Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Szalone dni na koniec wakacji

Orange: Szalone dni na koniec wakacji

sirmark 28 Sierpnia 2013 17:27

4 7

Do 4. września trwa kolejna edycja promocji Szalone Dni w Orange, skierowana do klientów przenoszących numer lub przedłużających dotychczasową umowę.

alcatel one touch scribe hd nokia lumia 720 sony xperia l




sony xperia sp sony xperia t samsung i8190 galaxy s iii mini

Promocja dotyczy następujących telefonów (umowa na 2 lata):

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 20
  • -1

    1. ~Karol  2013-08-28 17:37:26  host: 87-206-55-0.dynamic.chello.pl

    coś wiadomo w temacie szalonych dni ale w ofercie dla firm, zwykle szalone dni były równolegle dla indywidualnych i dla biznesu

  • -1

    2. ~Pink  2013-08-28 19:31:14  host: gw4.sbmec.pl

    Różnice w cenach telefonów przed i po niewielkie, poza ostatnim.

  • 0

    3.  2013-08-28 19:34:12

    ktoś coś o tym alcatelu słyszał?

  • -1

    4. ~Ja  2013-08-28 20:47:46  host: ip-185-4-213-94.free.aero2.net.pl

    @3, ja mam, lepszy od SGS4.

  • -1

    5. ~  2013-08-28 20:58:53  host: ip-37-209-132-61.free.aero2.net.pl

    Alcatel, One Touch i do wyrzucenia. :)

  • 0

    7. ~skalarek  2013-08-28 21:56:30  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    @thonka ja mam Idola, brat ma Idola i jesteśmy zadowoleni. Tyle, że nie ma co liczyć na aktualizacje do 4.2 czy 4.3 raczej.

  • 0

    9. ~tho  2013-08-29 05:07:57  host: host-89-229-83-47.szczecin.mm.pl

    pytam jak jest teraz, bo ponoć za produkcję Alcateli na Europę odpowiada chiński TCL, a lata temu Alcatel z jakością kojarzył się średnio. Z kolei sam TCL poczyna sobie całkiem nieźle - kontrakt dla Ikei z multimedialnym meblem robi mimo wszystko wrażenie, gdy ma się świadomość, że to chińska firma.

  • 0

    10. ~  2013-08-29 11:32:49  host: 46.115.124.130

    Szalonym to trzeba byc by z takiej oferty skorzystać

  • 0

    11. ~  2013-08-29 14:16:21  host: tn90.internetdsl.tpnet.pl

    telefonów Sony nie ma sensu brać bo są brendowane i pewnie mają zablokowany bootloader bez możliwości odblokowania. S3 mini raczej są beż brendu z czystym softem i bez simlocka tak jak było to z S Advance. Alcatela zobaczę sobie w salonie Orange jak mi się spodoba kupię na wolnym rynku. Mam sentyment do tej firmy, gdyż moim pierwszym telefonem był alcatel.

  • 0

    12. ~bartekengus  2013-08-29 15:00:10  host: sirius.ccig.pl

    A ja wziąłem xperie SP za 59zł w Smart Plan Multi 89,90. Użyłem kodu na 30% rabatu i sądzę, że źle na tym nie wychodzę.

  • 0

    13. ~  2013-08-29 15:23:38  host: tn90.internetdsl.tpnet.pl

    skąd można otrzymać taki kod?

  • 0

    14. ~barteknegus  2013-08-29 15:36:02  host: sirius.ccig.pl

    Kody były dostępne na groupon'ie do wtorku. Teraz ciężko będzie znaleźć. Ja miałem kod na przeniesienie numeru z innej sieci bądź nową aktywację.

  • 0

    15. ~Wojtek  2013-08-29 22:53:53  host: 6-211-251-94.net.stream.pl

    Ciekawe czy jak nie mam numeru w Orange i chcę przenieść to mogę skorzystać z tego groupona http://www.groupon.pl/oferty/special/24-7digital-sp-z-oo/2594610 1 Dziwny zapis o aktualnych klientach. Oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange ? nowych zamówień na abonament przez aktualnych klientów, przeniesieniu numeru z innej sieci i przeniesieniu numeru z oferty na kartę. Oferta nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu na już aktywny w sieci Orange telefon. Jak myślicie? Ktoś kto nic nie ma w Orange może skorzystać z bonu, preniesienia numeru i szalonych dni?

  • 0

    16. ~Wojtek  2013-08-29 22:59:00  host: public-gprs474252.centertel.pl

    wkradł się błąd wyżej http://www.groupon.pl/oferty/special/24-7digital-sp-z-oo/2594610 1

  • 0

    17. ~Wojtek  2013-08-30 09:56:43  host: byt82.internetdsl.tpnet.pl

    W adresie przed ostatnią cyfrą trzeba wykasować spację. Nie wiem dlaczego dwa razy tak się skopiowało.

  • 0

    18. ~barteknegus  2013-08-30 11:00:25  host: sirius.ccig.pl

    Wojtek najlepiej zapytaj bezpośrednio na stronie orange.pl na czacie z konsultantem albo pod numerem 510 700 700 (stawka według cennika operatora). Możliwość czatu pojawi się przy przenoszeniu numeru gdy zweryfikujesz u jakiego operatora masz obecnie numer.

  • 0

    19. ~Wojtek  2013-08-30 11:58:00  host: byt82.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki Bartek pytałem na czacie, ale nie skomentuje. Kazała na gruponie się dowiedzieć:) hehe

  • 0

    21. ~Wojtek  2013-08-30 12:20:10  host: byt82.internetdsl.tpnet.pl

    Golson bon na paliwo? Na 510700700 nie dają gwarancji otrzymania bonu na paliwo. Też mnie Scribe interesuje.

  • 0

    22. ~Golson  2013-08-30 21:50:19  host: 77-253-32-113.adsl.inetia.pl

    Ja kupilem - za 9 zl z glodu nie umre... zaryzykowac warto...

  • 0

    23. ~Golson  2013-10-20 16:27:35  host: 156.17.33.118

    No i dostałem karte BP na 200zl :-)

Dodaj swoją opinię