Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange rozdał smartfony piłkarzom

Orange rozdał smartfony piłkarzom

LuiN 5 Czerwca 2012 10:31

0 0

Wszyscy piłkarze i sztab piłkarskiej reprezentacji Polski wraz z życzeniami powodzenia podczas finałów Mistrzostw Europy otrzymali od Orange telefony komórkowe Sony Xperia S i Xperia U.



Spotkanie głównego sponsora reprezentacji z piłkarzami i całym sztabem odbyło się w warszawskim hotelu Hyatt. Mariusz Gaca, prezes zarządu PTK Centertel, podziękował reprezentantom za ciężką pracę jaką włożyli w przygotowania do turnieju oraz życzył sukcesów.


Rozdane telefony mają wgraną oficjalną aplikację UEFA EURO 2012.





Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2012-06-05 11:23:37  host: adaa26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co?

  • 0

    14.  2012-06-05 11:27:00

    @11 jakoś innym ta sztuka wychodzi. Czary?

  • 0

    15.  2012-06-05 11:29:15

    @12 i to byłby błąd. Telefony dostał by peronel. A nawet jak dzieci by dostały to nie wszystkie, i była by zazdrość i przemoc. Do domu dziecka to trzeba by coś znacznie tańszego ale dla każdego. Może SE Elm?

  • 0

    16. ~MAJK  2012-06-05 11:32:56  host: 212.160.172.70

    Nie wszystkie telefony z sieci Orange mają SimLocka :) zasada głownie jest taka jeżeli posiadasz pudełko/tel z logiem Orange to telefon ma blokadę simlock, a jak nie ma logo to znaczy ze jest bez SimLocka i śmiga w każdej sieci ;)

  • 0

    17.  2012-06-05 11:35:34

    @15 nie zgodzę się z tym by telefony przekazywali do Domu Dziecka - chyba, że były by to wszystkie Domy Dziecka na terenie RP. Jeżeli były by to wybrane placówki to inne dzieci były by poszkodowane.

  • 0

    18. ~mkkot  2012-06-05 11:41:05  host: z57-16.opera-mini.net

    Powazna firma niech zmieni opa i po krzyku.

  • 0

    20. ~luki  2012-06-05 11:53:28  host: 62-233-216-82.rako-lan.pl

    odpalą soobie na tych telefonach fifę 2012 i będą uczyć się jak dobrze grać hihihi

  • 0

    21. ~POKUSER  2012-06-05 11:53:29  host: gxk6.internetdsl.tpnet.pl

    @19 po trzech? Kolega widzę optymista. Po dwóch będzie po sprawie + trzeci mecz o honor...

  • 0

    22. ~Lolek  2012-06-05 12:01:04  host: apn-95-40-218-117.dynamic.gprs.plus.pl

    Orange jest sponsorem więc oprócz pomarańczowej nalepki promuje własną nazwę i pewne marketingowe zachowania. Jeśli ktoś chce dostać fona od orange niech zostanie dobrym piłkarzem... Jeśli ktoś uważa że powinien coś dostać za darmo to niech idzie do opieki społecznej.

  • 0

    23. ~KDT  2012-06-05 12:10:45  host: 84-10-220-144.dynamic.chello.pl

    Ale wy jesteście buraki - to normalna sprawa, że operator daje swoje gadżety sponsorowanym sporowcom... Taki Hamilton w F1 pewnie ma w kontrakcie zakaz korzystania z usług innych operatora niż sponsora (Vodafone), a zarabia więcej niż najlepiej opłacani piłkarze. Smartfon(y) też na pewno ma od nich za darmo... Zazdrość was zżera i tyle...

  • 0

    24. ~  2012-06-05 12:14:19  host: aela130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nigdy nie podpiszę umowy w Orange, skoro ot tak rozdaje kasę abonentów pierdzielonym darmozjadom.

