Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange sponsorem polskich piłkarzy

Orange sponsorem polskich piłkarzy

WitekT 27 Stycznia 2009 13:14

0 0
Zmienia się logo na koszulkach polskiej reprezentacji piłki nożnej. Telekomunikację Polską zastąpi Orange. To kolejny obszar, gdzie pomarańczowa marka wypiera markę-matkę.

Ruch był do przewidzenia, dlatego podpisana w ubiegłym roku umowa sponsorska dawała możliwość zmiany. Orange kojarzy się z piłką nożna od dawna, dlatego dla kibiców, którzy oglądają np. kanał Orange Sport nie powinno to być duże zaskoczenie - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2009-01-27 13:31:25

    Was juz totalnie popier...!!! ludzie nie chcecie to nie korzystajcie z tej sieci.

  • 0

    2. ~wtyczka  2009-01-27 13:34:33  host: egi237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech nie korzystają, takich klientów obsługiwać nie chcę. :) Moje zdanie jest takie, że zamiast sponsorować, Orange powinno poprawić ofertę...

  • 0

    3.  2009-01-27 13:39:56

    Widze ze juz posty usuniete i bardzo dobrze:) co do ofert orange to jest dobra ale jako wewnatrzsieciowa:)

  • 0

    4.  2009-01-27 14:12:37

    maniek: Oferta Orange nawet wewnątrzsieciowa nie jest już najlepsza. Nie dość, że promują tylko połączenia wewnątrz sieci to chyba na najbardziej zagmatwanych zasadach. W takim POP-ie czy GO wykorzystując te zawiłe promocje nie jestem w stanie osiągnąć tak niskiej stawki jaka jest po prostu w pakiecie w Simplusie (5gr/min). W POP-ie za tą promocyjną kasę nie można kupić pakietów. W TT Godziny za Grosze są prostą usługą i korzystną, mają prawdziwe podwójne doładowania.

  • 0

    5.  2009-01-27 15:08:54

    biotyt wiem ze te wszystkie oferty sa zagmatwane i to wiadomo dlaczego:) ale tak sie niestety sklada ze mam 90% znajomych wlasnie w tej sieci:)wiec raczej wyboru nie mam

  • 0

    6. ~ziomek13  2009-01-27 15:48:32  host: acnc28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem kibicem piłkarskim,reprezentacji nie lubie a na sponsora leje moczem

  • 0

    7.  2009-01-27 15:53:44

    maniek: Rozumiem, ja też tak miałem. Teraz jednak znajomi zaczynają się wykruszać i może 50% jest w Orange. Nawet mam już kilkanaście numerów Play w książce. Miałem zmieniać operatora już w grudniu, ale wahałem się bo dużo mi najbliższych osób zostało w Orange. Doładowałem więc za mnóstwo kasy w promocji 200% więcej i poczekam. Może w najbliższych miesiącach Orange mnie przekona przed ucieczką albo utwierdzi w przekonaniu, że warto zmienić operatora.

  • 0

    8. ~hmumf  2009-01-27 16:48:21  host: dqn69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co się tak ludzie czepiacie tego sponsoringu? jak była Orange Ekstraklasa to wszyscy byli zadowoleni, ładnie się układało, to z czym problem teraz? ja tam się cieszę

  • 0

    9. ~  2009-01-27 16:59:21  host: f96-049.opera-mini.net

    Jak wiadomo marka tp juz zanika powoli..nawet w reklamach neo i ulotkach unikaja slowa tp.mirekb

  • 0

    10. ~nick  2009-01-27 18:20:36  host: adqf253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie zapomianjcie że za prawa do używania tego loga PZPN oczywiscie będzie musial odpowiednio zapłacic żabojadom.

  • 0

    11.  2009-01-27 18:22:05

    nick: eeee? Przepływ pieniężny jest raczej w drugą stronę...

  • 0

    12. ~  2009-01-27 18:50:58  host: 94.254.136.72

    No to ja dziękuję naszej reprezentaji. Orange Ekstraklasie też podziękowałem. Żabojadom mówimy nie!

  • 0

    13. ~n  2009-01-27 19:22:50  host: public-gprs7325.centertel.pl

    12. Kurde to współczuje. To musi być męczące ciągle sprawdzać co kupujesz, gdzie kupujesz, w jakim hotelu nocujesz... a jak w filmie gra jakiś Francuz to też nie można obejrzeć :/ Ciężkie musi być takie życie.

  • 0

    14. ~nick  2009-01-27 22:16:03  host: adqf253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11. WitekT - nie eeee tylko bilans powinien byc dodatni czyli ostatecznie tak jak piszesz.

  • 0

    15. ~ukenamuniu  2009-01-27 22:38:31  host: 86-59-n1.aster.pl

    ~n: i po francusku (mówić) nie może..

  • 0

    16. ~n  2009-01-27 22:54:22  host: public-gprs15527.centertel.pl

    a to już największy problem, bo miłość francuska naprawdę potrafi być fajna, niech kiedyś spróbuje :) Chłopak zmarnuje się nam, trzeba jakąś rehabilitantkę :>

Dodaj swoją opinię