Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - rozmowy bez limitu w Orange Yes

Orange - rozmowy bez limitu w Orange Yes

orson_dzi 12 Stycznia 2015 12:44

16 2

Orange wprowadziło usługę nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci w Orange Yes w wariancie na 7 i 31 dni.



Nielimitowane rozmowy dotyczą wyłącznie krajowych sieci komórkowych, nie dotyczą numerów stacjonarnych. W regulaminie nie ma zapisu odnoszącego się do promocji Konto ważne rok, wiec jej uruchomienie nie skróci okresu ważności konta.




Usługa występuje w dwóch wariantach. 7-dniowy kosztuje 7 zł, natomiast 31-dniowy, to wydatek 25 zł. Środki są pobierane z konta głównego. Usługę w opcji 7-dniowej uruchamia SMS o treści START pod numer 239 lub krótki kod *110*28#, natomiast wariant 31-dniowy uruchamia SMS o treści START pod numer 339 lub krótki kod *110*29#.

Usługa jest dostępna wyłącznie w taryfie Orange Yes. Uruchomienie jej w innym planie taryfowym automatycznie zmieni go na Orange Yes.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange yes

w sumie: 91
  • -1

    72. ~Calm7  2015-01-12 21:19:23  host: n15-10-02.opera-mini.net

    70). No nie wiem. * PS. A jak duża jest ta różnica intelektów ? Mam równać czy wyrównywać? ;-D

  • 0

    74. ~grand205  2015-01-13 07:48:13  host: n08-04-02.opera-mini.net

    Dla kogo jest ta promocja skoro w Nju na kartę, w usłudze miesio 19, mamy to samo za 19zl?

  • 0

    75.  2015-01-13 08:48:51

    @74 dla klientów orange

  • 0

    76. ~berlinek  2015-01-13 10:00:26  host: user-46-113-95-1.play-internet.pl

    Red Bull Mobile wychodzi taniej 20zł / 30dni do wszystkich sieci (również stacjonarnych). Jak dla mnie najlepsza oferta.

  • 0

    77. ~  2015-01-13 10:09:32  host: s20-16.opera-mini.net

    @76, dla ciebie może być najlepsza w RBM a dla innych może być właśnie w Orange.

  • -3

    78.  2015-01-13 11:04:10

    słoneczny... Naprawdę to poważny problem ;-) Nie rozśmieszaj mnie.

  • 0

    79. ~Calm7  2015-01-13 11:27:57  host: n15-10-02.opera-mini.net

    76). A co tak reklamujesz tego red bula? A co Nas red obchodzi? Dlaczego nie przedstawisz /zareklamujesz EryTM, Plusa, a nawet plejozy??

  • 1

    80.  2015-01-13 14:21:17

    @wlo: Jeśli wolisz sobie utrudniać zamiast ulatwiać to już twoja sprawa. Nie ma to jak krytyka dla samej krytyki.

  • -1

    81.  2015-01-13 17:58:27

    słoneczny... no właśnie lubię ułatwienia, więc aby uniknąć takiego dylematu, wolę abonament, gdzie w odpowiedniej chwili wszystko samo mi się aktywuje/deaktywuje, włączy/wyłączy itd. ;-)

  • 0

    82. ~  2015-01-16 13:15:34  host: public-gprs517339.centertel.pl

    @74. ~grand205, w NJU nie można mieć pakietu 7 zł za 7 dni nielimitowanych rozmów. Nie każdy potrzebuje pakietu za 19 zł na cały miesiąc. Ten tańszy pakiet z rok ważności konta jest dobrą opcją dla ludzi, którzy tylko od święta do święta prowadzą dłuższe rozmowy. Pewnie nie wpadłeś na to, ale tak to jest jak myśli się tylko o sobie i zapomina się, że są ludzie, którzy z telefonu korzystają zupełnie inaczej.

  • 0

    83. ~janik  2015-01-19 11:00:00  host: 095160003059.lomza.vectranet.pl

    W nju abo nie ma pakietu za 19 zł, tylko limit kosztów, więc jak nie dzwonisz to nie płacisz wcale i nie musisz sobie zawracać głowy pakietami. To chyba wygodniej?

