Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: sierpniowe nowości telefoniczne

Orange: sierpniowe nowości telefoniczne

sirmark 30 Lipca 2011 21:40

0 0

Z początkiem sierpnia Orange wprowadzi do oferty 4 nowe telefony.



htc sensation samsung i9001 galaxy s plus lg t500 ego motorola gleam


Od 1. sierpnia w cennikach pojawi się 1 sierpnia HTC Sensation, Samsung I9001 Galaxy S Plus, LG T500 Ego oraz Motorola Gleam. Ostatni model tylko w e-sklepie.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    73. ~potter28  2011-07-31 00:06:20  host: v05-16.opera-mini.net

    * lejek 32 kb/s musi być, bo net na 16 kb/s się wiesza nawet na Operze.

  • 0

    74.  2011-07-31 00:06:25

    #71 Ja jestem zwykłem konsultantem - nie mam takich informacji, a wymyślać nie chcę. Uważam, że opcja z lejkiem jak najbardziej by się przydała - klienci nie musieliby się martwić o to, że pakiet się już skończył i mogliby spać spokojnie. Pracuję w Orange ale to nie oznacza, że przez to wkręcam sobie, że wszystko w Orange jest super, bo nie jest. U każdego operatora widzę zarówno zalety jak i wady.

  • 0

    76.  2011-07-31 00:08:56

    #75 Ok, sorki. Jeżeli chodzi o nowe telefony wprowadzone do oferty to: brawo Orange :) Teraz było na temat ;)

  • 0

    77.  2011-07-31 00:10:28

    Przykro mi tylko, że musicie jeszcze poczekać na cenniki do 1 sierpnia :p

  • 0

    85. ~Daniel  2011-07-31 09:06:29  host: 082139037060.radom.vectranet.pl

    Orange to zacofana sieć wszystko jest limitowane gdy każdy ma neta beż limitów z lejkiem ale ma to Orange jak zwykle limit a potem płać tak samo jest z pakietem SMS Orange ma limit 600 SMS i to tylko do Orange PLAY ma taki sam pakiet tylko że do wszystkich sieci i za tą samą cenę i 30 dni ważny plus też ma nielimitowane SMS za 5 zł do plusa t mobile w ofercie HEYAH bezpłatne SMS i play nielimitowane rozmowy i SMS po każdym doładowaniu a Orange??????? wszędzie limity i gwiazdki ludzie zrezygnujcie z Orange wszędzie jest lepiej

  • 0

    86. ~  2011-07-31 09:18:40  host: aepg31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech Orange wreszcie przestanie zakładac te durne simlocki. Ostatnio chciałem sprzedać nokie c3 w simlockiem Orange i w żadnym punkcie z telefonami przez tego simlocka nie chcieli jej kupic ode mnie.

  • 0

    88. ~  2011-07-31 09:22:39  host: z41-06.opera-mini.net

    Mam tylko zasieg plus 2G wiec nie mam wyboru. Play powinien pogadac z Plusem zeby nie blokowali nam sieci.Mam tylko zasieg plus 2G wiec nie mam wyboru. Play powinien pogadac z Plusem zeby nie blokowali nam sieci.

  • 0

    89. ~zenek  2011-07-31 11:14:34  host: dynamic-78-8-87-79.ssp.dialog.net.pl

    Bardzo ciekawa oferta, chyba się skuszę na HTC Sensation przy przedłużaniu umowy. Przynajmniej w Orange mogę polegać na dobrym zasięgu, a nie jak wcześniej w play ciągle spotykały mnie białe plamy i fatalna jakość połączeń...

  • 2

    90. ~Daniel  2011-07-31 11:49:43  host: 082139037060.radom.vectranet.pl

    w Orange na dobrym zasięgu? nie sadze u mnie w super markecie w środku miasta zrywało mi połączenia i znikał zasięg o dziwo play mi nie znika nie mam problemów z zasięgiem w porównaniu do tego Francuskiego Orange które ma słabą jakość i wysoką cenę play nie jest idealny to wiem ale jest tani żadna siec nie jest super a w Orange słaby zasięg i wysokie ceny więc o czym tu mowa????

  • 1

    91. ~Wlad  2011-07-31 12:18:09  host: nat6.pp.com.pl

    W Krakowie wzorcowy zasięg ma Play i Plus, Przyzwoicie - Era (przepraszam, niemiecki T Mobile), a zasięg Orange - beznadziejny! Wystarczy wejśc do jakiegoś nowego biurowca, marketu (żelbet, klima itd.) i koniec! Play - bez problemu.

  • 0

    92.  2011-07-31 12:53:16

    @91: W Krakowie play ma generalnie zasięg na b. dobrym poziomie, ale są najmniej dwa spore miejsca (i to w "centrum") którymi powinni się zająć..

  • 0

    93. ~koloratura  2011-07-31 17:49:40  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    "Ten HTC Sensation chodzi jak błyskawica, mówię wam, mam to wiem." A co z przyciskiem regulacji głośności? Czy nie wypada? Czy obudowa nie jest poluzowana w pobliżu"HOME"? Czy telefon nie rozgrzewa się nadmiernie?Czy bateria nie trzyma za krótko?Na to skarżą się użytkownicy!Nie wspomnę już o "death grip"!

  • 0

    94. ~koloratura  2011-07-31 17:55:35  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    Lepiej późno niż wcale!Ceny na Allegro pójdą w dół.Im większa podaż tym lepiej!

  • 0

    95. ~Zbigniew Cichosz  2011-07-31 21:18:11  host: host-89-229-78-21.szczecin.mm.pl

    #90: Potwierdzam. Wg mojej oceny Orange ma najgorszy zasięg (Zach.-Pom.), jak również najsłabszą jakość połączeń internetowych.

  • 0

    96. ~BOLESŁAW  2011-08-01 00:13:43  host: 87-99-53-226.internetia.net.pl

    telefony super że są wprowadzane zwłaszcza sensation, a co do zasięgu Orange, to gdy widze wpisy @95 to śmiech mnie ogarnia. Mieszkam wer wrocławiu nie w centrum (boczna obornickiej) i nat działa mi średnio 3 Mb/s przy download z mediafire, często podróżuje zarówno pociagiem jak i samochodem po polsce

  • 0

    99. ~  2011-08-01 07:03:30  host: afdk30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może play nie jest idealny ale i tak jest najlepszy a poza tym po tym jak państwo sprzedało plusa to plaj to jedyna polska sieć

  • 0

    100. ~  2011-08-01 07:49:16  host: 77-255-233-46.adsl.inetia.pl

    @99, jakbyś nie zauważył, to news dotyczy Orange. Plusa co by nie mówić kupił Polak (inna sprawa z jaką przeszłością) a jeżeli twierdzisz, że Play jest polski, to proszę podaj jego właścicieli.

  • 0

    101. ~  2011-08-01 08:30:26  host: ip95.elektrosat.pl

    Trzeba korzystać z ofert umożliwiających oszczędzanie.można zaoszczędzić też dzięki ofercie netu mobilnego – BEW Day by Day, oferta skierowana dla tych którzy korzystją z interenetu sporadycznie, ale po przetestowaniu zawsze można zrezygnować i wziąć większy transfer

  • 0