Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Smart przesunięty na kwiecień

Orange Smart przesunięty na kwiecień

sirmark 28 Marca 2013 17:13

5 5

Wprowadzenie nowej oferty Orange Smart zostało przesunięte na kwiecień.

Oferta Smart jest przygotowywana z myślą o klientach prepaid, którzy posiadają smartfony i nie chcą się wiązać umową abonamentową.




Podobnie jak Wy, czekam z niecierpliwością na Smarta, którego start zdecydowaliśmy się jednak przesunąć na kwiecień. W myśl zasady, że lepiej dopieścić techniczne i marketingowe detale, niż później poprawiać - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Operator przygotował także stronę www.mojsmart.pl, która anonsuje ofertę oraz konkurs "Jak ugryźć smartfona w ofercie na kartę". W przyszłym tygodniu będzie można wygrać telefony i dowiedzieć się o nowej propozycji.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł      

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 71
  • 1

    64. ~krystyna  2013-03-29 08:27:19  host: public24634.xdsl.centertel.pl

    nowa oferta smart dla nowych i przenoszących numer. Brak możliwości przejścia z pop, one itp.

  • -3

    65.  2013-03-29 08:39:58

    Dajcie sobie spokój z tymi durnymi porównaniami! Teraz jest po prostu TANIO! Jak było drogo to kupowali i korzystali ci, których było stać albo - po porostu - potrzebowali, niezależnie od ceny. Dzisiaj nie ma gdzie zaparkować a jeszcze 20 lat temu parkowałem gdzie mi się podobało... Dzisiaj każdy sąsiad ma 3 komputery w domu, lepsze od mojego, na którym teraz pracuję... Kiedyś płaciłem 1 milion zotych (!) za 1 MB pamięci RAM (to połowa pensji przeciętnej była). Pieprzenie o tym ile i w kjakim postępie ktoś zdobywa klientów jest bez sensu. Dzisiaj jet TANIO! I dlatego prawie każdy korzyta z komórki, a ci, którzy już ieli, maja po 3 albo więcej numerów... To proste. Dorabianie ideologii, że jakby nie było Play to po 3 złote byśmy płącili jest typowe dla dzieciaków nie mających pojęcia o rynku i o tym co się w technologii dzieje.

  • 2

    67. ~Piotr  2013-03-29 10:21:08  host: v58-08.opera-mini.net

    Wlo ty naprawdę jesteś daremny !

  • 2

    68. ~kiky  2013-03-29 10:25:17  host: ip-78-30-123-86.free.aero2.net.pl

    @65 gdyby nie play to dalej minuta kosztowałaby 2 zł albo 80gr. dziekuje ci Play

  • 1

    69.  2013-03-29 10:31:23

    65 - czyli ma mamy tanie państwo? To skąd tylu młodych emigrantów, zwłaszcza w Irlandii? Ciekawi świata? Wlo, przynajmniej w okresie świątecznym , mógłbyś zacząć gadać ludzkim głosem, please!

  • 1

    70. ~  2013-03-29 10:36:38  host: host-89-231-204-160.dynamic.mm.pl

    heheh dopiescic bo nie chca z PR podzielic losu NC+ gdzie oferta to totalna kompromitacja zwlaszcza z cenami

  • 1

    71. ~r  2013-03-29 11:13:08  host: public-gprs167441.centertel.pl

    #65: wlo: technologia technologią ale w rozmowach GSM chyba wielu rewolucyjnych zmian nie było. Twierdzisz że gdyby playa nie było tylko twój ukochany plus to byśmy płacili po 5 gr za minutę? Wlo, proszę, oprzytomnij.

  • 1

    72. ~POKUSER  2013-03-29 11:17:06  host: gxk6.internetdsl.tpnet.pl

    Co się dziwicie muszą przecież dopieścić ofertę: dołożyć haczyki, poukładać gwiazdki, drobny druczek na błyszczącym papierze wydrukować... ;-)

  • -1

    73.  2013-03-29 11:44:00

    69 - ja o polityce mówię? Ja mówię o cenie kalkulatora, który sobie kupiłem na studiach w latach 80. za 520 tysięcy i do dzisiaj używam a w sklepie znaleźć dzisiaj podobny jest problem, przy czym cena to 100-200 zł. Czyli odsetek przeciętnej płacy w stosunku do miesięcznej pensji wtedy.

