Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Światłowód dla studentów z umową na 6 mies.

Orange Światłowód dla studentów z umową na 6 mies.

LuiN 7 Października 2016 08:30

3 10

Do 15 listopada dostępna jest specjalna, studencka oferta na Internet światłowodowy Orange z umową na 6 miesięcy.



W pierwszym miesiącu opłaty za usługę wynoszą:

  • 39 zł - 100 Mb/s,
  • 49 zł - 300 Mb/s,
  • 69 zł - 600 Mb/s.

W kolejnych miesiącach stawki wzrastają do:
  • 69 zł - 100 Mb/s,
  • 79 zł - 300 Mb/s,
  • 109 zł - 600 Mb/s.

Do powyższych kwot doliczyć należy jednorazową opłatę instalacyjną w wysokości 29 zł. Łącze można swobodnie udostępniać współlokatorom. Usługę zamówić można pod tym adresem.




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange Światłowód | internet

w sumie: 45
  • 1

    26. ~  2016-10-07 10:21:47  host: 188.146.79.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @4: Tylko dlaczego instalacja z papierową fakturą ma kosztować 199zł? Doliczyliby np. 5 zł do abonamentu jako koszt wydruku i wysyłki (i tak zawyżony).
    @7: Bzdura.
    Rację ma @9, że firmy wymyślają fikcyjne promocje, żeby wykorzystać niewiedzę klienta i w razie czego móc naliczyć karę, która nie ma nic wspólnego ze stratami operatora w razie wcześniejszego wypowiedzenia umowy.

  • 1

    27. ~  2016-10-07 10:24:58  host: public-gprs358686.centertel.pl

    11-13 wlo, rozmawiasz sam ze sobą?

  • 2

    28. ~kriss  2016-10-07 10:47:53  host: acor3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Studentów jest Duuuuuużo ale światłowodu niema np. Nysa

  • 1

    29. ~Onn  2016-10-07 10:49:37  host: atn77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NIKT nie zakazuje myślenia. To, że ktoś coś oferuje, nie jest równoznaczne z koniecznością nabycia tego. Nie chcesz, to nie kupujesz. Proste.

  • -1

    30. ~Onn  2016-10-07 10:56:10  host: atn77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Studentów jest Duuuuuużo ale światłowodu niema np. Nysa" Mówimy o prawdziwych OŚRODKACH AKADEMICKICH, nie o uczelniach wydmuszkach i pozorowaniu studiowania... *Uczelnia wydmuszka- szkoła nazywająca się wyższą, w której 99% etatów to sprzątaczki, portierzy, ochroniarze. Kadra dydaktyczna na umowach zlecaniach itp - dojeżdżająca z okolicznych miast wojewódzkich...

  • 1

    31.  2016-10-07 11:07:52

    dno, tego światłowodu nigdzie nie ma, tylko w kilku największych miastach, gdzie i tak jest dziesiątki innych operatorów. Mniejsze miejscowości są całkowicie wykluczone cyfrowo i każdy ma na to wyjebane.

  • -1

    32. ~  2016-10-07 11:17:34  host: n11-04-08.opera-mini.net

    10, u ciebie tez kiepsko z rozumieniem czytanego tekstu. To cena za pierwszy miesiac, frajerze.

  • 1

    33.  2016-10-07 11:23:32

    @18 no i ............ nie skorzystam

  • 1

    34.  2016-10-07 11:26:10

    @32 mea culpa. Na szczęście nic nie podpisałem ;) Jak widać trzeba mocno przyłożyć się do czytania ze zrozumieniem.

  • 1

    35.  2016-10-07 11:27:44

    @30 ten światłowód student musi na uczelni zakładać czy może w miejscu zamieszkania ?

  • 0

    36. ~refleks szachisty  2016-10-07 14:03:13  host: 212.160.172.83

    Ta oferta jest w sprzedaży od 2 tygodni... News bardzo na czasie. Może lepiej późno niż wcale?

