Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - rozmowy bez limitu w ofertach na kartę

Orange - rozmowy bez limitu w ofertach na kartę

orson_dzi 28 Sierpnia 2015 17:40

25 7

Orange rozszerza dostępność usługi Rozmowy bez limitu do wszystkich. Dotychczas dostępna tylko w Orange Yes będzie teraz możliwa do włączenia we wszystkich planach na kartę.



Szczegóły dotyczące włączenia usługi znajdują się poniżej.




Usługa Cena Ważność Wersja Włączenie 
Rozmowy bez limitu do wszystkich 7 zł 7 dni jednorazowa SMS START na 239
25 zł 31 dni jednorazowa SMS START na 339
25 zł 31 dni  cykliczna SMS START CYKL na 339


Usługa nie obejmuje połączeń z numerami stacjonarnymi.

Zobacz: Regulamin promocji

Więcej szczegółów na stronie blog.orange.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: rozmowy bez limitu | orange

w sumie: 138
  • 0

    130.  2015-08-30 16:37:28

    Za przykład dam tu portal Telix.pl. Można? Można.

  • -1

    131.  2015-08-30 16:54:00

    W RBM Energy jest pakiet 20 zł. na nielimitowane połączenia na komórki i dodatkowo stacjonarne a pakiet 10 GB 10 zł. Tutaj jak dobrze liczę będzie taniej 25 zł. nielimitowane połączenia tylko na komórki i 9 GB miesięcznie. Tanio jak barszcz. Jeżeli ktoś ma skarbonkę w Orange to ma teraz na co wydać.

  • 0

    132.  2015-08-30 17:12:18

    słoneczny - wyobrażam sobie ;-) Wiesz czemu? Bo czytam tego typu informacje. Są bardzo ogólne. Ustawa to czasem setki przepisów... Nie ma możliwości opisać choćby w miarę szczegółowo ustawy. Uczestniczę w forach branżowych - nie telekomunikacyjnych - i komentujemy przepisy... Nie newsy o przepisach. Konkretne przepisy - z tych obszernych pdf-ów właśnie ;-) Fakt, ze względu na "czułość" niektórych na słowa "nolimit", "bez limitu", "nielimitowane", może i powinni kpiąco dopisać... oczywiście z wyłączeniem numerów stacjonarnych, premium i innych specjalnych. Tylko po co? Bo Telix pisze? Naprawdę robicie z igły widły wg mnie...

  • -1

    134.  2015-08-30 17:41:37

    133 - to są portale o innym charakterze jednak... Mają wspólny mianownik, ale są jednak inne.

  • 0

    135.  2015-08-30 22:08:54

    Ok wlo. Nie dogadamy się. Ja idę na zasłużony, wrześniowy urlop. Już co niektórzy na mnie krzywo patrzą, więc śpijcie spokojnie. Nie ma mnie na jakiś czas. ;)

  • 0

    136.  2015-08-31 07:50:22

    Krzywo na Ciebie nie patrzę, bo powodu nie mam ;-) Uważam tylko, ze za bardzo zajmujesz się "krzywdą" innych. Jeśli to co robią - operatorzy w nazwach promocji i np. Telepolis cytując te tytuły bez informacji o prawdziwych intencjach i działaniach operatorów, uważasz za niewłaściwe albo niezgodne z prawem, zgłaszaj to! Podaję od pewnego czasu przykład gościa który zgłosił co mu się w nielimitowanym internecie Plej nie podoba. Zajęli się? Zajęli! A z drugiej strony napisali(ście) 800 czy ileś stron żali na Power LTE i co? I nic! ;-)
    Miłego wypoczynku.

  • 0

    137. ~Krzysztof  2015-08-31 08:32:33  host: host9317922662.impact2.3s.pl

    wlaczylem to w taryfie "Orange free na kartę" w sobotę czyli dzień po wejściu zmian.
    Zmienili mi taryfę na "smart na kartę" skasowali 51GB jakie miałem, skasowali Skarbonkę na której miałem około 80zł, pobrali 25zł za włączenie cyklicznej usługi a mimo to nadal płace za rozmowy. Normalnie kompromitacja Orange, okradli mnie i mówią ze mam czekać i odpowiedzą raczej w 14 dni !!!

