2011-10-14 22:21:44

    tak poza tym to nie amoled należy do samsunga na wyłącznośc a super amoled - to jest akurat modyfikacja zwykłej matrycy amoled. Tak samo jak modyfikacją jest clear black display amoled - więc nie wiem skąd ten pomysł, że nokia bierze wyświetlacze od samsunga. Konkurencja jest i nie śpi - wp7 rozwija się dość wolno ale stabilnie - tak naprawdę w chwili obecnej główną bolączką po prezentacji mango są braki w aplikacjach - jeśli nakłonią deweloperów to system ruszy z miejsca i spokojnie będzie wypierał słabsze słuchawki z innymi systemami

  • 0

    74.  2011-10-14 22:23:30

    "W każdym teście choćby o n8 wiadomo, że nie ma pen tile" - cytat z 59 posta mojego autorstwa - idź już lepiej spać bo nie dowidzisz i źle cytujesz moje zdanie

  • 0

    75. ~miro  2011-10-15 09:25:41  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    Nokii wyświetlacze nie mają Pen Tile, to w Samsungach Galaxy S jest Pen Tile, więc tam rzeczywista ilość pixeli na te 4 cale nie wypada rewelacyjnie, a przecież było info tu na Telepolis, że wyświetlacze dla Nokii robi Sharp a nie Samsung, wracając do niusa to będzie zainteresowanie bo to nie jest plastikowy Samsung, tyle!

  • 0

    76. ~Perkoz_1  2011-10-15 14:51:34  host: adqq69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Problem w tej powyższej, kretyńskiej dyskusji polega na tym, że news był na trochę inny temat a tacy jak "ja" od razu złapali podnietę i zaczęli się onanizować odpustowymi zabaweczkami z Androidem a do tej onanistycznej orgii zaczęli sypać jakimiś pentile, srile, tudzież inszymi podniecającymi dopalaczami jakby to było istotne w temacie tego artykułu. Podpierają się od razu swoją "fachowością" z racji tego, że prawdopodobnie za zwykłego ciecia u opa robią i przez to uważają się za najmądrzejszych z mądrych w dziedzinie aparatów GSM. Nie jednego już takiego błazna właśnie u tych opów widziałem i nie jednego sprowadziłem stoickim spokojem na glebę. Bo dla mnie telefon to jest takie najzwyklejsze narzędzie do rozmów i pracy. Takie same jak spinacz biurowy. I nie dostaję orgazmu na widok jakiegokolwiek g..a.Każde takie g...o oceniam tylko i wyłącznie pod kątem możliwości jakie mnie są potrzebne, wyglądu, jakości wykonania. I dlatego teraz mam C7. Mam, bo nie interesowały mnie różne tandetne ale drogie i kultowe na trzepakach tryple plastik - fantastik z czasem działania na baterii od rana do wieczora.I wali mnie to,że Android Market chwali się milionami aplikacji. Wali mnie dlatego, że po kij mnie tak kretyńskie aplikacje są potrzebne. A jak komuś jest potrzebne tysiąc różnych ale jednocześnie jednakowych aplikacji do gotowania jajek to już jego śmieszno-wieśniacki problem.I wtedy wierzę, że jakieś wyimaginowane pentile w Nokii jest za słabe do czegoś tak androidowo - inteligentnego jak gotowanie jaj.Pozdrawiam wszystkich rozsądkowo myślących, czyli normalnych inteligentnych ludzi.Over.

  • 0

    77.  2011-10-15 21:16:50

    Orange chce zniszczyć konkurencje, bo wprowadza ipady, nowe smartfony, a starsze wyprzedaje. A do świąt jeszcze daleko...

Dodaj swoją opinię