Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange świątecznie tnie ceny telefonów dla biznesu

Orange świątecznie tnie ceny telefonów dla biznesu

WitekT 1 Grudnia 2006 14:20

0 0
Orange od 4. grudnia w ofercie dla biznesu obniża ceny kilkunastu telefonów - średnio od 100 zł do nawet 300 zł.

W taryfie Orange dla Firm z umową na 24 i 30 miesięcy obniżono ceny następujących telefonów:
Nokia: 6280, E61, N70, 2610, 6020, 6021, 6230i oraz E50,
Motorola: RAZR V3, SLVR L6, PEBL U6 i V360,
SonyEricsson: K800i, K310i, K510i i K750i,
Samsung: SGH-Z300, SGH-Z400, SGH-X200, SGH-D600, SGH-X640 i SGH-X680,
LG: U8210 i KG220,
BenQ Siemens: EF81 i S68,
Orange: SPV M3000.

W ofercie pojawiły się także dwa nowe telefony: BlackBerry 8700f i LG KG800.

W Taryfie Malejącej dla Firm obniżono ceny następujących telefonów:
Nokia: 6280, E61, N70, 6230i oraz E50,
Motorola: RAZR V3 i PEBL U6,
SonyEricsson: K800i i K750i,
Samsung: SGH-Z300, SGH-Z400, SGH-D600 i SGH-X680,
LG: U8210,
BenQ Siemens: EF81,
Orange: SPV M3000.

W ofercie pojawił się także nowy telefon - LG KG800.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~PLANET  2006-12-02 03:29:54  host: gprs10.orange.pl

    nerox: wez sie ogarnij czlowieku, Witek nie jest odpowiedzialny za Twoj brak cierpliwosci i glupie zachowanie, zeby nie powiedziec brzydziej :P cenniki wychodza od sprzedawcow, czasami innych zrodel i wtedy tez sa publikowane - czyli ASAP - nie da sie ich przewidziec, nie bedac na odpowiednio wysokim szczeblu lub majac do niego dostep - tylko ze wtedy jesli ktos cos wie, to w BARDZO ograniczonym gronie. chcesz kupic telefon ? - moja rada: sledz telepolis i patrz jaki jest INTERWAL miedzy kolejnymi cennikami (update'ami) np. Orange - wtedy sam odpowiesz sobie na swoje pytanie, usredniajac. poza tym nie rob tragedii, i jeden i drogi telefon sa siebie warte, czyli ... ; ) (autocenzura :D)

  • 0

    12. ~nerox  2006-12-02 14:41:55  host: c164-56.icpnet.pl

    mov9k: masz racje, ale jednak niedosyt pozostał. nie po to wchodze na ten szanowany portal, wybieram model telefonu, rodzaj abonamentu, jego wielkosc itp, aby pozniej sie dowiedziec, ze wszelkie posty: "swiateczne promocje" wcale nie byly swiateczne. dopiero teraz orange zmniejszylo ceny. o to mam zal. PLANET: wlasnie analizuje i doszedlem do wniosku ze skoro wyszedl nowy cennik z 20.11 dla firm nie bedzie dalszych promocji. jedynie moze sie cos nowego w cenach "nowy twoj plan" pojawic. ale nie ma co drzec szat :P nieszczesliwy zbieg okolicznosci. ps zastanawia mnie jedno PLANET jak wywnioskowales ze ktos kto potrzebuje telefon do firmy-pracy (nie indywidulanie) glupio sie zachowuje, brakuje mu cierpliwosci, zeby nie powiedziec gorzej? ps'Czy naprawde nie ma mozliwosc uzyskac informacji o cenach telefonow u operatorow?

  • 0

    13.  2006-12-02 14:50:18

    nerox: no ale skąd ja miałem wiedzieć, że Orange obetnie ceny? I gdzie jest napisane, że nie mają takiego prawa? Jaka jest w tym moja wina, co ja niby powinienem zrobić???

