Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Stacjonarne wykluczone z konta promocyjnego w prepaidzie

Orange: Stacjonarne wykluczone z konta promocyjnego w prepaidzie

Piszemy o tym pierwsi WitekT 12 Czerwca 2013 08:29

14 0
Od 12. czerwca środki z konta promocyjnego w prepaidach Orange nie mogą być wykorzystywane na połączenia na numery stacjonarne.

Środki z konta promocyjnego można od dziś wykorzystywać na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci Orange oraz na transfer danych.

Zobacz: nowy regulamin konta promocyjnego



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 58
  • 0

    47. ~mars28  2013-06-12 13:50:01  host: wodociagi-193-19-125-202.kielce.net.pl

    Środki na koncie promocyjnym dostajemy za darmo, w ramach jakiejś tam promocji, więc jak dzwoniliśmy na stacjonarne to tak jakbyśmy dzwonili za darmo i operator nie zarabiał, teraz będzie schodzić z konta głównego, więc już będzie zysk. No chyba, że stwierdzili jakiś "fraud".

  • 0

    48. ~Flfdl  2013-06-12 14:54:03  host: 89-73-204-103.dynamic.chello.pl

    16 - pewnie zrobią tak, że stare środki zostaną na koncie promocyjnych "starym" a od 12 wprowadzą "nowe" konto promocyjne i będziesz korzystał z dwóch dopóki środki się nie skończą. 23 - 5.5.3 brzmi inaczej niż napisałeś: jest od dawna zapis, że środki możesz wykorzystać zgodnie z promocją "konto promocyjne" Rozwiązać Zetafona chyba nie będzie można. Promocja Konto Promcyjne nie jest składową umowy. Ogarne może ją zmienić tak jak zmienia np. wybrane numery, gwarancję zwrotu itd.

  • 0

    49.  2013-06-12 16:09:31

    widzicie co narobiliście - za dużo do Netii dzwoniliście i się Orangutan wkurzył - teraz macie promocje jak stan darmowy w play - tylko że mocno limitowany ilością złotówek/SMSów

  • 0

    50.  2013-06-12 16:11:01

    Panie Witucki Pana sen o zmiejszeniu się konkurencji w rynku telekom, może się spełnić szybciej niz Pan myśli - oby tak dalej klienci Was za to polubią

  • 0

    51.  2013-06-12 16:35:58

    @Witku - z punktu widzenia czysto technicznego masz rację, jednak patrząc na to przez nieco inny pryzmat (bardziej od strony klienta) to dla ludzi Orange to jest Orange. Swego czasu TMobile miała (ma?) pakiety minut do sieci i na stacjonarne w TMobile. W Orange pamiętam jak był jakiś pakiet że można było wygadać minuty tylko do... POPa ;) To niewątpliwie był absurd i moim zdaniem dość podobna sytuacja jest także tutaj. To tak jakby kupując abonament w Orange mieć darmowe rozmowy w sieci tylko do abonentów (bez karty). I owszem, można zrobić taką ofertę, ale nie chciałbym by to zaczęło iść w tę stronę.

  • 0

    52. ~Arek  2013-06-12 16:42:13  host: user-31-174-69-45.play-internet.pl

    A może dlatego, że była tp coraz bardziej odczuwa odpływ klientów telefonii stacjonarnej. Sieci kablowe im popsuły szyki, poza tym bramki voip .

  • 0

    53. ~rob1  2013-06-12 16:49:09  host: static-81-219-255-149.devs.futuro.pl

    Ta zmiana jak i poprzednia likwidująca usługę Minuty Non Stop od 23 lipca - powoduje, że podwójne doładowanie jak ja oraz wiele innych osób zapewne robiło - straci sens (chyba, że ktoś ma dużo znajomych/dużo dzwoni do samego Orange) ... czyżby na poważnie trzeba było myśleć nad nju mobile ? Bo sieci zmieniać nie zamierzam ...

  • 0

    54. ~!  2013-06-12 17:37:00  host: V34-02.opera-mini.net

    Jedyna wypowiedź rzecznika na ten temat: "jest to decyzja biznesowa". Szkoda, że mięsem nie można rzucać, bo bym Orange posłał wiązankę za takie podejście do stałych klientów!

  • 0

    55. ~  2013-06-12 17:53:51  host: 77-253-196-238.adsl.inetia.pl

    @54 - co, miał mówić, że coraz mniej numerów stacjonarnych jest w Orange (a więc pieniadze zostają w rodzinie)? Nie chodzi o trend spadającej liczby stacjonarek, bo są miejsca, gdzie zawsze będą, ale o to, że jest coraz więcej numerów w voipach, telewizjach kablowych i innych firmach, które są poza Orange. Mi się ta zmiana nie podoba, ale nie widzę jak rzecznik mógł to próbować tłumaczyć.

  • 0

    56. ~pferd  2013-06-12 17:54:06  host: ip-91.189.219.109.skyware.pl

    A rzecznik na to... Ich weiß nicht, czyli głupa rżnie...

  • 0

    57. ~kk  2013-06-12 17:59:44  host: 77-254-43-207.adsl.inetia.pl

    Ile oni strzałów w kolano oddają ;p

  • 0

    58. ~  2013-06-12 18:23:24  host: v23-16.opera-mini.net

    Dają NJU, to zabierają gdzieś indziej.. :-( Co ma rzecznik? Ano jego psim obowiązkiem jest informować użytkowników, a nie udawać głupa!

  • 0

    59. ~Big B  2013-06-12 20:15:24  host: r2.limes.com.pl

    Chciałbym przypomnieć, że w 2001 roku koszt minuty połączenia (poza własną sieć) wynosił: Tak-tak 2,20 zł, SImPlus 2,90 zł, a w POP 2,40 zł. O Pleju nikt jeszcze nie słyszał. Dla niektórych z Was to może być szok. Ale to jeszcze nic, cennik taryfy Plus 20 z dnia 01.07.2012 (a więc całkiem niedawno): 2,07 zł za minutę !!!

  • 0

    60. ~Michał  2013-06-12 20:54:36  host: public-gprs502594.centertel.pl

    Jak na razie bierze z promocyjnego za połączenia na stacjonarki. Szkoda, trudno w tej sytuacji pisać reklamacje.

  • 0

    61.  2013-06-12 23:26:41

    ale z tym piszemy o tym piersi, to trochę przesada - wczoraj już wrzało na blogu i tutaj o tych zmianach

  • 0

    62. ~michal  2013-06-12 23:37:37  host: 193.59.164.206

    Czy w takiej sytuacji w zetafonie mozna wypowiedziec umowe bez kary

  • 0

    63. ~  2013-06-13 00:06:11  host: v51-16.opera-mini.net

    62 NIE. 61 Też chcę PIERSI :-D

  • -1

    64.  2013-06-13 23:10:06

    a Zeby sprawdzić stan konta promocjnego trzeba wysłać SMSa zgodnie z cennikiem - to gorsze niż te 4 gr w T-mobile

  • 0

    65. ~Fish  2013-06-17 23:20:36  host: public97226.xdsl.centertel.pl

    Przez to że nie mogę dzwonić na stacjonarne przechodzę do innej sieci, a konkretnie do sieci na literkę P . W orange byłem od przeszło 10 lat, ale co jak co... mają strasznie słabą ofertę ;|

  • 1

    66.  2013-06-21 11:49:25

    64). Snajper. Kto Ci takich durnot naopowiadał?? Konto promocyjne jest podczepione pod główne, i jego sprawdzenie jest darmowe.

Dodaj swoją opinię