Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Super Smart Plan - nowe abonamenty w ofercie tylko SIM

Orange Super Smart Plan - nowe abonamenty w ofercie tylko SIM

orson_dzi 12 Lutego 2015 14:52

8 16

Orange zaprezentowało trzy nowe warianty abonamentu w ofercie bez telefonu - Super Smart Plan. Nielimitowane rozmowy i SMS-y od 0,99 zł dziennie.



Miesięczne ceny zobowiązań w każdej z ofert uzależnione są od kanału zakupu oraz dodatkowo aktywnej usługi E-faktura i wyrażenia zgody na kontakty marketingowe. W najtańszym abonamencie za 9,99 zł (z aktywnymi zgodami, E-fakturą i przy zakupie przez Internet) w momencie wykonania połączenia lub wysłania SMS-a uruchamia się usługa nielimitowanych rozmów i SMS-ów, która kosztuje 0,99 zł dziennie (opłata jest jednorazowa i dotyczy jednocześnie rozmów i SMS-ów). W przypadku korzystania z numeru do rozmów przychodzących, opłaty nie są naliczane.

Dane w tabeli prezentują ceny przy uwzględnieniu wszystkich rabatów.




9,99 zł* /19,99 zł

29,99 zł* /39,99 zł

59,99 zł

Nielimitowane rozmowy w sieci

Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowane SMS-y za 0,99 zł dziennie

Nielimitowane rozmowy i SMS-y do sieci komórkowych

Nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne za 10 zł miesięcznie

Nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne

MMS 0,40 zł

Nielimitowane MMS-y za 10 zł

Nielimitowane MMS-y

300 MB za 2 zł

1 GB za 0 zł

2 GB za 0 zł

Dodatkowe 700 MB za 10 zł

Dodatkowe 1,5 GB za 10 zł

Dodatkwoe 3 GB za 10 zł

400 minut I 100 MB w roamingu

*Niższy abonament przy zakupie oferty w e-sklepie Orange.

Oferta jest dostępna od dzisiaj w salonach i sprzedaży telefonicznej, w sklepie internetowym będzie dostępna od jutra.

Zobacz: Regulamin promocji
Zobacz: Cennik promocji

Jak oceniasz nową ofertę tylko SIM Orange?

Bardzo atrakcyjne
14.78%
Atrakcyjne
17.91%
Niczego nie zmieniają
13.88%
Mało atrakcyjne
18.66%
Bardzo mało atrakcyjne
32.09%
Nie mam zdania
2.69%

Wszystkich głosujących: 670


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange | super smart plan

w sumie: 96
  • 3

    84. ~40%  2015-02-12 21:04:26  host: 77-254-114-246.adsl.inetia.pl

    W sumie wychodzi drożej. Przeprowadzisz dziennie krótką rozmowę i w najniższej taryfie płacisz nawet 40 zł. Chcesz internet, dolicz jeszcze trochę. Oferta typowo w stylu Orżnąć. Już Nju jest bez porównania lepsze, chociaż to też farbowane Orżnąć.

  • 2

    85. ~  2015-02-12 21:30:05  host: n15-04-08.opera-mini.net

    84, w ogóle taryfy z nju Orange mogłoby wziąć pod główną markę,

    83, czyli dla ciebie nie ma różnicy między aktywacją za 50 czy 300 zł i różnica 250 zł to pikuś ?

    ktoś wie ile trwa umowa ?

    ale to trochę chamstwo reklamować taryfę za 9 zł kiedy prawdziwa cena po 3 miesiacach wynoai 19 zł

  • -1

    86. ~#84  2015-02-12 21:30:54  host: public-gprs515127.centertel.pl

    ale z drugiej strony rozmaiwiasz intensywnie po kilka,kilkanaście godzin przez 10 dni i płacisz 19 zł. czyli taniej

  • 2

    87. ~eM  2015-02-12 22:25:20  host: host-176-221-121-71.dynamic.mm.pl

    abonamentu ze zgodami na ustawiczne nękanie przez telemarketerow nie wziąłbym nawet za darmo. głupota.

  • 3

    88. ~AdminBÓG  2015-02-12 23:00:37  host: host-89-230-83-6.rzeszow.mm.pl

    Króli dziś jest tylko dwóch "RedBull Energy 20zł no limit" oraz Virgin 29zł no limit +2GB

  • 4

    89.  2015-02-12 23:15:36

    @88 "KrólÓW" (króle siedzą w klatkach i chrupią marchewkę), a merytorycznie - racja :)

  • 2

    90.  2015-02-12 23:21:43

    Dotąd uważałem się za 'w miarę inteligentnego', ale ... przeczytałem regulaminy. Podpisuję aneks w Orange - płacę 50 zł za aktywację? wtf?! Biorę opcję środkową bez zgód marketingowych, za to z nielimitowanymi stacjonarnymi, bez nielimit. mms-ów, czyli ile płacę miesięcznie? 35,98 zł? Gdyby ktoś poświęcił chwilę i potwierdził, bądź zaprzeczył memu rozumowaniu, będę wdzięczny! To nie dla mnie, koleżanka w pracy (rocznik 46) nie chce się wynosić z Orange a niebawem kończy się jej okres zastrzeżony.

