Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Sklep z telefonami bez umowy

Orange: Sklep z telefonami bez umowy

Piszemy o tym pierwsi LuiN 5 Października 2015 17:12

13 6

Od października sieć Orange proponuje swoim klientom zakup telefonów bez umowy na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie internetowej.



W chwili publikacji tej wiadomości, w ofercie sklepu Orange znajdowało się 16 urządzeń z różnych półek cenowych, w tym nawet Apple iPhone 6s Plus z 16 GB pamięci wewnętrznej za 3809 zł. Do każdego telefonu klienci otrzymują starter z 2 GB transferu.




Telefony nie mają blokady simlock, dostarcza je kurier (15,99 zł), odebrać można je w punktach Poczty Polskiej (11,99 zł ) lub bezpłatnie w salonach Orange. Oprócz samych telefonów, sieć proponuje różne akcesoria dodatkowe do nich.

Pełną ofertę sklepu przejrzeć można pod adresem www.orange.pl/telefonybezumowy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 32
  • 4

    13.  2015-10-05 19:02:11

    yhm asortyment jakby to powiedzieć - bardziej niż skromny. Z półki która mnie interesuje - gdzie Z5, G4 (bez c), Nubia 9, One Two, i (tfu) iP6 (bez plus) ? fajnie też jakby dołożyli coś naprawdę innowacyjnego jak nowe Sharpy bez głośników czy NEC-i

  • -4

    14.  2015-10-05 19:12:00

    Najwyższy poziom usług. Obecnie Orange to lider konwergencji. Praktycznie na każdym poziomie miażdżą innych operatorów. Podważy to ktoś? ;)

  • 5

    15.  2015-10-05 19:38:04

    Spoko ale z brandem Orange dziękuje postoje, już przerabiałem to raz czyli telefon normalny kupiony i brand a potem brak aktualizacji mimo że nowa wersja poprawiała mnóstwo błędów

  • 1

    16. ~Jacek  2015-10-05 19:41:10  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @12 Chcesz sie lansowac to kup BlackBerry Passporta i wszystkim kopary opadna

  • 0

    17. ~  2015-10-05 20:09:24  host: user-94-254-145-50.play-internet.pl

    kupilem G3 na allegro , brand orange, tez nie mial simlocka ( oryginalnie ) . Cena mniej wazna, bo to tel z umowy

  • 1

    18. ~  2015-10-05 20:12:36  host: user-94-254-145-50.play-internet.pl

    aktualki mialem chyba 2 lbo 3 jak dotad. Nie aplikacji ale systemowe

  • 2

    19.  2015-10-05 20:34:36

    #14 kardeusz: Ja podważę ten najwyższy poziom usług, dla mnie najniższy, wiecznie kolejki i bałagan w bazach danych, taka tepsa. A co do telefonów, to trzeba doliczyć wgranie oryginalnego softu. Ja nigdy nie kupuję telefonów od operatorów. A laptopach też od razu instaluję "czystego" Windowsa. Po co mi sto suwaków do zmiany głośności czy sto aplikacji do wyboru sieci bezprzewodowej.

  • 2

    20.  2015-10-05 21:04:18

    Luinie? Zapewne nie pytaliście Orange czy ten brak simlocka to jakiś planowany "nowy standard" czy może jednorazowa akcja ;) ?

  • 0

    21. ~ola  2015-10-05 21:18:56  host: ip-5-172-237-250.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    w czasach wszystko za 24-30 zł jaki jest sens 2 letniej umowy? a taki iż PL ponarzeka.. a grzecznie pójdzie "bo za 1zł i 50zł miesięcznie,..,,,"

  • 0

    22.  2015-10-05 22:04:18

    20, Tuldor88 - ten brak simlocka to nic nowego przecież. Znajomy kupił u nich smartfon poza promocją prawie 10 lat temu (SPV M3000) i blokada została zdjęcia za darmo. Nowością jest oddzielny sklep z telefonami poza promocją.

