Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange rozszerza Open do usług komórkowych

Orange rozszerza Open do usług komórkowych

WitekT 12 Lutego 2013 08:47

5 4

Orange wprowadza usługę Open Family, w której premiuje rabatem kolejne aktywacje komórkowe na jednym koncie abonenckim.




Orange Open Family to:
  • łączenie usług mobilnych z jednego koszyka usług,
  • rabat 10zł za drugi i kolejne 10 zł za trzeci telefon komórkowy,
  • rabat 10 zł za drugą i kolejne 10 zł za trzecią posiadaną ofertę internetu mobilnego Orange Free,
  • rabat Orange Open Family łączy się z rabatami Orange Open i Orange Combo,
  • rabat aktywuje się automatycznie.

Istniejący już Orange Open to:
  • rabat 15zł (przy 2 ofertach) lub nawet 30zł (przy 3 ofertach) za połączenie usług mobilnych i stacjonarnych,
  • bezpłatny dostęp do serwisu muzycznego Deezer,
  • obsługa klienta i pomoc techniczna.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 14
  • 2

    1.  2013-02-12 09:34:02

    już niedługo będą płacić mi za to abym był klientem. nice :D

  • 2

    2. ~  2013-02-12 09:42:52  host: ip-93-154-150-177.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    No właśnie, za wzięcie wszystkich usług powinien być dozgonny rabat 100% na wszystko :)

  • 1

    3. ~  2013-02-12 09:45:31  host: adsm181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oczywiście o tym, żeby dołączyć taryfę Nowa Orange Strefa marketingowcy nie pomyśleli... żałosne.

  • -1

    4.  2013-02-12 09:46:25

    To zachęci do pozostania w Orange i zawieraniu kolejnych umów. Teraz często Klienci pytają "A co dostanę jak kupię kolejny telefon ?". Z lekka jest to irytujące - szczególnie najwięcej szczekają te małe "psy" !

  • 3

    5.  2013-02-12 09:50:40

    @1. to idź do T, tam zaraz zapłacisz za wejście do salonu...

  • -2

    6.  2013-02-12 10:33:19

    kamil2112: masz racje, najbardziej marudny i problematyczny klient przy przedłużeniu to klient który płaci 29-39 zł. Uwielbiam tekst na poziomie: "Jestem z Wami 10 lat, chce Galaxy SIII za 1 zł, inaczej odchodzę..." Każda zniżka się przyda, 10 zł to wystarczający argument, żeby zostać lub przenieść telefony innych członków rodziny do jednego operatora.

  • -1

    7.  2013-02-12 10:50:40

    6. Ludzie tacy właśnie zrobili się żeby chcieli mieć wszystko za 1 zł. I jeszcze jakby dali właśnie takiego SGS III za 1 zł i no limit po całym świecie 1 zł. Tych z Orange to jeszcze straszą przejściem do Play :) A odnośnie samej zniżki to jednak nie wiem czy to wystarczający argument. Już miał być argumentem Orange Open i nic mądrego z tego nie wyszło. Nawet o tym na telepolis pisano. Orange open to już trzeba było płacić wysoki haracz za neostradę czy stacjonarny. Więc to była taka zniżka jakby jej nie było. A nawet wielu ludzi co mieli neostradę czy stacjonarki to nie lecieli na orange open i brali oferty abonamentowe gdzie indziej. Zobaczymy jak z Orange Open Family. Ludzie szybko wyłapią czy opłaca się czy to kolejny bubel. Ludzie zrobili się cwani porównują opłaty abonamentowe, minuty, pakiety danych, telefony. No i jest jeszcze grupa co nic ich to nie obchodzi i dobrze w swojej sieci jak jest.

  • 1

    8.  2013-02-12 12:03:19

    @1. Pośrednio można uznać, że t-mobile (choć z resztą nie tylko oni) rżnie za wejście do salonu. A opłata aktywacyjna za podpisanie umowy?:>

  • 0

    9.  2013-02-12 12:29:36

    Podoba mi się. Orange chyba jako jedyne na rynku ma taką możliwość łączenia wielu usług w różnych konfiguracjach.

  • 0

    10. ~mila  2013-02-12 13:28:34  host: public-gprs228991.centertel.pl

    ruch bardzo dobry... gro jest np: rodziców co mają 2 telefony.... teraz dokupują dla dzieciaka mixa za 39,90 i nie będą płacić 39,90 a 19,90 - to złe rozwiązanie?

  • 1

    11.  2013-02-12 15:37:19

    Ciekawe czy rabaty 30% na umowę nie będą kolidowały z ta usługą.

  • 2

    12.  2013-02-12 17:40:28

    Mam wrażenie że to całe "Orange Open " to jakiś niewypał... Natrzepane nałączone w trzy i trochę usług w jakiś FunPackach - a kożyści z tego dla potencjalnego klienta mizerne, no bo co ? 15zł oszczędności ? śmiech....

  • -1

    13. ~dw  2013-02-12 22:15:28  host: apn-46-77-185-43.dynamic.gprs.plus.pl

    15 zł to duży rabat, np. net mobilny za 39 zł, rabat dla abo 26% = 29,40 i 15 zł rabatu orange open. Za 14,90 mam dodatkową kartę SIM z modemem, więc oferta potrafi być sensowna. A że na telefonie mam rabat 30% na abo... ;-)

  • 0

    14.  2013-02-14 00:38:03

    ale jaja, rabaty wam wciskaj po 10 zł a naród sie podnieca. tak to jest, jak się zarabia *** pieniądze i liczy każdą złotówkę, hahaha. obniżka ma być 600 zł , to jest kwota od której można zacząć bonusy, a nie jakieś srakie ***

Dodaj swoją opinię