Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange stacjonarny - kolejna usługa stacjonarna po Orange Freedom

Orange stacjonarny - kolejna usługa stacjonarna po Orange Freedom

WitekT 5 Listopada 2008 21:47

0 0

Od dziś Orange oferuje usługę telefonii stacjonarnej klientom Telekomunikacji Polskiej - dzięki umowie na WLR. W ofercie dostępny jest tylko jeden abonament.

Abonament przy umowie umowie na 2 lata zawiera 80 minut, a w rocznej - 40 minut do sieci stacjonarnej. Jego cena to 42 zł, która zostaje obniżona do 37 zł, jeżeli w momencie podpisania umowy korzysta się już z innych usług Orange (komórki bądź Orange Freedom).

Poza abonamentem, minuta połączenia do sieci stacjonarnej to 0,20 zł, zaś na komórki 0,57 zł. Tradycyjnie drożej jest do Play - 0,75 zł.




Usługę można zamówić w salonach Orange i punktach sprzedaży tp.

Zobacz: pełny cennik usługi Orange stacjonarny (plik PDF; 271 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 71
  • 0

    52. ~J  2008-11-06 14:39:29  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @tkubon: Z tego, co wiem GTS nie był dostepny dla abonentów indywidualnych, czy teraz coś się zmieniło?

  • 0

    53. ~  2008-11-06 15:54:40  host: adnx242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LUDZIE patrzycie na jakieś śmieszne ceny połączeń.Zobaczcie ile wynosi aktywacja tej usługi. PONAD 300zł

  • 0

    54. ~:))  2008-11-06 16:38:46  host: chello089076161248.chello.pl

    aktywacja za 300... no to chyba rekord :))))

  • 0

    55. ~gem  2008-11-06 16:53:48  host: abfm37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    opłata w tej promocji wynosi 15zł!! Standardowa opłata poza promocją wynosi 315zł

  • 0

    56. ~tkubon  2008-11-06 20:57:55  host: 85-126-221-172.work.xdsl-line.inode.at

    *J: GTS jest bez problemu dostepny dla indywidualnych, właśnie oferta o której piszę jest dla indywidualnych klientów. www.multimo.pl tu masz całą ofertę. Nie sprzedają samej taryfy EKO, ale wyłącznie jako dodatek do ichniejszego netu. Dodam, że korzystam z tego internetu i chodzi on naprawdę nieźle. Jakość porównywalna z o wiele droższym InternetDSL z TPSA i tego możliwość wzięcia taryfy EKO. Jedna faktura, 2 usługi, super sprawa

  • 0

    57. ~  2008-11-06 20:59:30  host: ccn62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    37: też bym przeniósł numer do ery, ale sygnał jest gsm a poza tym co dla mnie ważne - nie da się wysyłać faksów :(

  • 0

    58.  2008-11-06 22:22:34

    #47. - ale Orange stacjonarny nie daje darmowych weekendów i wieczorów ;) Ja porównałem tylko PlayOne do tej oferty.

  • 0

    59. ~nick  2008-11-08 22:28:26  host: caq129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale czemu marudzicie :-) Te poręcze chcą ludziom wmówic że to jest super promocja te 315zł skoro jeszcze niedawno na telefon czekalo się kilka, kilkanascie lat i za podłączenie płaciło kilka milionów, po denominacji kilkaset zł. Wiec te 315 to superpormocja w porónaniu do >500 które np. mi napisala na fakturze TPSA po >10 latach czekania na podłączenie. :-D :-D :-D

  • 0

    60. ~szkoda gadać  2008-11-12 11:53:21  host: chaos.tpnet.pl

    Oferta skierowana dla pasjonatów i entuzjastów technologii PSTN gotowych zapłacić wiele za prestiż marki.

  • 0

    61.  2008-11-12 12:05:25

    #41 - Sprzedać - zgodnie z umową możesz dopiero po roku. Ale kto zwraca uwage na takie detale prawda? :) Na allegro miliony telefonów typu (wczoraj odebrałem z Plusa za przedłużenie umowy). Operatorom najwidocznie bardzo zalezy na kliencie...:)

  • 0

    62. ~pepe  2008-11-12 21:54:23  host: aalo84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Prosze czytac tekst ze zrozumieniem,dla mnie duzo taniej -35zł 80 min w abo. a teraz w TP plan stand.45zł i pusto....

  • 0

    63.  2008-11-13 11:08:16

    pepe: Chyba 37 zł za 80 min, a abonament standardowy TP kosztował 42,70zł. Nie zaniżaj i nie zawyżaj dla lepszego porównania. Zwróć uwagę także na konkurencję. Nie jest to jakaś rewelacyjna oferta, ale na pewno lepsza od TP.

  • 0

    64. ~ziomek13  2008-11-13 15:49:21  host: acmf116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt 63 analogicznie to wg ciebie lepiej jest byc chorym na bialaczke niz na aids i orange jest lepsze niz tp,nie ja opłacam tp i 0 dalszych komentarzy w tej materii

  • 0

    65.  2008-11-13 18:39:03

    ziomek13: Dziwne masz te swoje analogie. To, że nie płacisz ani grosza Grupie TP to nie znaczy, że ja nie mogę pisać komentarzy na jej temat.

  • 0

    66.  2008-11-13 18:39:47

    A jak widzę to z TP korzystasz. Wystarczy spojrzeć na hosta.

  • 0

    67. ~ziomek13  2008-11-13 21:27:35  host: acms181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt kiedys juz pisalem z porządny z ciebie jest człowiek ale czemu ciągle jestes adwokatem diabła,a co do tp to chodzi o to ze JA a nie ty nie bede komentował tego bo u mnie w domu ktos inny i młodszy sie tym zajmuje

  • 0

    68. ~ziomek13  2008-11-13 21:29:24  host: acms181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tp juz dawno bym powiedział do nie zobaczenia

  • 0

    69.  2008-11-13 22:09:19

    Nie jestem adwokatem diabła jakim jest TP tylko chciałem uzupełnić informacje i pokazać pewne fakty. Z abonamentami chodziło mi o to, że propozycja telefonu stacjonarnego od Orange jest trochę korzystniejsza od oferty TP. Uważam jednak, o czym już nie wspominałem, że są o wiele lepsze oferty na rynku stacjonarnym i na prawdę warto zmienić operatora. Jestem za wzmożoną kontrolą UKE ofert Orange wykorzystujących linię TP bo to w końcu spółka córka monopolisty. Jestem także za podziałem TP. Dzięki temu TP będzie działać w warunkach identycznych co alternatywni operatorzy. Wydaje mi się, że i tak na podziale TP bardzo skorzysta.

  • 0

    70. ~ziomek13  2008-11-13 22:51:51  host: acms181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nastają czasy gdzie wszystko jest albo bedzie bezprzewodowe i mam wrazenie ze tp jak rodzic chowa swoje dziecko czyli orange aby przejelo po nim interes i dostosowało sie do nowej rzeczywistosci,przypomina mi to zmiane pzpr-u na sld,niektórzy zawsze mają z górki kosztem zwykłych,prostych ludzi których regularnie wykorzystują do swoich "szlachetnych" celów

  • 0

    71. ~pietrov  2009-09-16 14:23:41  host: 195.116.41.14

    hmm czy wie ktoś jak włączyć z Orange stacjonarny blokade połączeń anonimowych?

Dodaj swoją opinię