Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: startuje telewizja "Tu i Tam"

Orange: startuje telewizja "Tu i Tam"

Q! 8 Maja 2012 16:58

0 0

Od 8. maja Orange udostępnia telewizję Tu i Tam. Dzięki niej klienci będą mogli oglądać telewizję na ekranie telewizora, komputera lub telefonu komórkowego.

W telewizji Tu i Tam dostępne są 24 kanały telewizyjne oraz filmy na życzenie (VOD). W pierwszym miesiącu promocji klienci będą mieli dostęp do 30 tytułów, w kolejnych dwóch po 10 tytułów zostanie wymienionych na nowe.

Telewizja Tu i Tam dostępna będzie na ekranie telewizora w ramach usługi Orange TV, przez Internet (po zalogowaniu się poprzez tę stronę) lub poprzez specjalną aplikację mobilną.




Na start dostępna jest aplikacja dla systemu Android, którą pobrać można pod tym adresem. Wkrótce mają zostać udostępnione aplikacja dla innych systemów, w tym iOS oraz Symbiana (obecnie dostępne poprzez portal WAP pod tym adresem).

Dla klientów, którzy będą korzystać z telewizji Tu i Tam poprzez urządzenia mobilne, Orange przygotował także specjalny Pakiet Multimedia. Klienci otrzymają w nim miesięcznie 1200 minut na transmisję TV i plików wideo ze strefy m.orange.pl/tv, nielimitowany dostęp do usługi Pakiet Orange World oraz pakiet 500 MB na przesyłanie danych. Szerzej o tej usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~luk  2012-05-08 17:32:50  host: 77-255-32-241.adsl.inetia.pl

    Tu i Tam = TRWAM

  • 1

    4. ~piter71  2012-05-08 17:41:17  host: static-ip14-131.Martel.Biz

    ale zrzyna z nazwy ITI (i tu i tu).

  • 0

    5.  2012-05-08 17:43:02

    Kto korzysta z kodów Orange na FB i włączy na 30 dni pakiet Orange World, również klienci OFnK otrzymają na 30 dni darmową TV i VOD - bez opłat za transmisję danych w ramach stron www.orange.pl :) no, no... pomarańczowi się starają w usługach dodanych. A kto ma Play Online z nielimitowanymi nockami i jakiś numerek w Orange powiązany z kontem Orange - też z tego skorzysta bez opłat za transfer danych - ale tylko w nocy.

  • 0

    6.  2012-05-08 17:44:38

    Aha, klienci na kartę mogą za darmo, na 30 dni włączyć pakiet Orange World. Normalnie, poza promocją, kosztuje on 10 zł.

  • 0

    7. ~  2012-05-08 18:17:30  host: 77-254-166-144.adsl.inetia.pl

    ja tam mam pozytywne doświadczenia z webtv od Orange. Oglądam czasem po zalogowaniu sie na orange online (na nr. prepaid) TVN24.

  • 0

    8. ~gosciu  2012-05-08 18:27:25  host: sev93-2-82-231-184-5.fbx.proxad.net

    dziala wam to przez www ? ja mam ciadle "ponawianie proby polaczenia z serwerem " i tak w kolko co trzeba zrobic zeby ruszylo - zadzwonil bym na infolinie ale jestem za granica

  • 0

    9. ~  2012-05-08 18:35:24  host: afpf145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    działa ale jakość to ewidetnie niejset hdtv

  • 0

    10. ~  2012-05-08 18:44:06  host: ip-37-209-134-21.free.aero2.net.pl

    @8. Ja bym zaczął od przeczytania regulaminu. Usługa nie działa poza granicami kraju. Baaa, nawet niektórym osobom w Polsce może nie działać, gdy ich IP w geolokalizacji jest błędnie rozpoznawane.

  • 0

    11. ~gosciu  2012-05-08 18:46:12  host: sev93-2-82-231-184-5.fbx.proxad.net

    nie no na to nie wpadlem w kraju z taka ramowka to o kant ... ale za granica taka usluga nabiera sensu

  • 0

    12.  2012-05-08 20:07:18

    czy korzystając z tej aplikacji na androida muszę łączyć się przez wifi czy mając pakiet mogę też przez 3G? Cośtam się pruje, żeby specjalny pakiet tv kupić. No kurde, przecież to normalna transmisja tak jak wifi!

  • 0

    13. ~  2012-05-08 20:56:45  host: hera.tvtom.pl

    Zdecydowanie lepiej to działało przed zmianami. Teraz tv często przerywa na łączu 50Mb a wcześniej dało się oglądać nawet na słabym łączu.

  • 0

    14. ~Krzysztof  2012-05-08 21:02:10  host: atw69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telewizja bez podstawowych programów typu Polsat, TVN, TVP ? Mam Orange, dobrze, że coś wprowadzają, ale nie widzę najmniejszego sensu aby z tego korzystać.

  • 0

    15. ~news dnia  2012-05-08 21:10:22  host: exit.tor.uwaterloo.ca

    Komunikat ORANGE/tp : od 1 czerwca 2012 r. nie będzie możliwości technicznych do świadczenia usług telefonicznych w oparciu o analogowy dostęp radiowy. Radiówki znikają...

  • 0

    16. ~mkkot  2012-05-08 21:20:06  host: z17-12.opera-mini.net

    Zobacze se film na telefonie. Super. Na szczescie mam telewizor wiekszy niz 4 cale. Na szczescie nie musze tez korzystac z telewizji, zeby cos obejrzec. Bo predzej bym poszedl ksiazke pozyczyc niz ogladal ten ich spam.

  • 0

    18. ~ttomee  2012-05-08 22:50:32  host: 87-205-152-19.adsl.inetia.pl

    27 użytkowników po pół roku i tyle w temacie :)

  • 0

    19. ~rudzik  2012-05-08 22:53:20  host: 79-139-117-4.chelm.hypnet.pl

    Ciekawe czy będzie aplikacja na windows phone?? właśnie zakupiłem w orange nokię lumię 800 :P

  • 0

    20. ~  2012-05-08 22:55:57  host: t19-12.opera-mini.net

    żądam koncesji dla tv trwam i zasięgu w ôssa

  • 0

    21. ~TJ  2012-05-09 22:45:21  host: host8925208153.waldex.3s.pl

    osobiscie lubie czasem poogladac tvn24 w przegladarce wlasnie przez ten streeming. Bardzo sobie chwale ta usluge. Niestety, po polaczeniu z orange nastapila tez zmiana silnika, przy pomocy ktorego udostepniana jest usluga - teraz to jest jakies silverlight, niestety jest gorzej, przycina sie, wylacza samo czasem, czasem tez wylacza sie dzwiek i w dodatku wylacza sie full screen (na drugim pulpicie ogladam) gdy kliknie sie cokolwiek (gdy robie cos na kompie i chce tylko zerkac). Wczesniej w mojej ocenie dzialalo to zdecydowanie lepiej. Fajnie, ze usluga ta zostala udostepniona na adroida, moze wersje na www jeszcze jakos poprawia... Pozdraiwam

  • 0

    22. ~chrisk89  2012-05-12 10:20:44  host: ogr093.multi-play.net.pl