Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Rozmowy Obrotne dla Firm

Orange: Rozmowy Obrotne dla Firm

LuiN 19 Listopada 2010 13:25

0 0

22. listopada do ofert firmowych Orange wchodzi nowa promocja Rozmowy Obrotne dla Firm. Usługa pod względem konstrukcji przypomina Sieć Rodzinną Ery.

W ramach usługi klient wybiera maksymalnie 5 osób w sieci Orange, z którymi będzie rozmawiał bezpłatnie. Wybrane osoby będą mogły również rozmawiać bezpłatnie z numerem, który je wybrał (numerem głównym).

Wybrać można dowolne numery komórkowe sieci Orange. Usługa wyklucza się z usługami Rozmowy bez Ograniczeń w Orange oraz Nieograniczone Rozmowy dla Firm. Może być jednak aktywowana jednocześnie z usługami: 5 Bezpłatnych Numerów dla Firm i Biznes Grupa.




Aktywacja każdego wybranego numeru w ramach usługi Rozmowy Obrotne dla Firm kosztuje 6 zł netto (7,32 zł z VAT). Tyle samo kosztuje miesięczny abonament za każdy z wybranych numerów oraz wynosi koszt dezaktywacji usługi - 6 zł netto (7,32 zł z VAT). W ofertach biznesowych potwierdzenie dołączenia do usługi jest bezpłatne, w przypadku ofert indywidualnych wiąże się z jednorazową opłatą 1,22 zł.

Zobacz: regulamin promocj Rozmowy Obrotne dla Firm (plik .pdf; 46 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    21. ~Henryka Krzywonos  2010-11-19 19:47:29  host: public-gprs19283.centertel.pl

    Krew mnie jaśnista zalewa jak chodzi ten cholerny internet !

  • 0

    22. ~Henryka Krzywonos  2010-11-19 19:49:11  host: public-gprs19283.centertel.pl

    oczywiście chodzi o internet Orange , mam tylko EDGE !

  • 0

    23.  2010-11-19 20:07:06

    Ciesz się że w ogóle masz a nie przy próbie logowania wyświetla komunikat sieć zajęta. Znajomy też ma neta w Orange mobilnego i tak to często u niego wygląda a mieszka w centrum Warszawy :/ Ogólnie rzecz biorąc te gadki po sieci wyglądają na tle konkurencji słabo. Tutaj porównywane są do sieci rodzinnej w Erze, ale to tam jest znacznie korzystniej i lepiej zrobione niż w Orange. Ahhh ten Orange... nie stara się.

  • 0

    24. ~  2010-11-20 09:37:32  host: v20-09.opera-mini.net

    Oferta taka sobie. Znajomy ma orange dla firm i jest masakra. Ciagle jak znim rozmawiam to sieczka. słyszę go nieraz co pół słowa i muszę się domyślać. Ja dzwonie z play bo jak mialem w orange to mi nerwy wysiadały. teraz dużo dzwonie z play do play, ery, plusa i jest ok. A do orange to jak sie uda to jest dobrze. Internet to była masakra. EDGE chodzilo gorzej niż gprs w plusie. byłem u nich 9 lat i tam nie wrócę.

  • 0

    25. ~Adaś  2010-11-20 09:59:03  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Ja mam inaczej :) dzwonie do znajomego i ma wyłączony telefon, dzwonie pod pod drugi mówiąc że telefon ma wyłączony a ten że nie po prostu zasięgu nie ma, a to wszystko w Warszawie, niezły zonk w Orange.

  • 0

    26. ~Arti  2010-11-20 10:29:27  host: 095160122172.warszawa.vectranet.pl

    @25 Miałem kiedyś często tak samo, jak miałem jeszcze tel. w orange. Ktoś do mnie dzwonił, włączała mu się poczta głosowa, a ja miałem tel. włączony. I to w mieście, a nie gdzieś gdzie nie było zasięgu. Pzdr.

  • 0

    27. ~  2010-11-20 10:30:52  host: v20-08.opera-mini.net

    25@ U mnie było to samo jak miałem orange. Telefon full zasięg a ja niby mam wyłączony telefon. Rejon Nowy Sącz i okolice i nie byłem w tym odosobniony.