  • 0

    37. ~  2016-10-07 21:57:32  host: 173-156-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 6. ~Kuba: Z tymi fakturami co miesiąc na inną kwotę, to jest ciekawa sprawa! Czy próbowałeś to wyjaśnić w Orange?
    Pytam dlatego, że jesteś już drugą osobą, od której słyszę o takich praktykach orangutanów. Ta pierwsza osoba ma internet po światłowodzie i też mówiła, że co miesiąc ma fakturę na inną kwotę, za każdym razem wyższą niż by wynikała z umowy.

  • 2

    38. ~  2016-10-07 22:17:57  host: 173-156-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 25. ~ 2016-10-07 10:17:52 host: 188.146.79.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
    Cyt: "I nie znalazłem w regulaminie wymogu bycia studentem" - jest wymóg! Pkt 4 c)

  • 0

    39.  2016-10-08 14:11:25

    @4 patrząc po kolejkach nowoczesnych studentów-słoików stojących ze swoimi wypasionymi srajfonami w kolejce na poczcie (gdy człowiek ma odebrać tylko awizowaną przesyłkę i stoi jak głupi w kolejce do jednego czynnego okienka), by zrobić przelew z papierowej faktury, to widać jednak, że papier nadal rządzi, bo płatności elektroniczne tą ponoć nowoczesną, zelektronizowaną, wyedukowaną młodzież przerażają....
    Dziwi fakt, że nie mogą dokonać takiej płatności ze swoich kosmicznych srajfonów :D

  • 1

    40.  2016-10-08 14:20:02

    39. jedrek : ... no co Ty... oni używają ich do gry w POKEMONY, SELFIE, i takie tam.... no i jeszcze żeby pochwalić się znajomym wypaśnym srajfonem...

  • 0

    41.  2016-10-08 14:22:12

    @16 mapa zasięgu orange po wypasionych modyfikacjach dokonanych przez jakąś webową gimbazę (przed modyfikacjami wszystko działało, no może poza rolką myszy do zbliżania i oddalania mapy, której twórcy tej pożal się mapki nigdy nie używali, bo są tacy nowocześni....) na starym poczciwym win xp 64bit w ogóle już nie wyświetla żadnej lokalizacji światłowodu - pusta mapa z ulicami bez naniesionych czarnych "globusów" wskazujących dostępność usługi. Na typowym, nawet starszym ale jarym xp 32bit globusy zasięgu wyświetlają się bez problemu.

  • 0

    42.  2016-10-08 14:26:24

    @28 to nie trzeba ze świeczką w ręku szukać tych białych plam. W takiej drugiej co do wielkości wsi w Polsce zwanej Krakowem, więcej jest lokalizacji gdzie ich nie ma niż są. U mnie osiedle to typowe dziś już słoikowo - taki jeden wielki akademik i orenczowski światłowód na jakieś 80 bloków osiedla ma może 20 bloków. Cała reszta kilkudziesięciotysięcznego osiedla to wypasione ADSL ~6Mbit. Więc naprawdę zaszaleli...

  • 0

    43.  2016-10-08 14:28:20

    42. jedrek: ..po co Ci światłowód.... bierz LTE... nie widziałeś tych reklam w telewizji... ? prawie darmo, a prędkość zzzawrotna... :P

  • 0

    44.  2016-10-09 09:13:14

    @43 orange jest mi tylko potrzebne do tego, aby normalni operatorzy jeszcze bardziej obniżali ceny w związku z większą konkurencją, którą teoretycznie stworzy zgniła cytryna wchodząc na blok z nową usługą, której i tak praktycznie nikt nie weźmie na blokowisku. Orange - nawet jeszcze za czasów TP - wysokiej klasy usług nie potrafi świadczyć (stwierdzono namacalnie w czasie 6 lat korzystania z ich neostrady) więc nabywa od nich net tylko ten kto nie ma nic więcej w swojej okolicy prócz tych dziadów.

  • 1

    45. ~FazaFM  2016-10-09 10:07:39  host: bnf6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy w Polsce?

Dodaj swoją opinię