  • 1

    23. ~~  2015-10-05 22:12:18  host: djm5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny jakieś takie wysokie

  • 0

    24. ~Punk  2015-10-06 01:33:06  host: apn-46-169-180-221.dynamic.gprs.plus.pl

    Dla mnie iPhone nie jest żadnym synonimem bogactwa ani lansu gdyż co nowsza wersja tym gorsza bateria.
    Po co mi telefon który nawet jeden dzień nie wytrzyma bez baterii, mi już w Sony Xperia Z3 Compact udało się rozładować baterię w ciągu jednego dnia także taki iPhone to może z 4 h by potrzymał mi na baterii.
    Co do BlackBerry to się nie wypowiem gdyż jeszcze nie miałem okazji styczności z modelem który by wytrzymał ponad 1 dzień pracy.

  • 0

    25. ~haha  2015-10-06 04:01:32  host: 84-10-54-234.static.chello.pl

    Te telefony będą wysyłać bez żadnych wypełniaczy w paczce. Tak szanuje sie Wasze pieniądze (zamienione na sprzęt) w Orange. Lepiej od razu sprawdzcie gdzie jest autoryzowany serwis.

  • 1

    26. ~  2015-10-06 07:02:27  host: n20-08-04.opera-mini.net

    @24, mój tel bez baterii wytrzymuje lata ;)

  • 1

    27.  2015-10-06 08:12:28

    @20 Cały czas przecież mowa jest o zwykłym sklepie z telefonami - bez umów, bez brandu, blokad itd. Zwyczajnie jakbyś kupował w dowolnym innym miejscu. Dodatkowo jest to całkowicie nowa platforma, na którą Orange przeniesie do 2017 roku wszystkie procesy sprzedaży internetowej i obsługowej. Jest to też swego rodzaju platforma doświadczalna - mają być z niej zbierane informacje na temat preferencji klientów ;) .

  • 0

    28. ~Gdzie ten 6s Plus?  2015-10-06 08:15:10  host: google-proxy-66-102-9-21.google.com

    Na stronie jest tylko stary 6 plus w kuriozalnej cenie.

  • -3

    29. ~Karmazyn  2015-10-06 09:18:39  host: user-94-254-129-147.play-internet.pl

    @14 już lepiej wracaj na słuchawkę do klientów i nie reklamuj swoich pracodawców

  • 0

    30. ~neo  2015-10-06 13:55:38  host: public-gprs516316.centertel.pl

    Te telefony z simlockiem? To chyba ostatni tak skamieniały operator który daje simlocka.

  • 0

    31.  2015-10-06 23:51:25

    @22 Rozumiem Luinie, ale zauważ, że dopóki korzystamy z operatora u jakiego telefon braliśmy raczej do niczego ściąganie simlocka nie jest nam potrzebne i wiele osób nawet nie wie że tel od Orange ma simlocka... schody zaczynają się po przeniesieniu numeru do innego operatora bo wtedy nagle okazuje się, że owszem Orange może usunąć simlocka ale z uwagi na fakt iż już jest kontrakt zakończony zrobią to za opłatą :D To właśnie ta paranoja do jakiej nawiązywałem - bo o ile Ty, ja i 99,9% czytelników telepolis zdaje sobie z tego sprawę o tyle nadal stanowi to 1, może 2% ogółu klientów... dlatego nie można postawić znaku równości między "brak simlocka" a "simlock jest ale jeśli trwa umowa to go ściągamy za free" :)

    @27 No i to są ciekawe rzeczy (mowa o przeniesieniu procesów na platformę + braku brandu) jakich niestety w arcie początkowo zabrakło - stąd o brand pytania w komentarzach powyżej - dzięki za doprecyzowanie ;)

  • 0

    32. ~Krzychu007  2015-10-07 14:16:42  host: 212.180.237.210

    Czy wiadomo, czy w tym sklepie można wykorzystać kupon z "premii na kartę"?

Dodaj swoją opinię