  • 0

    138. ~aladyn  2015-08-31 08:34:27  host: user-94-254-198-196.play-internet.pl

    czyli klienci ofnk mają i GB i rozmowy miły gest!

  • 0

    139. ~)][(  2015-08-31 08:58:20  host: n05-02-04.opera-mini.net

    137). a czytałeś wpisy na Telepolis? pisaliśmy, że tak może się zdarzy'c...
    PS.
    Ludzie, dziś ostatni dzień na aktywację 6GB pakietu neta za 6zł.

  • 0

    140. ~jerry  2015-08-31 09:34:54  host: 217.153.45.226

    @137 Krzysztof dzięki za ostrzeżenie.Wstrzymam się z ich "promocją"

  • 0

    141.  2015-08-31 09:49:28

    ostatnio wszyscy operatorzy przy wprowadzaniu nowości mają kłopoty i dlatego trzeba być ostrożnym przy uruchamianiu nowych usług i promocji.

  • 0

    142. ~)][(  2015-08-31 09:56:06  host: n05-02-04.opera-mini.net

    141). Kiedyś, to nie było przenoszenia do innej taryfy, tylko komunikat:
    kod w tej taryfie niedostępny /niewłaściwy kod.
    Dopiero niedawno uwrednili kody pakietów, które BEZ PYTANIA zmieniają taryfę!

  • 0

    143.  2015-08-31 09:58:06

    W nowej promocji Orange doładowując telefon przy pomocy Orange Finanse lub bankowości internetowej otrzymujemy dodatkowe 50% kwoty doładowania.
    Z promocji mogą skorzystać posiadający taryfy prepaid Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One i Orange Yes oraz korzystający z ofert Mix.
    W ramach promocji przyznany zostanie bonus ważny 14 dni, o wartości:
    2,5 zł za doładowanie nominałem 5 zł
    5 zł za doładowanie nominałem 10 zł
    15 zł za doładowanie nominałem 30 zł
    20 zł za doładowanie nominałem 40 zł
    25 zł za doładowanie nominałem 50 zł
    50 zł za doładowanie nominałem 100 zł
    100 zł za doładowanie nominałem 200 zł
    Środki przyznane w ramach bonusu mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych.
    Promocja trwa do 9 listopada br.

  • -1

    144.  2015-08-31 12:10:26

    sylwekZolkusza - ze 2 tygodnie przecież już jest ta promocja?

  • -2

    145. ~play-boy  2015-08-31 15:56:26  host: gw-uni.hsoit.pl

    świetna opcja do nabijania darmowych minut w Zbieraj minuty w Play, za 7zł przez 7 dni jestem w stanie nabić z 50-70 godz minut w play co da mi potem koszt minuty z play do innych na poziomie 0,0016zł, Tylko trzeba wiedzieć jako to zrobić aby tak szybko nabijać minuty ale to ciiiiii, tajemnica!

  • 0

    146. ~Technik  2015-09-03 10:07:26  host: 81-18-221-3.static.chello.pl

    Próba włączenia kodem w OFnK przerzuca do planu taryfowego SMART bez pytania o potwierdzenie, ale jest odkręcania.....

  • 0

    147. ~eli  2015-09-05 06:35:09  host: n28-05-06.opera-mini.net

    Nie wie ktoś czy działa już prawidłowo w Orange Free?

  • 0

    148. ~Technik  2015-09-06 21:41:01  host: 178235009229.warszawa.vectranet.pl

    Wie, nie działa dalej odkręcają, jaja nie....

  • 0

    149. ~Marcin.503  2015-09-13 09:43:19  host: public-gprs516422.centertel.pl

    Pojawiły się komentarze o budkach i też mnie zastanawia dlaczego wszędzie je polikwidowali, jak zacząłem przyjeżdzać do Bielska-B, rok2004/05 to spodobały mi się działające prawie na każdej ulicy budki Dialog na monety nie pamiętam za ile? ale za dosłownie jakieś grosze, można było zadzwonić nawet na kom, moim zdaniem budki dalej powinny być bo jak np; komórka się rozładuje to zawsze można zadzwonić z budki.

  • 0

    150.  2015-09-28 22:22:36

    W Orange Free włączyłem za pomocą SMS-a START na 339 i taryfa pozostała BEZ ZMIAN GB pozostały na koncie NIETKNIĘTE

Dodaj swoją opinię