  • 0

    28.  2010-11-20 11:23:32

    w czasach gdzie darmowe sa do wszystkich w sieci i bez ograniczen to do 5 osob oferta wydaje sie smieszna;/ a juz placic za kazda osobe 7 zl to troche smiech na sali z taka oferta;/

  • 0

    29. ~Adađ  2010-11-20 14:07:57  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    No właśnie i to jest dość często z początku myśleliśmy że to wina telefonu ale jednak wina Orange. Ze stacjonarnego niegdyś Netii dzwoniłem to samo. Dziwna sprawa aby w Warszawie zaraz przy metrze w bloku takie cuda się działy no ale ok. Dobrze że znajomy ma jeszcze dwa inne numery w innej sieci :)

  • 0

    30. ~rob  2010-11-20 16:15:40  host: user-46-113-201-174.play-internet.pl

    3.6.7 (18,30 brutto)-150 minut (stacjonarne i play za darmo)ale trzeba mięć więcej niż 5 numerów w play (oferta pół roku temu dostępna była przy przedłużeniu umowy)teraz to chyba standard,abonament dostępny tylko u doradców biznesowych)-Nowa oferta dla średnich i dużych Firm (bez telefonu)

  • 0

    31. ~rob  2010-11-20 16:31:54  host: user-46-113-201-174.play-internet.pl

    Jeszcze jeden szczegół w orange płaciłem rachunki za jeden telefon od 200 zł a w play zamykam rachunek max w 100 zł/m-c,i to za jeden numer, minimum 1200 zł oszczędności w skali roku (darmowe stacjonarne i play robią swoje)jak ma się w firmie działający kalkulator i umie się go użyć to nikt nie zostanie w orange, szczególnie ze można przenieść numer, a w interesie stały numer to podstawa (w interesie trzeba robić oszczędności jak interes się kreci a nie jak upada :)

  • 0

    32. ~corpo  2010-11-20 19:19:49  host: user-188-33-38-240.play-internet.pl

    pfff... w plusie w bezliku mam promocje że płacę 5zł za wszytkie numery.

  • 0

    33. ~  2010-11-21 06:27:02  host: v21-16.opera-mini.net

    @30 obecnie na stronie play w ofercie dla śid firm nie ma opcji bez telefonu. Możliwe, że indywidualnie tylko u doradcy. Trzeba przyznac ze to dobra oferta

  • 0

    34. ~  2010-11-21 09:20:26  host: ddb5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    32. pff .. w Plusie 5 numerów kosztuje 36,6 zł Brutto

  • 0

    35.  2010-11-21 21:52:14

    Wyobrażam sobie, że to będzie dla osób wewnątrz jednej firmy, bo klienci się zmieniają i ich telefony też, nie mówiąc o tym, że niekoniecznie są w orange. Ogólnie wydaje się ok, chociaż dosyć skomplikowana sprawa.

  • 0

    36.  2010-11-22 15:53:17

    Promocja dobra, pewnie nie jedna firma z niej skorzysta. Ja bym nie traktował tego jednak jako głównej zmiany w ofercie, tylko raczej jako dodatkowy profit. Może przed świętami coś zmienią, tak jak ceny w pakiecie biznesowym TP. Jeśli nie, to pewnie rewolucja czeka nas w pierwszym bądź drugim kwartale przyszłego roku

  • 0

    37. ~Tomek  2010-11-22 21:09:40  host: public55613.xdsl.centertel.pl

    @30 i 33. Z Play jest tylko jeden problem. Zeby zadwonic do ich sieci kosztuje to 75gr. Wiec albo naciagamy kontrahentow lub znajomych albo mamy tak fajnie i duzo. Ja tam wole zeby ktos sie nie bal do mnie zadzwonic :). Ale faktycznie ta oferta jest niedokonca traniona. Ja przenioslem sie z firmowych abonamentow na Orange GO i na prawde nie narzekam (tylko ze kupuje sam telefony). Mam rowniez oferte w plusie i nie ma rewelacji. Szczerze mowiac gdybym dzwonil bardzo duzo to wyzsze abonamenty orange sa najtansze. Chcialem kiedys przejsc do ery ale nie mam pojecia jak funkcjonuja ich taryfy a strona jest do bani i nic nie mozna znalezc.

  • 0

    38. ~darekczo  2010-11-24 09:20:14  host: chello089075183200.chello.pl

    @38 Tomek masz rację. Tonajwiększy minus Play - teżsię wsztrzymuję przed zmianą operatora na Play z tego względu. Sam jestem w Orange dla Firm i też nie lubię dzwonić do nich bo pożera mi minuty jak Bugatti Veyron benzynę powyżej 400 km/h :-) A w Plusie w Bezliku nie ma znaczenia gdzie dzwonisz - myślę nad przejściem do Plusa.

  • 0

    39. ~mireks  2010-11-24 10:24:39  host: dpc170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nowa promocja Orange wygląda nawet ciekawie. Jak ją połączyć np. ze specjalnymi ofertami abonamentowymi na przykładowo HTC Desire HD, którego operator ostatnio tak intensywnie promuje, to propozycja operatora wydaje się dość godna uwagi.

  • 0

    40. ~  2010-11-24 12:59:59  host: dpz57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli chodzi o łączenie ofert, to możliwości chyba nie brakuje, choć osobiście wydaje mi się , że warto się jeszcze troszkę wstrzymać. Skoro orange zapowiedział świąteczne bonusy w zwierzakach, to być może nie zabraknie promocji w pozostałych segmentach

Dodaj swoją opinię