Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: SMS za grosz do wszystkich

Orange: SMS za grosz do wszystkich

LuiN 25 Czerwca 2013 14:15

15 10

Od 25. czerwca w taryfach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go dostępny jest pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci w cenie 10 zł.



Ważność pakietu wynosi 30 dni, a zawarte w nim SMS-y wysłać można na numery wszystkich krajowych sieci komórkowych. Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści PAKIET na numer 585 (opłata jak za SMS do sieci Orange) lub użyć krótkiego kodu *110*55#.




Stan pakietu oraz jego ważnośc sprawdzić można za pomocąś komendy ILE wysłanej na numer 585 lub krótkim kodem *110*55*1#.

Promocja potrwa do 31. sierpnia, Orange nie wyklucza jej przedłużenia.

Zobacz: regulamin promocji "Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci"

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 128
  • 0

    118.  2013-06-26 11:18:22

    Divhash, to się nie ma co denerwować, bo każdy z prepaidowców Orange wie o co biega * Jak już tak bardzo naciskasz, to 1000sms za 10zł jest od dawna! :-p ..więc pasuje nijak, hehe

  • 0

    119. ~razor89md  2013-06-26 11:42:54  host: sirius.ccig.pl

    divash - typowa polska mentalność, jak nie ma się do czegoś przyczepić to ciśnijmy, że nazwa zła, brawo !! To tak jak nazwać cukierek słodyczami, każdy zainteresowany wie o co chodzi ;) jestem w tmobile, mimo to znam oferty wszystkich sieci i uważam, że fajna opcja ze strony ORange, zresztą już kolejną w tym roku ;)

  • 1

    120.  2013-06-26 11:50:39

    ~razor89md - ja powiem tak... kiedy ktoś się mnie pyta - chcesz cukierek? Odpowiadam - nieee... Ale jak pada pytanie - chcesz czekoladkę? Odpowiadam zwykle - jaką masz? Bo niestety - lubię dobre czekoladki ;-)

  • 0

    121. ~Ronet Pulaski  2013-06-26 12:02:43  host: v44-07.opera-mini.net

    Obydwaj ;-) W nagrodę obydwaj możecie wysłać więcej niż ten jeden sms ;-)

  • 0

    122.  2013-06-26 12:06:50

    121). A ile to nas będzie kosztowało? ;-p

  • 0

    123.  2013-06-26 13:09:30

    toms (83) prosiłem Cię jako zalogowanego użytkownika o luknięcie na FORUM, a dowiedziałbyś się po co nowy cennik. Od 1 lipca wchodzą zmiany w roamingu UE. Spadają stawki i do strefy euro zostaje włączona Chorwacja.

  • 0

    124. ~  2013-06-26 13:20:14  host: public-gprs675275.centertel.pl

    Na Orange Online pakiet widnieje pod nazwą "Euro 2012 Pakiet SMS". Oby nie skończył jak poprzednik..

  • 0

    125.  2013-06-26 13:24:40

    124). A jaką ma datę ważności? * Pakiet Euro był dla niektórych ważny kilka miesięcy! Teraz też taki mały error by się przydał :-)

  • 0

    126. ~  2013-06-26 13:59:39  host: v48-09.opera-mini.net

    125) 30 dni. PS Calm może nie siej na blogu Orange informacji o innych errorach, bo mogą długo nie pociągnąć ;-)

  • 0

    127.  2013-06-26 14:10:06

    119, to nie o to chodzi, że się czepiam, tylko wolę, gdy coś jest poprawnie nazwane. Na przykład naprawdę denerwują mnie tematy na forum typu "kłopot", "pytanie", "cześć". Temat jest od tego, by możliwie streścić o co chodzi , zaś w wypadku artykułów dodatkowo powinien na tyle informować o treści, by już po tytule można było wynieść jak najwięcej :) Calm7, nie wiedziałem, że obowiązywał taki pakiet w sieci :)

  • 0

    128.  2013-06-26 16:50:36

    126). Oki, oki, już nie sieję. Im mniej wiedzą, tym lepiej dla nas ;-) * Divhash127). OBOWIĄZUJE NADAL, hahaha i tylko w ONE, z terminem 14dni.

  • 0

    129. ~Storm7  2013-06-26 18:17:39  host: ip-78-30-90-217.free.aero2.net.pl

    A ja mam w NOG smsy do orange za grosz bez pakietów, a po wysłaniu pięciu dostaję pięć gratis do wszystkich sieci. Czyli taniej niż w pakiecie:)

  • 0

    130.  2013-06-26 20:02:13

    Daniel - rzeczywiście, na forum wszystko jest opisane tak, jak to przedstawiłeś. Za rzadko tam zaglądam.

  • 0

    131. ~drizzle  2013-06-26 20:17:38  host: public-gprs515026.centertel.pl

    Storm7, po wysłaniu pięciu do Orange dostajesz pięć do wszystkich? Jaka to promocja? Ufomesy?

  • 0

    132. ~Storm7  2013-06-26 20:24:57  host: ip-151-248-43-91.free.aero2.net.pl

    tak, ufomesy

  • 0

    133.  2013-06-26 21:26:23

    126). Oj, nawet sam rzecznik mi odpisał - chyba coś tam grzebali.. * 131, 132). Kolega Storm zapomniał Cię poinformować, że takie cuda, to tylko po doładowaniu za 100zł. Ale fakt, usługa jest dobra :-)

  • 0

    134. ~Romlen  2013-07-22 09:00:42  host: 87-204-124-7.ip.netia.com.pl

    A ja jak zwykle pomarudzę :) Pakiet powinien być na stałe a nie do końca wakacji. I w cenie powiedzmy 6zł za 600 sms-ów. I do pełni szczęścia SMART też powinien go proponować.

  • 0

    135. ~Aniiaa  2013-08-01 15:01:45  host: 89-24-235-29.static.akk.net.pl

    Czyli kupuję doładowanie za 10 zł , włączam tę promocję i do końca sierpnia mogę stukać esy ? Dobrze to rozumiem ? Czy np po utracie ważności konta ,ta promocja też się wyłącza ??

  • 0

    136. ~kasia  2013-08-27 23:36:13  host: v47-09.opera-mini.net

    Czy jeśli 28 sierpnia maowie ten pakiet to będę miała ważny przez 30 dni czy tylko do 31 .? :)

  • 0

    137. ~  2013-08-28 00:15:12  host: v41-14.opera-mini.net

    136. Ważny 30 dni :-) PS. Internet też sobie kup, 6zł, 6Gb, ważny 60 dni.

Dodaj swoją opinię