Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: święta znów bez rabatów

Orange: święta znów bez rabatów

LuiN 23 Grudnia 2009 12:39

0 0
To już nie pierwszy raz Orange proponuje swoim stałym klientom specjalną "promocję" świąteczną. Od 24. grudnia w ofercie Orange Propozycja rabatów na telefony nie będzie.

Jeśli nawet konsultant informował telefonicznie o możliwości uzyskania rabatu, 24. grudnia sprawa będzie już nieaktualna. W zeszłym roku budżetu na rabaty zabrakło jeszcze wcześniej.

Przedłużającym umowę w wariancie z telefonem radzimy poczekać do stycznia. Do końca roku stali klienci Orange otrzymać mogą telefony w cenach dokładnie takich jak te oferowane nowym klientom - bez dodatkowych upustów.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~jaco  2009-12-23 12:53:03  host: dpv105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak z wszelakimi pakietami i darmowymi numerami? znowu w święta w Orange nie będa obowiązywały?

  • 0

    3.  2009-12-23 12:56:30

    @3 - jeśli w regulaminie danego pakietu nie ma wyłączenia ze świąt to będzie działał.

  • 0

    4.  2009-12-23 13:00:03

    przeciez świeta, to czas kiedy ludzie duzo dzwonia, nie wiem wiec dlaczego maja obowiazywac jakies tam pakiety minut. Mysle ze abonenci orange zrozumia to, najwazniejsza jest w koncu ich siec i to ze mogą byc w tak elitarnej sieci

  • 0

    5.  2009-12-23 13:01:47

    Tylko się nie nabierzcie. Dla Orange taki piątek bożonarodzeniowy jest normalnym dniem powszednim i żadne całodobowe weekendy nie obowiązują.

  • 0

    6.  2009-12-23 13:02:03

    Co ja u nich jeszcze robię?

  • 0

    7.  2009-12-23 13:02:18

    no zaraz, ale mowa przecież tylko o rabatach na telefony, nie ma nic napisanego o pakietach czy innych promocyjnych usługach. Moim zdaniem będą działać normalnie.

  • 0

    8. ~Jaro  2009-12-23 13:07:46  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Właśnie. Też mnie to dziwi.

  • 0

    9. ~Jaro  2009-12-23 13:08:44  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Poprzedni mój post był do 7 piokuk.

  • 0

    10.  2009-12-23 13:11:44

    Prestiż kosztuje!

  • 0

    11. ~lol  2009-12-23 13:29:14  host: 77-253-41-30.adsl.inetia.pl

    Już w najbliższe Święta Bożego Narodzenia większość naszych Klientów będzie mogła korzystać z usług, które do tej pory nie działały w dni świąteczne. Zmianie ulegają zasady działania dla następujących usług: Jedna Idea: Pakiet minut do wszystkich. Nowy Twój Plan: Wieczory i Weekendy, Zatrzymaj Czas, Wybrany 1 Numer, Wybrane 3 Numery, Wybrany 1 Numer i Weekendy, Wybrane 3 Numery i Weekendy, Wszyscy w Orange, Przyjaciel w Orange, Wszyscy w Orange Ekstra, Przyjaciel w Orange Ekstra, Pakiet minut do wszystkich. Orange Premium, Orange Premium Platinum: Wieczory i Weekendy, Zatrzymaj Czas, Wybrane Numery, Wszyscy w Orange, Przyjaciel w Orange, Wszyscy w Orange Ekstra, Przyjaciel w Orange Ekstra, Przyjaciel w Orange, Pakiet minut do wszystkich. Plan Na Rozmowy: Zatrzymaj Czas, Wybrany 1 Numer, Wybrane 3 Numery, Pakiet minut do wszystkich. Twój Plan: Wieczory i Weekendy, Wybrane Numery (1,3,5), Wszyscy w Orange, Przyjaciel w Orange, Wszyscy w Orange Ekstra, Przyjaciel w Orange Ekstra, Zatrzymaj czas, Pakiet minut do wszystkich. Orange abonament i Orange Mix: Wszyscy w Orange, Przyjaciel w Orange, Wszyscy w Orange Ekstra, Przyjaciel w Orange Ekstra, Zatrzymaj czas, Do Wszystkich. Nowe Orange Go: Happy Day

  • 0

    12. ~  2009-12-23 13:29:30  host: v12-05.opera-mini.net

    Rzecznik na swoim blogu wyraznie napisal ze wszystkie znizki i pakiety dzialaja w swieta.

  • 0

    13.  2009-12-23 13:52:52

    ciągle się słyszy o tym prestiżu ale nie wariujmy bo trochę się to nudne robi. Po tym jak Orange dało przed świętami chyba największą liczbę promocji to można zrozumieć dbanie o fundusze. Przecież promocja świąteczna w zwykłym prepaidzie jest nielimitowana i można z niej korzystać bez ograniczeń, dla nas fajnie ale firma ponosi koszty stąd pewnie takie zmiany, ale pewnie za jakiś czas coś nowego dadzą.

  • 0

    14.  2009-12-23 14:26:02

    Przecież taki Orange to jest prestiż. No nie ? No nie ? Ich konsultanci wyjaśnią to ... każdemu :-P

  • 0

    15. ~mmm12  2009-12-23 15:56:46  host: nyn130.internetdsl.tpnet.pl

    hehehe :) od kilku lat to samo brak rabatów ;) wziełam telefon na początku grudnia choć umowa kończy mi sie pod koniec stycznia - nie straciłam :) nie żałuje :) a zyskałam!!! Pozdro :)

  • 0

    16.  2009-12-23 16:09:55

    a tam do nowego roku czekac, przeciez do konca grudnia jest tylko promocja na ich swiateczny abonament. oferta jest calkiem przyzwoita i mozna cos tam sobie dobrac.

  • 0

    17. ~  2009-12-23 20:35:54  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    dno i dwa metry mułu

  • 0

    18.  2009-12-23 21:45:00

    To cenna zmiana (jeśli tak rzeczywiście jest).

  • 0

    19. ~a_lex  2009-12-23 22:34:13  host: v05-16.opera-mini.net

    #13 a jakież to są cudne promocje w prepaidzie? Bo te pakiety na 30 dni to nie bardzo. Pytam serio, bo chętnie wrzuciłbym sobie 50 zł na jakiegoś SIMa, żeby mieć z czego wysyłać esy pomocowe,tylko chciałbym jeszcze coś przy okazji dostać od operatora. I poza wielkimi pakietami w simplusie nie widzę nic ciekawego. Tyle że je już mam i chciałbym coś innego :)

  • 0

    20. ~a  2009-12-24 08:47:14  host: 91.90.58.104

    podobno pakiet minut do wszystkich działa dopiero po 2 minutach rozmowy tzn. najpier zżera nam 2 minuty z abonamentu a potem dopiero wskakuje naliczanie z pakietu minut do wszstkich-czy to prawda?

  • 0

    21. ~kolega  2009-12-26 13:27:11  host: 188.33.44.228

    W tekst wkradł się błąd, bo ceny niektórych chodliwych modeli są standardowo tańsze przy przedłużeniu, bez dodania rabatu. Np. Avila abo 55/24 kosztuje w aneksie 99zł, nowy klient zapłaci za nią 199zł :)

Dodaj swoją opinię