Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange sprzedał już 2 tys. sztuk odnowionych telefonów

Orange sprzedał już 2 tys. sztuk odnowionych telefonów

LuiN 5 Września 2012 14:03

0 0

Telefony "jak nowe", ale nie do końca nowe, cieszą się dużą popularnością w ofercie Orange. W pierwsze 2 tygodnie sieć Orange sprzedała 2 tys. sztuk odnowionych telefonów, w równie "odnowionych" cenach.

Wszystkie odnowione telefony pochodzą z naszych magazynów. W przeważającej większości trafiły do niego od klientów z tzw. odstąpień od umowy. Żeby nie było żądnych wątpliwości zapewniam, że nie skupujemy używanych urządzeń na potrzeby odnawiania. - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska.

Przyjęty został standard Jak nowy, co oznacza, że telefon ma nie tylko normalnie działać, ale też wyglądać jak nowy. Dlatego w razie potrzeby wymieniane są także części obudowy czy wyświetlacz, mające ślady używania.




Wszystkie wymieniane części są oryginalne. Na zakończenie telefony przechodzą weryfikację techniczną. Przy odnawianiu Orange współpracuje z SBE Polska, międzynarodową firmą, która jest m.in. autoryzowanym serwisantem dla Nokii, Sony i Samsunga.

Duże zainteresowanie tańszymi, odnawianymi telefonami sprawiło, że sieć pracuje już nad wdrożeniem bardziej cyklicznych ofert, wciąż jednak ograniczonych ilościowo i do określonych modeli.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: oragne

w sumie: 27
  • -1

    8. ~Q  2012-09-05 15:09:10  host: static-223-197.is.net.pl

    @3: E52 to jedno z najwiekszych dziadostw marki Nokia. Przyjalem do serwisu tyle tego badziewia, ze od dawna w punkcie tego nie sprzedajemy zeby Klienci nie cierpieli. Miales fart z tymi dwoma sztukami. U nas nie bylo takiego sprzedanego egz, zeby nie dotarl do serwisu conajmniej raz.

  • 0

    9.  2012-09-05 15:31:43

    Co do E52 to nie fart lub nie fart tylko fakt, iż dawno temu wyszła wadliwa seria.

  • 1

    11. ~  2012-09-05 15:56:18  host: z57-16.opera-mini.net

    Ja mam e55 od 09r. Wszystko w porządku... no prawie, bo galeria chodzi fatalnie, czasami się wyłączy, po wyjrciu baterii muszę ustawiać date, godzine, no i ta antena u dołu to wpadka tam gdzie słabszy zasięg.

  • 0

    13.  2012-09-05 16:33:48

    Moja E52, którą mam od 3 miesięcy była już 4 razy w serwisie (2 razy wyświetlacz, 2 razy charczący głośnik).

  • 0

    14. ~Kuba  2012-09-05 16:39:48  host: 082139057040.radom.vectranet.pl

    @7: Widziałem ofertę i nie ma telefonu o którym pisałeś.

  • 0

    15. ~Adam  2012-09-05 16:41:21  host: z38-02.opera-mini.net

    ''Moja E52, którą mam od 3 miesięcy była już 4 razy w serwisie (2 razy wyświetlacz''- Dlatego gdyż taśma wyświetlacza jest zagięta i są częste awarie wyświetlacza.

  • 0

    16.  2012-09-05 16:59:42

    @14, przed chwilą spojrzałem i rzeczywiście nie ma. Chciałem go upolować od dłuższego czasu ale ciągle pokazywało brak dostępności. Pewnie to był jednorazowy rzut i szybko się rozeszły.

  • 0

    17.  2012-09-05 17:15:23

    @12 wlo. Ja miałem też 2 sztuki a to dlatego, że gdy jedna jechała do serwisu drugą w tym czasie używałem. Były z różnych partii kupione w odstępie ok. pół roku. Skończyło się wymianą na nowe (z czego jedną wymieniano 2 razy) i wylądowały w komisie. Mimo to uważam, że telefon był super - szczególnie bateria. Tylko jakość wykonania fatalna.

  • 0

    18. ~  2012-09-05 18:10:16  host: ip-37-209-137-79.free.aero2.net.pl

    Trzeszczace glosniki to fakt, padajace plyty glowne z E52 to fakt- wlasciwie w 8 telefonach w firmie tylko jeden nie zaznal serwisu.

  • 0

    19. ~  2012-09-05 18:14:49  host: ip-37-209-137-79.free.aero2.net.pl

    gdyby wrocila jakosc z e51 i do tego jeszcze lepsze aku - kupuje bez myslenia. Jednak-watpie w to, zeby byla trwala. Wiekszosc sie popsula na kilka miesiecy przed koncem gwarancji. Po gwarancji to modul klawiszy ( nie dzialala np 5, ramka wokol telefonu, kurz za wyswietlaczem- wymiana 'szybki" Mnostwo mnostwo awari malych i duzych. Wiec takich osobistych wycieczek w stylu piaskownica nie przymuje ew w ryj za nie moge dac - dla mnie licza sie moje obserwacje- a telefon jest naprawde awaryjny przy normalnym uzytkowaniu.