  • -1

    74.  2013-03-29 11:46:39

    Technoloia właśnie tak się rozwinęła, że głónie dzięki temu mamy tanie rozmowy a nie dzięki konkurencji. Konkurencja owszem - musi być - byłbym hipokrytą przy moich liberalnych poglądach gospodarczych twierdząc, ze to nie konkurencja. Jednak nie mówiłem o tym, zę jakby był jeden to 5 groszy by było - głupek ostatni tak potrafi naciągać dyskusję...

  • 1

    75. ~r  2013-03-29 12:03:51  host: public-gprs665936.centertel.pl

    #75: wlo: ale o jakich zmianach technologicznych w rozmowach gsm mówisz ktore spowodowały minimum 10 krotny spadek cen? Nie naciagaj dyskusji pod swoją tezę bo sam mówiłeś kto naciaga.

  • -1

    76. ~Słoneczny  2013-03-29 13:58:55  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

    WLO ma jednak dużo racji. To nie chodzi o to, że zmiany technologiczne spowodowały 10 krotny spadek cen, ale ileś różnych czynników. Przede wszystkim nienasycony rynek spowodował duży spadek cen - i to było jeszcze przed Play. Odchodzenie od telefonów stacjonarnych na rzecz komórek tez spowodowało spadek cen. Kto dziś pamięta, że to Polkomtel, a później na szerszą skalę PTC wprowadziła naliczanie od 1 sekundy, czy PTC - kumulację doładowań. Co już skutkowało dużą obniżką cen, choć cenniki podstawowe niewiele się zmieniły. Kiedyś klienta zdobywało się od ręki i nie trzeba go było nikomu zabierać. Koszt produkcji słuchawek bardzo staniał, W 2001 roku musiałem za Nokię 3310 położyć dobre 3/4 wypłaty. Dziś taki telefon, a nawet lepszy kupuję za 1/20 wypłaty. Technologicznie nie znam się na szczegółach, ale przede wszystkim optymalizacja infrastruktury i współpraca międzyoperatorska mają tu wiele do rzeczy.

  • 1

    77. ~  2013-03-29 16:32:12  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    hahaha 13groszy w Virgin

  • -1

    78.  2013-03-29 17:28:06

    75 - cżłowieku... mówię nie o technologiach GSM a o budowie układów mikroprocesorowych - szeroko pojętej "elektroniki"! W GSM od lat niewiele się zmienia, bo co może się z mienić niby? Transmisja danych ze stacji do centrum i w drugą stronę do użytkownika? No to łaśnie to jest - stosusje się coraz tańsze i jednocześnie dużo lepsze technologie. A sama transmisja? To tylko transmisja...

  • 0

    79. ~r  2013-03-29 19:13:43  host: 89-76-30-243.dynamic.chello.pl

    #78: wlo, właśnie o tym mówię człowieku, nie sadź farmazonów o lepszych technologiach jak nie wiesz o czym mówisz. Mikroprocesory mają wpływ na spadki cen za połączenia? No tego się nie da obronić. Chciałbyś uchodzić za eksperta ale nawet żaden gimbus nie da się na to nabrać.

  • 0

    80. ~xx  2013-03-29 21:17:33  host: as2-238.starogard.dialup.inetia.pl

    @79: No bo na pewno elementy sieci są coraz droższe i światłowody do przesyłania danych między nimi też. W ogóle gdyby ktoś chciał sobie zbudować sieć to na pewno wydałby więcej niż 20 lat temu

  • 0

    81. ~r  2013-03-29 22:47:50  host: 89-76-30-243.dynamic.chello.pl

    #80: no właśnie, a dla wlo wystarczy gdzieś tam po drodze wsadzić mikroprocesor i już ceny połączeń spadają. Facet jest chyba niepoważny.

  • 0

    82. ~  2013-03-30 17:42:56  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    kwicień 2014roku:) to sporo czasu. Lepiej pomyśleć o zmianie operatora ..na 13groszy!!!

  • 0

    83. ~  2013-03-31 12:45:37  host: v60-02.opera-mini.net

    gdy by nie pazernosc kartelu w3 dalej byscie płacili dużo.

  • 0

    84.  2013-04-03 07:59:41

    jak zrobią co w stylu VM to bedzie git, w przeciwnym przypadku bedzie porażka

Dodaj swoją opinię