  • 0

    14. ~Darek  2006-12-02 15:07:04  host: polsl4-230.rybnet.pl

    Orange ostatnio bardzo poprawił ofertę w Propozycji dla Firm - ceny telefonów są niższe, ich dostępność większa a do tego jeszcze fajne usługi za darmo... :) Tylko byle rachunki wieksze niz 100 zł :)

  • 0

    15. ~jarco  2006-12-02 15:50:32  host: 81.219.123.132

    ...większe niż 109 ;)

  • 0

    16. ~observator  2006-12-02 17:54:52  host: nat-39.wolomin.net

    A i tak najlepszą ofertę dla firm ma Plus i tutaj nie ma dyskusji. Orange rozczarowuje przede wszystkim beznadziejną jakością obsługi po kupnie telefonu oraz słabą jakością sieci - szczególnie to widać w transmisji danych, która niby jest "edge" a transfery wogóle nie działają albo idzie 0,001 kB/s... Drogie usługi...

  • 0

    17.  2006-12-02 20:29:55

    observator: Gdzie by nie spojrzeć wypowiadasz się negatywnie o Orange. Robi się to powoli nudne. Rozumiem, że masz telefon w Plusie, a może i tam pracujesz, ale trzeba być obiektywnym. Twoje zarzuty nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, a dodatkowo nie podajesz żadnych argumentów. Plujesz głupkowatymi zdaniami ot tak, żeby tylko powiedzieć "ten jest be i już" - jak małe dziecko w przedszkolu spierające się o grabki. Co do oferty biznesowej czy ogółem mówiąc - jakiejkolwiek: Wszystko zależy od tego jak kto dzwoni i czego potrzebuje, bo i tak ceny są porównywalne we wszystkich 3 sieciach. Czyli kwestia wyboru ostatecznego to czynniki typu - zasięg, dobra obsługa, salon bliżej o kilometr niż konkurencyjny albo inny głupi farmazon, który powoduje, że klient idzie właśnie do tej firmy a nie do innej. Wracając do Twoich zarzutów - skoro wszystko jest takie BE w Orange, powiedz mi drogi observatorze, dlaczego mają więcej klientów niż Plus? I tym zastanawiającym akcentem kończę moją wypowiedź. Pozdrawiam.

  • 0

    18. ~spot  2006-12-02 22:40:30  host: apn-99-43.gprspla.plusgsm.pl

    jezeli juz obnizaja to niech beda to konkretne obnizki, a nie jakies grosze

  • 0

    19. ~nerox  2006-12-02 23:46:14  host: c164-56.icpnet.pl

    problem polega na tym, iz pomimo ciaglej analizy wiadomosci telepolis popelnilem blad niedotyczacy taryfy (wybralem ja doskonale), ale oceny oferty telefonow. rzeczywiscie WitekT nie powinienem miec pretensji o informacje, ktore nawet dla pracownikow orange sa tajemnica. jednak nie zmienia to faktu, ze istnieje luka, ktora doprowadza do zawodu czytelnika. Taryfa idealna, przeplacenie za telefon dobijajace :) Widocznie nalozyly sie okolicznosc malo sprzyjajace dla mnie :P ps WitkuT wykonujesz ciezka prace dlatego zapominijmy o sztucznie stworzonym przeze mnie problemie. Choc jak wskazalem do pelnej analizy brakuje terminow zmian cennikow (ale to rzeczywiscie malo mozliwe do spelnienia). ps wroce teraz do zarzutow taryf w orange. moim zdaniem sa one najbardziej zaspokajajace potrzeby uzytkownikow. podam przyklad: mam firme i potrzebuje telefon z ktorym bede sie laczyl z klientami okolo 30 minut miesiecznie i z jednym telefonem non stop. w orange zaproponowali mi: firme 50 (w tym 46 minut na wszystko lub 50 minut do orange) + do pieciu numerow za 5 zl (6,10 brutto)bez ograniczen, nawet w swieta i sylwestra!. plus bonusowo cztery abonamenty za 1 zlotych. tak wiec za niecale 40 zlotych miesiecznie jestem w pelni ustatysfakcjonowany. jesli ktos nadal sie nie zgadza niech mi zaproponuje u rywali takie same warunki za mniejsza oplate miesieczna.

