Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: "szalenie niskie" ceny czterech Sony Ericssonów

Orange: "szalenie niskie" ceny czterech Sony Ericssonów

LuiN 22 Marca 2012 13:14

0 0

Od 22. do 29. marca skorzystać można z kolejnej edycji Weekendu szalonych cen w Orange. Do wyboru są 4 telefony, każdy w cenie 3 zł, a rabaty sięgają ponad tysiąca zł.

sonyericsson xperia playsonyericsson xperia arc ssonyericsson xperia neo vsonyericsson txt

Oferta przygotowana została z myślą o nowych klientach, jak i tych przedłużających umowę. Promowane telefony to Sony Ericsson Xperia neo V w taryfie Delfin II 59,90 zł (24 mies.), Sony Ericsson txt w taryfach Delfin II i Pelikan II 29,90 zł - w tym mix (24 mies.), Sony Ericsson Xperia Play w taryfie Pantera II 89,90 zł (36 mies.) oraz Sony Ericsson Xperia arc S w taryfie Pantera II 69,90 zł (24 i 36 mies.) i Delfin II 99,90 zł (24 mies.).




We wskazanych wyżej opcjach abonamentu, wszystkie wymienione telefony kosztują 3 zł. Oprócz telefonu i umowy, w paczce przyjdzie do nas też oficjalna piłka UEFA EURO Adidas Tango 12, jeśli zgodzimy się dopłacić 1 zł.

Szczegóły oferty znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    17. ~siemi1  2012-03-22 14:12:47  host: 87-207-148-24.dynamic.chello.pl

    Dla firm też jets ciekawie jak przedluzylem 2 dni temu umowe to Arc S kosztoal mnie po negocjacjach 340zł przy abonamencie 65zł(netto) a teraz jest z 1zł :(

  • 0

    18. ~  2012-03-22 14:13:35  host: 85.219.163.130

    @13 ja mam HTC wilfire i nie ma animacji ;p może mój tel poprostu jest tak słaby że taka animacja byłaby zbyt wymagająca i dlatego ją pomineli, w sumie i tak na tym tel. praktycznie nic nie chodzi ;p

  • 0

    19.  2012-03-22 14:26:08

    Na telefonach Play faktycznie z reguły brandowanie polega na dodaniu kilku aplikacji, czy dzwonków od Playa i tyle. Przynajmniej tak jest u mnie.

  • 0

    20. ~  2012-03-22 14:42:29  host: p14-04.opera-mini.net

    maniiiek rządzi,maniiiek rulez,maniek boss!

  • 0

    21. ~sdsd  2012-03-22 15:39:32  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Ericsson Xperia arc S w taryfie Pantera II 69,90 zł (36 mies.) - błąd przy umowie na 24msc

  • 0

    22.  2012-03-22 15:46:28

    @sdsd - a jak powinno być? Ja widzę, że i przy 24, i 36 m-cach telefon kosztuje 3 zł.

  • 0

    23. ~fgdfgd  2012-03-22 15:52:10  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Chyba logiczne że pisze się/ mówi o korzystniejszej :) Tak jakbyś napisał że neo V jest w abonamencie za 200zł za 1zł - byłoby to atrakcyjne?

  • 0

    24. ~asa  2012-03-22 15:54:20  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Może nie zajarzyłeś Pantera II 69,90 zł (24 mies.) Przy takiej taryfie telefon już jest za 3zł :)

  • 0

    25. ~  2012-03-22 15:56:42  host: v21-13.opera-mini.net

    Ceny nawet niezłe.

  • 0

    26.  2012-03-22 15:58:01

    neo v jakby byla w abo za 50zl/mes to bym wzial chetnie i doplacil za pileczke :|

  • 0

    27.  2012-03-22 16:06:53

    @asa - widziałem wcześniej, już poprawione. Dzięki za czujność. ;-)

  • 0

    28. ~sfasta  2012-03-22 16:54:33  host: 212.160.172.70

    @dusk taaa a najlepiej wszystko miec, no i zeby operator jeszcze doplacil, co? ;)

  • 0

    29. ~  2012-03-22 18:28:12  host: public94095.xdsl.centertel.pl

    W se neo v od orange są apliakcje które nie da się odinstalować np. Orange backup, nawigacja Orange,TV itd a przydatne jak dostęp do konta iCare nie są instalowane. Nie wspomnę o simlocku.

  • 0

    30.  2012-03-22 23:21:48

    @10 a możesz przenieść do nich numer i dostaniesz 3 abonamenty po 0zł i 10%minut więcej czyli za te pieniądze będziesz miał 330 minut co miesiąc i aktywacja kosztuje cię tylko 10 zł a nie 50zł.

  • 0

    31.  2012-03-22 23:30:47

    @15 Orange sprzedaje też telefony z andkiem bez simlocka i bez brandu. Jest tylko jeden warunek telefon musi mieć oryginalne pudełko producenta bez żednego logo Orange. samsungi sgs2 i 551 są w dwóch wersjach z oryginalnym softem samsunga (większe pudełko w przypadku sgs2 w kolorze chyba białym jak dobrze pamiętam). Masz rację te brandowane przez Orange mają dokładany jakiś syf w postaci widgetów Orange i to trochę muli te telefony. Wiem bo sprawdzałem przy sprzedawcy w salonie. więc zależy jak trafisz. Te se są w oryginalnych pudełkach se więc nie powinno być problemów. Poza tym to jest oferta w sklepie internetowym więc jak ci tel muli to możesz go w ciągu 10 dni oddać pod warunkiem, że nie otworzysz koperty z kartą sim która przyjdzie wraz z telefonem.

  • 0

    32. ~  2012-03-23 06:00:46  host: z44-07.opera-mini.net

    w play są tansze tylko chwilowo niedostepne

  • 0

    33.  2012-03-23 22:30:18

    @32 co ty za głupoty wypisujesz ? Arc S w Orange ,abonament 69,90 kosztuje 3 zł , a w Play na takich samych warunkac ,1149 NeoV w Orange w abonamencie za 59,90 kosztuje 3 zł , a w Play ,w abonamencie 69,90 (o 10 zł droższy abonament niż w Orange) kosztuje 239 zł w pozostałych "słuchawkach" jest identyczna sytuacja , więc nie wiem , czemu taki komentarz z twojej strony

  • 0

    34. ~  2012-03-23 23:26:45  host: 178.183.131.254.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @33 - przecież to był żart. Ale SE Neo V w tym abonamencie kosztuje 29zł, wiem bo brałem.

  • 0

    36.  2012-03-27 22:36:18

    Takie telefony za 3 zł... Hmm spoko, ale przez kilka miesięcy płacisz taki abonament, że kilka razy przekroczysz wartość telefonów. I piłka za dopłatą? Jak już dawać "gratis" to na co ta złotówka, żeby to było jeszcze dla celów charytatywnych...

  • 0