  • 0

    20. ~johnny  2012-09-05 18:40:14  host: cpc12-belf9-2-0-cust345.2-1.cable.virginmedia.com

    Ja tez uzywalem E52 ale bardzo szybko odsprzedalem bo sie po prostu wieszal przy prostych czynosciach typu pisanie smsa... Kolega z pracy mial 3 razy w serwisie i dopiero po roznych wymianach czesci telefon zaczal normalnie pracowac. Natomiast szwagier ma juz chyba 2 lata, zadnych problemow i bardzo sobie chwali. Niestety trafic na E52 malo awaryjna to chyba jak trafic w totka :-)

  • 0

    21. ~  2012-09-05 18:53:49  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    80% populacji polski ma ubrania z tzw.2-giej ręki (czyli lumpeksu)jednocześnie dorabiając do tego ideologie że tak niby teraz modnie i ekologicznie,wiec teraz czas na telefony z 2-giej ręki,jestem tylko ciekaw jaką ideologie dorobi do tego orange...

  • 0

    22. ~Słoneczny  2012-09-05 18:54:09  host: 89-77-234-34.dynamic.chello.pl

    @3 I czy w ten sposób dowiodłeś że powyższy model nie jest awaryjny? Dowiodłeś tylko że twój się nie zepsuł. I po co ten sarkazm? Czy muszę tu wszem i wobec udowadniać wszelkim niedowiarkom każde napisane słowo? Czy muszę kupować każdy model telefonu aby wyrazić o nim swoją opinię? @7 To wszystko się dopiero okaże w praniu (używaniu). Póki co i tak tu wszyscy spekulują, więc dlaczego ja nie mogę? @12 Jak widzisz po innych wpisach to bywa z tym różnie. Faktem jest, że mnie te awarie skutecznie zniechęciły do kupna tego telefonu. A naprawdę swego czasu chciałem go mieć i już prawie miałem. I dlatego poszedł koment z zarzutem właśnie do tego modelu.

  • 0

    23. ~atvandal  2012-09-06 10:50:10  host: 37.30.27.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    taa ci co chwala e52 to najprawdopodobniej uzywaja w skorzanym pokrowcu przytroczonym do pasa 2 nowe sztuki wziete na abonament jak sie nie psuly to wyswietlaly brak pamieci jak sie robi telefon ktory ma nawi i symbiana to sie pozwala uzytkownikowi na dzialanie w tle 2 aplikacji a nie wyswietla napisu brak pamieci padajace glosniki to norma plyty tez

  • 0

    24. ~  2012-09-06 14:34:45  host: 37.30.115.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    23.atvandal Nie sposób nie zauważyć że miałeś szóstke z polskiego :D

  • 0

    25. ~delta  2012-09-06 17:42:54  host: 178-37-62-223.adsl.inetia.pl

    @12 Jeden z tych niegumowych klawiszy wyleciał po tygodniu w mojej e52.

  • 0

    26.  2012-09-06 17:57:17

    17. AS - ja mam jedną, nie noszę jej w żadnym fiterale, ale też nie w kieszeni spodni. rozmawiam sporo - łącznie jakieś 20 godzin miesięcznie we/wy, nie esemesuję duż- to fakt, więc klawiatury nie obciążam, ale książka kontaktów w telefonie jest moją jedyną bazą danych kontaktów, więc są tam wszelkie dane - od numeru komórki poprzez wszelkie inne ważne namiary i notatki - często wpisuję, poprawiam, kopiuję, wysyłam wizytówki itp.). Non stop ma włączony bluetooth bo codziennie niema przesyłam pliki pomiędzy telefonem i komputerem (komputerami). Żyje, ma się dobrze. Nie zawiesza się, nie słyszę charczenia w głośniku... Generalnie od 1998 ma nokie, po 1 kolejnej sztuce i NIGDY nie były w serwisie ze względu na jakieś uszkodzenia czy wady. Czasem dawałem znajomemu żeby zaktualizować oprogramowanie tylko, kiedy samemu tego nie można było zrobić za bardzo. W E51 natomiast zmieniałem klawiaturę - bo się wytarł ten srebrny klawisz - ale to ze względów estetycznych bardziej, podobnie w poprzednich - w 6230i onudowa wymienna była wię też ze 2 razy wymieniałem... Ja nie mam co narzekać na Nokię. Żona 6300 miała ze 3 lata, teraz od 2 ma 6700 a tamta 6300 do dzisiaj służy z powodzeniem znajomej ;-)

  • 0

    27.  2012-09-06 17:58:37

    A propos... tamtą klawiaturę z E51 właśnie wysyłam koledze - musi zmienić bo dziecko zjechało esemesami w odziedziczonej po nim E51 ;-)

  • 0

    28.  2012-09-06 18:02:40

    19. mnie niewiele obchodzą Twoje nerwy. Może z tego powodu "się psuła" bo nie umiesz obsługiwać telefonu, alebo uważasz, że to młotek, albo coś podobnego? Mój szwagier dostał jakieś 3 miesiące temu E52 służbową... Wygląda na znacznie starszą niż moją 2-letnia a jestem pewien, zę za pół roku nie będzie działać. Mo ale taka seria, taki egzemplarz, taka marka...

  • 0

    29. ~hens  2012-09-06 22:51:31  host: 46.238.221.17

    Dwa lata temu dostałem od kolegi Nokię E51 z PLAY i to bardziej niż trochę sfatygowaną, bo służyła jego córce za gryzaczek. Po wymianie obudowy i klawiszy klawiatury, działa w pełnej formie do dzisiaj. A abonamentowa E52 to był drobny koszmarek. Cztery naprawy i po każdej przychodziła w gorszym stanie wizualnym i technicznym niż oddawana do naprawy. Serwis Bydgoszcz. Oni te telefony to chyba serwisują w betoniarce.

Dodaj swoją opinię