  • 0

    20. ~PLANET  2006-12-03 02:45:17  host: 217.116.110.186

    nerox: odpowiadajac na Twoje pytanie - moja uwaga tyczyla sie nie faktu, ze wymagasz takiego czy innego telefonu - a faktu, ze nie zauwazasz dwoch prostych rzeczy: po pierwsze primo, pracownicy w salonach/punktach sprzedazy/telepunktach i inni reprezentujacy firme w kanale sprzedazy bezposredniej - rozni przedstawiciele handlowi ORAZ pracownicy infolinii - a wiec przytlaczajacy gros struktury zatrudnienia Orange, z ktora przyszly, aktualny, badz przeszly ;) klient tejze firmy ma stycznosc, nie jest poinformowany o zmianach cennika wiecej, niz pare dni przed ich oficjalnym wejsciem w zycie. po drugie primo: Witek ma o wiele lepsze zrodla, poniewaz prawie zawsze jestesmy uprzedzeni na telepolis WCZESNIEJ, niz przecietny Kowalski (a nawet osoba znajaca pracownikow Orange, tylko ze odpowiednio wysoko postawionych badz z wystarczajacymi kompetencjami i poprzez to wiedza na tenze temat ;) - w zwiazku z czym nie szukajac bardzo intensywnie po roznego typu forach (tak mniemam) badz po prostu nie majac bardzo dobrych kontaktow w Orange nie bedzie sie mialo takich informacji wczesniej.

  • 0

    21. ~PLANET  2006-12-03 02:58:26  host: 217.116.110.186

    i po trzecie primo ultimo: ze oczekujesz od Witka, mowiac krotko, cudow - albo przepowiadania przyszlosci. jesli sledzisz newsy, to widzisz kiedy sa update'y cennikow, mozna zastosowac filtry newsow, etc. Rzecz pierwsza mozesz wysnuc i sobie udowodnic chocby poprzez czesty kontakt ze struktura Orange - oczywiscie pracownicy sa rozni, jednak ich poziom wiedzy na ten temat wydaje sie byc plaski i taki sam :) rzecz druga mozna wywnioskowac przez prosta dedukcje - trzeba sie tylko troche zastanowic. zdenerwowalem sie i napisalem tak tez, poniewaz stanalem w obronie Witka (choc doskonale potrafi bronic sie sam przeciez sam:) , on robi naprawde bardzo duza (wrecz hurtowa) ilosc dobrej roboty i ciezko oczekiwac od niego cudow - a Ty jakbys sie tego spodziewal, co irytuje, szczegolnie jesli regularnie czytasz telepolis i dla porownania - INNE serwisy o podobnym profilu - i wiesz, jakiej solidnosci, pewnosci, aktualnosci i szybkosci mozesz spodziewac sie po telepolis, a na ktora nie mozesz zawsze liczyc gdzie indziej.

  • 0

    22. ~venro  2006-12-03 03:02:01  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    k750i za 2.000zl (cena katalogowa). Niezle.

  • 0

    23. ~PLANET  2006-12-03 03:03:53  host: 217.116.110.186

    dlatego tez stwierdzilem, ze sie glupio zachowales ; ocenilem Twoja wypowiedz, a cierpliwosc jako cnota to juz zupelnie inna rzecz... natomiast co do Twojej sytuacji: jedna sprawa, ze nie trafiles w udany czas, ale to niczyja wina - ot, twarde prawa rynku, druga - ze obnizek na swieta mozna sie bylo spodziewac, trzecia, ze abonamenty sa podobne wszedzie (choc ostatnio przyjrzalem sie Plusowi i wyglada to u nich co najmniej ciut lepiej, ale to wybitnie subiektywna ocena ;) - wszystko wiec zalezy od struktury dzwonienia ; jesli glownie Orange/TP to wiadomo - Orange only. ja akurat glownie mam taka strukture i dlatego jestem mniej lub bardziej skazany na nich, na obsluge, zasieg czy predkosc transmisji danych ;))) czy bliskosc salonow nie narzekam... pozdrowienia. ***mov9k - a'propos 'observatora' ... "Do not feed the troll"... pamietaj... :)

  • 0

    24. ~nerox  2006-12-03 11:23:33  host: c164-56.icpnet.pl

    Planet: w moim odczuciu post 21 pokryl sie z tym co powiedzialem w 20tym, wiec doszlismy do wspolnego wniosku. natomiast 23 uswiadomil mi, iz Witek podal 1.12 o obnizce 4.12 wiec nie dzielilo mnie tylko dwa dni, ale prawie tydzien, a ja musialem prowadzic rozmowy w ostatnim tygodniu listopada. Z tego wynika, iz rzeczywiscie "nie trafilem w udany czas, ale to niczyja wina". oprocz dojscia do konsensusu udalo sie ustalic kilka tez:) : 1.Witek jak to mowia "odwala kawal dobrej roboty" 2. cenniki pojawiaja sie z wyprzedzeniem 3. luka, ktora opisalem wczesniej nie wynika z niedoinformowania, ale z niemoznosci logicznej (powstanie okres zastoju sprzedazy aparatow pomiedzy wydaniem komunikatu o nowym cenniku a wejsciem w zycie tego cennika. ps tak sie zastanawiam ile osob kupi w weekend telefon k310 za 120 zlotych pomimo ze jest tutaj informacja o poniedzialkowej obnizce :)