  • 1

    91. ~Mati  2015-02-13 08:56:35  host: evr181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest już to na stronie orange?
    Bo nie mogę znaleźć.

  • 1

    92.  2015-02-13 11:34:38

    @85 Nie wiem jakim cudem w taki sposób to zinterpretowałeś więc wyjaśniam: wręcz przeciwnie :)

  • 1

    93.  2015-02-13 13:40:22

    @91

    Jest już na stronie Orange.

    @85

    Przy braniu przez e-sklep [tylko] można jednak uzyskać 9,99 zł. Ogólnie przy e-sklepie najkrótsza umowa to 18 miesięcy. Opłata aktywacyjna dla przenoszących numer - 30 zł. Dla biorących nowy numer 50 zł.

  • 5

    94.  2015-02-13 14:41:37

    Heh najlepszym podsumowaniem tej oferty jest to, że mimo że na telepolis wchodzą ludziska interesujący się tak czy inaczej telco, połowa z nas w tych komentarzach nie mogła się doliczyć ile to naprawdę kosztuje i co za to jest, a nawet Orson chyba ze 2x poprawiał tabelkę :) Powodzenia, sprzedawcy, w tłumaczeniu i doborze taryfy jakiejś babci level 80 w salonie

  • 2

    95.  2015-02-13 18:25:01

    Oferta celowo jest niejasno sformułowana,łebskie mózgi nad tym pracowały ,ja sam już nie wiem czy te 9.99 jest na stałe czy tylko na 3 miesiące.

  • 1

    96. ~aladyn  2015-02-14 09:04:47  host: user-94-254-132-90.play-internet.pl

    słuchajcie do jakaś ściema konsultantka wyjaśniła na infolini Orange iż 9.99 jest tylko promo przez 3 mieś poza tym po tym czasie jest 19zł i za 19 zł tylko do Orange a jeśli chcemy mieć no limit na kom to 99za dzień zadzwońcie i zapytajcie 510 100 100

  • -3

    97.  2015-02-14 20:50:48

    Oferta jest całkiem jasna. Jedyny problem (dla niektórych) to przeczytać (!) regulamin ;-) Szkoda, ze nie ma regulaminów w postaci kodów paskowych a ludziom nie wszczepiają w oczach czytników tych kodów przekazujących do mózgu danych... Do tego widać dąży powoli ten świat.

  • -1

    98.  2015-02-14 21:05:11

    96 - a nie wystarczyło przeczytać 4 pierwsze punkty regulaminu? To jest tam jasno napisane ;-)

  • 2

    99. ~Sezon polowań na łosie rozpoczę  2015-02-15 05:36:28  host: user-5-173-53-227.play-internet.pl

    Łosie to podpiszą, a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. Nie opędzą się od spamu. Podobnie jest w Play. Oferta bez zgód marketingowych jest droższa, ale w pierwsze kolejności proponują tą ze zgodami. Wg mnie to powinno być zakazane.

  • 1

    100.  2015-02-15 08:03:09

    @99 - Play jest na tyle zabawny, że mu się czasem "zapomina" o tym, że ktoś nie wyraził zgód i śle te SMSy ze swoimi ofertami... Prostowane nie raz i nie dwa na kilku numerach, więc w przypadki nie wierzę.

  • 0

    101. ~nicckb  2015-02-16 01:19:23  host: public-gprs517557.centertel.pl

    Ludzie w koncu zrozumiecie ze kazda siec to nie fundacja ! Jak wam zle zapraszam do UE na oferte zagraniczna a najlepiej UK poznacie stawki itd...

  • 0

    102. ~pablosox123  2015-03-10 17:11:51  host: 77-253-123-53.adsl.inetia.pl

    Nicck jak siec to nie fundacja to niech spada z ofertami z tylko,łaski nie robią a najważniejszy jest klient,nie oni to inna siec,albo ogolna rezygnacja.Telefonia gdzie kozystaja z niej wszyscy powinna miec dobre ceny i oferty.

  • 0

    103. ~xxyy  2015-06-11 11:52:18  host: host-46-186-119-198.dynamic.mm.pl

    za kazdym razem klient jest orżniety

Dodaj swoją opinię