  • 0

    84. ~janik  2015-01-19 11:29:31  host: 095160003059.lomza.vectranet.pl

    W nju na kartę też nie ma pakietów, więc nie ma co się spinać żeby koniecznie dzwonić! Jak nie chcesz to nie dzwonisz i nie płacisz. Genialne!

  • 0

    85. ~onex  2015-01-20 09:38:36  host: aoy154.internetdsl.tpnet.pl

    Rozmowy rozmowami ale co z pakietem internetu? Mogli by zwiększyć...

  • 0

    86. ~Calm7  2015-01-20 09:48:33  host: n11-01-08.opera-mini.net

    85). Mówisz o tych starych, czy nowszych? Tak, czy siak - mogliby opuścić cenę.

  • 0

    87. ~onex  2015-01-20 09:53:02  host: aoy154.internetdsl.tpnet.pl

    86. Chodzi mi o powiekszenie pakietu internetowego w orange na karte. 1 Gb nie wszystkim wystarcza

  • 0

    88. ~max  2015-01-20 20:42:37  host: 89-70-63-173.dynamic.chello.pl

    a czy ktoś się orientuję kiedy Orange przedstawi nową ofertę abonamentową? bo chyba T-mobile ze swoją ofertą Jump wydaje się że poszedł o krok do przodu, jeśli dobrze rozumiem to za 50 zł mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich (stacjonarne też ) sms, mms + 500MB i nowy telefon, a coś bardzo podobnego możemy mieć w Orange za 70 zł... ( Smart Plan Multi ) za 50 zł + smsy za 10 zł + nielimitowane rozmowy za 10 zł, ale tutaj nie ma już chyba mmsów, wiec jak ktoś wysyła to może jeszcze dopłacić do tego :)

  • 0

    89. ~@8 wlo  2015-01-22 15:37:24  host: 37-128-123-226.static.ip.netia.com.pl

    To tylko zanczy, że masz mało pojemny łeb. Mój znajomy mieszka we Francji. Do Polski jak przyjeżdża chce mieć polski numer. Jak jest we francji miesiąc dwa czy cztery bez przerwy to nie ma ochoty nawet myslec o tym czy mu się termin skończył czy nie. Jak przyjeżdża do Polski na dwa tygodnie to dzwoni BARDZO sporo. A czasem wpada na trzy dni i wtedy dryndnie.
    Dla niego RWK jest wygodne. A brak myślenia ile wyda (a dokładniej - kiedy doładować by środków nie zabrakło) tez przydatne - czyli nolimit (na okresy pobytu w Polsce) i RWK (by u siebie w domu nie myśleć czy nie trzeba doładować) jest mu przydatne.

  • -1

    90.  2015-01-22 15:49:23

    89 - mam dość pojemny właśnie ;-) Roczna ważność konta jest - moim zdaniem, co zawsze powtarzam - właśnie dla tego typu przypadków, jaki byłeś łaskaw podać. Nie dla tych, którzy regularnie doładowują - bo na bieżąco korzystają - tego nie jestem w stanie zrozumieć, że oni wymagają rocznej ważności kiedy muszą doładować regularne żeby mieć nielimitowane. O takim przypadku mówiłem a nie o pracującym we Francji człowieku. Pewnie, że mieć roczną ważność, mieć nielimitowane na żądanie za bezcen... Każdy by chciał. Na szczęście tutaj korzystanie z nielimitowanych nie powoduje wyłączenia usługi rocznej ważności konta, więc Twój znajomy powinien być zadowolony ;-)

  • 0

    91. ~admin  2015-03-26 16:26:01  host: host-46-186-6-201.dynamic.mm.pl

    Anie lepiej kupować kartę co miesiąc za 5 zł stara wyżucac nową zakładac na miesiac to mój sposób. Dla dziecka starczy

  • 0

    92.  2015-03-26 16:48:10

    Anie to są dwie. WYRZUCAĆ.

Dodaj swoją opinię