Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Super Mix

Orange Super Mix

WitekT 17 Stycznia 2006 18:44

0 0
Orange szykuje odpowiedź na Era FUN i przedstawi 18. stycznia ofertę Super Mix.

Według informacji, które udało nam się uzyskać, SMS-y wewnątrz sieci mają kosztować 1 grosz. Inne szczegóły nowej oferty nie są jeszcze znane.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~kamil  2006-01-17 20:35:07  host: wlan0-4.srem.net

    to plus robi haczyki ;p a co wy chcecie od smsow... po to sa zeby je pisac ;p a mix nie jest dla firm zeby dzwonic

  • 0

    25. ~zychu  2006-01-17 20:53:17  host: dpi31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tam wole oragne mixa niz plusowego :P

  • 0

    26. ~nick25  2006-01-17 21:08:24  host: awk146.internetdsl.tpnet.pl

    zychu* wolisz placic bite 24 miesiace jak widze a nie wczesniej skonczyc umowe hehe

  • 0

    27.  2006-01-17 21:37:19

    najbardziej mnie rozbawiła wypowiedź pana Jacka K. (rzecznika Orange PL), że MNB u pre-paid'ów to daleka przyszłość :D :D :D

  • 0

    28.  2006-01-17 21:38:02

    oczywiści wypowiedź w dzisiejszych Wiadomościach o 7:30pm

  • 0

    29.  2006-01-17 21:44:23

    Co to ma być??? ORANGE daje smsy po 1gr, PLUS po 1gr, a ERA??? 20gr? Jak jest w końcu z tymi ERAJEDNOSTKAMI? I oni chcą mieć 40%? Chyba nie bardzo!
    Za to OFERTY OLIMPIJSKIE mają najlepsze!!! Reszta odpada, konkurencja się chowa. Pre-paid w TAK TAku też rządzi! A ERA FUN MIX jest tylko ciekawy pod względem sposobu rozlicznia, wystarczy doładować za 50zł i 3 miechy z głowy :)

  • 0

    30. ~  2006-01-17 21:57:23  host: dpw111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewnie je na zapas trzymaja, by poprawic oferte, jak konkurencja poprawi ;-)

  • 0

    31. ~kamil  2006-01-17 21:58:42  host: wlan0-4.srem.net

    orange ma lepszego mix-a niz plus nawet tego starszego...

  • 0

    32. ~Mike278  2006-01-17 22:29:19  host: 194.9.223.113

    Jedna Idea Mix z pakietami to byl hit, obecny to porazka. W sumie oferty Ji byly generalnie lepsze niz obecne w Orange.

  • 0

    33. ~andy  2006-01-17 22:30:21  host: ip-81-210-11-42.netia.com.pl

    ale czy do tego nowego mix bedzie mozna przejść ze starego i wogóle kiedy w Orange bedzie można zmieniać taryfe (ja z MIX na ABO nie moge chociaż w regulaminie usług jest napisane że tak)

  • 0

    34. ~marcin  2006-01-17 22:35:31  host: cem82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ten text wyzej to juz napewno jakis glos zazdrosnego z tak taka, ktory to niby taki WSPANIALY

  • 0

    35. ~marcin  2006-01-17 22:38:22  host: cem82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chodzi mi oczywiscie o ten text ze smsy dla dzieciochow... :)

  • 0

    36. ~~.,.  2006-01-17 22:41:29  host: gprs10.orange.pl

    Telepolis rządzi! Wortal kompletny. Codziennie porcja "świeżych" i gorących newsów, żadne tam odgrzewane kotlety albo tylko kopiowianie informacji prasowych. Testy telefonów, felietony Witka, porzadny i uzupelniany katalog telefonów, no i Forum do gorących dyskusji. Dodać należy jeszcze otwartość Administratorów. Czytam już tylko WAS! :]

  • 0

    37.  2006-01-17 22:55:54

    a czy jutro zaprezentują tą ofertę na konferencji czy bez żadnej prezentacji oferty?? czy bedzie cos wiadomo po północy?

  • 0

    38. ~2005  2006-01-17 23:04:21  host: eff97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z czystej ciekawości poczytam jaki będzie - jak już będzie - ten oryndzowy mix. Może taki: sms 1 gr. po 100 pierwszych wysłanych sms-ach w miesiącu. Min. połączenia głosowego 1 zł netto. Low-end-owy fon.

  • 0

    39.  2006-01-17 23:20:35

    hehe

  • 0

    40.  2006-01-17 23:44:07

    waldekzawiercie: z tego, co wiem, to żadna konferencja nie jest planowana. Szczegóły bedą jutro - albo w oficjalnym pressie, albo z mojego źródła, jak mi się uda wyciągnąc co nieco. ;)

  • 0

    41. ~Jedi  2006-01-17 23:44:18  host: edy11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tomek, jednak nie masz racji. Supermarket to słowo obcego pochodzenia...
    Ciekawe, czy tą ofertę bedą mieli wszyscy czy trzeba bedzie płacić 30zł żeby do niej przejść? :)

  • 0

    42. ~www.fazafm.com  2006-01-17 23:48:41  host: 212.244.168.130

    ja tylko chcialbym pogratulowac dobrego serwisu z bardzo szybka informacja , jestem wprawdzie starym bywalcem gola z "przyzwyczajenia" ale w poszukiwaniu newsow odwiedzam wlasnie telepolis bo tu sa kilka godzin a niekiedy nawet kilka dni wczesniej niz na golu naprawde doceniam to ze telepolis jest tak szybki :) ps; nie zmieniajcie zbyt wiele w stronie bo niekiedy nowy wyglad i ustawienia powoduja odplyw bywalcow...pozdrawiam

  • 0

    43.  2006-01-17 23:53:05

    ***Jedi*** dla twojej informacji: super- - w połączeniu z rzeczownikami wyraża znaczenie: skupiający w sobie w najwyższym stopniu cechy klasy, do której należy desygnat nazwany przez drugi człon złożenia, mający szczególne kwalifikacje, nieprzeciętny, np. superszpieg, supergwiazda; także przewyższający pod jakimś względem inne elementy należące do tej samej klasy, np. superhit, superekspres. Definicja i objaśnienia wzięte ze "Współczesnego słownika języka polskiego" pod redakcją prof. dr hab. Bogusława Dunaja.

Dodaj swoją opinię