  • 0

    25. ~Mera  2012-06-05 12:22:01  host: adqm84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale się kundelki rozszczekały ;=). Wiadomo. News o Orange. Zazdrość doprowadza do szału. Bo jak ktokolwiek może mieć lepiej od towarzycha z Play na kartę i "smartfonem" za złotówkę pokroju Ace czy Gio.

  • 0

    27. ~  2012-06-05 12:51:32  host: 37.130.224.22

    25 Jak można patałachom kopaczom coś przed meczami dawać? Niech się najpierw wykażą, że zasłużyli na prezenty i nagrody. Bo jak na razie to wychodzi, że "czy się stoi czy się leży premia i nagroda się należy". Wg ciebie krytyk to szczekający kundelek. Przypomnij sobie to określenie jak ty się na coś "zaszczekasz".

  • 0

    28. ~Ranbaryłka  2012-06-05 12:56:39  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @25 - żadnego hosta Playowego nie widać w komantarzach, i komu żółć oczy przysłania?

  • 0

    29. ~r  2012-06-05 18:11:12  host: 89-77-85-45.dynamic.chello.pl

    piłkarzyki będą się po nocach bawić nowymi zabawkami i mizerne szanse na jakiekolwiek wyniki zostaną zaprzepaszczone. To dywersja ze strony francuskiego orange. Hak im w smak.

  • 0

    30. ~MaestroBALBINO_US  2012-06-06 09:42:07  host: 195.205.39.51

    kilka pytan: 1. Dlaczego Biedronka nie rozdała im swoich zestawów sieci "TuBiedronka"? Wstyd? Czy ekonomia? 2. Dlaczego Orange podjęło taką decyzję? Czemu ma to służyć? Wizerunek? Lizusostwo? 3. Czy prezes Lato i trener Smuda tez coś dostali? Może laptopa i po dwa Smartfony typu Motorola RAZR? Osobiście uważam że decyzja marketingowa chybiona. Nagradza się sam wizerunek, nie czyny ani nie wyniki. Przeciętny klient ze śrendim ARPU czy pre-paid'owiec zrobi kwaśną mine bo generalnie oferta Orange leci powoli łeb na szyję w dół... Czyżby nie rozsądniej było zainwestować w rozbudowę sieci 3G (wciąż jest mizernie np. na sąsiednich gminach miast wojewódzkich czy powiatowych lub głównych trasach krajowych)...?? Czyżby nie rozsądniej było autrakcyjnić rozchorowanego ze starości już Zetafona?? Brak pomysłów? A może zarząd i pan Prezes nie są osobami przedsiębiorczymi i innowacyjnymi? P.S Jesli brak Wam dyrektora marketingu to ja chętnie podejmę tę pracę.

  • 0

    31. ~  2012-06-06 09:43:44  host: 77-253-155-165.adsl.inetia.pl

    @30 - nie znaszy rynku, dla Biedronki działalność w telefonii nie jest core business, moga na niej równie dobrze tracić. Reszty nie ma sensu komentowac, bo zwyczajnie - nie znasz rynku.

  • 0

    32. ~#do 31  2012-06-06 12:06:18  host: 195.205.39.51

    Sponsor jest sponsor. A przecież także można było się pokazać, prawda? PTK Centertel to też spółka-córka Telekomunikacji Polskiej S.A. i France Telecom. P.S to wytłumacz mi zwyczajnie te zasady rynkowe. Podziel się wiedzą i nauką.

  • 0

    33. ~Batman  2012-06-06 13:35:28  host: 91.146.208.206.ip.abpl.pl

    SMARTFONY piłkarzom rozdał bym dopiero po Euro, będą wyniki będzie nagroda, wszystko zaczynają od d..y.

  • 0

    34. ~  2012-06-07 14:52:45  host: 94.42.237.120

    Lepiej rozlosowaliby je wśród abonentów. Byłby większy pożytek i dla nich i dla ludzi.

Dodaj swoją opinię