  • 0

    25. ~Jural  2006-12-04 03:27:41  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanie dot. wypowiedzi nr 14 i 15. A jeśli są dwa telefony na firmę (NIdF) i przychodzi na nie jedna faktura - średnio miesięcznie ok 160 - 190zł (razem za oba) to czy to też się kwalifikuje do tej lepszej propozycji czy też odpada ?

  • 0

    26. ~PLANET  2006-12-04 07:41:06  host: gprs9.orange.pl

    Generowane rachunki dotycza - niestety - tylko jednego numeru. Lepsza propozycje mozna otrzymac z numeru, ktory generuje wyzsze rachunki. Niestety, gdyby to tak dzialalo, to firma majaca sto czy nawet piecdziesiat simow w najnizszym nawet abonamencie mialaby zawsze najlepszy program wymiany w kazdym z poszczegolnych simow... a tak niestety nie jest. Ilosc simow PODOBNO wplywa na program ProPozycji (tak zostalo mi rzeczone w Orange ;), ale chyba tylko przy wiekszych ilosciach simow, przy co najmniej parunastu-parudziesieciu, poniewaz przy moich dwoch absolutnie to nic nie daje, moze ta ilosc musi oscylowac blizej 10ciu i wtedy to zaczyna wplywac. Pozdrawiam.

  • 0

    27. ~wlo  2006-12-04 10:29:22  host: asw64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nerox - jakby tak to analizować, to albo nikt nie miałby telefonu, bo wszyscy czekaliby na nowe tańsze oferty, albo wszyscy by chodzili pocięci ;-) Moja siostra np. wymieniła na dwóch niskich abonamentach telefony w ramach PWA. Dwa tygodnie temu. Na trzeciej (na swoim numerze) czekała na telefon, który nie jest dostępny w żadnym z pobliskich punktów. W piątek przed ostatnim weekendem zdecydowała się zamówić przez BOK - były akurat. Dowiedziałasię, że na swojej taryfie (planowała wziąć godziny 55) dostanie go o 50 zł taniej niż jeszcze dzień wcześniej ;-) To E380 Samsunga. Co ma powiedzieć w talkim razie o wcześniejszym zakupie Nokii 6230i na taryfę Godziny 25? Może się pociąć, może winić operatora, może też mieć pretensje do jakiegoś świętego, że jej nie natchnął w nocy, żeby się wstrzymać...

  • 0

    28. ~wlo  2006-12-04 10:35:09  host: asw64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLANET - nie wiem jak to się zmieniło, ostatnio mi nie zależało za bardzo, ale w Plusie jeszcze bodaj 2 lata temu mogłem poprosić o ofertę na dany numer albo uśrednioną z konta (3 numery wtedy w tym dwa na najniższych abonamentach) albo oferta była dla konkretnego numeru. To pierwsze opłacało się kiedy chciałem wziąć lepszy telefon na te niskie taryfy - oczywiście kosztem ceny telefonu na taryfie wysokiej. Ten system jednak chyba już padł, bo to może ma sens kiedy w tym samym okresie wymienia się telefony. Jdnak kiedy to trwa rok, to już dla operatora nie jest to za bardzo korzystne. Dlatego zdaje się już tylko są dla konkretnego numeru oferty, przynajmniej na mniejszej ilości aktywacji z róznymi terminami umów.

  • 0

    29. ~seat  2006-12-05 08:21:58  host: 212.184.247.124

    Na stronie ciągle jest stary cennik. Wczoraj dzwoniłem do propozycji nadal oferują wg starego cennika.??

  • 0

    30. ~PLANET  2006-12-06 07:44:06  host: 217.116.110.185

    seat: zauwaz, ze cenniki dotycza NOWYCH aktywacji. ale propozycja takze powinna byc afektowana (jakos inaczej nie uwierze w spadek cen telefonu o prawie 800 zl :D)... sprobuj u jakiegos przedstawiciela handlowego - oni maja lepsze ceny.

Dodaj swoją opinię