Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange rozdał 1006 smartfonów HTC 7 Mozart

Orange rozdał 1006 smartfonów HTC 7 Mozart

Q! 30 Grudnia 2011 10:21

0 0

Orange zakończył program testowy Testuj z Orange 2012 telefonów. Wraz z końcem akcji połowa uczestników, a więc 1006 osób, zatrzymało testowany egzemplarz na własność.

O programie Testuj z Orange 2012 telefonów szerzej pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Teraz Orange przedstawił kilka statystyk oraz listę osób, do których testowe egzemplarze trafiły na własność. Znaleźć ją można pod tym adresem.




Do akcji zgłosiło się łącznie 39,9 tys. osób. Wybranych 2012 uczestników napisało podczas trwania akcji 34,6 tys. wpisów, dodało na blogach 68,5 tys. obrazów oraz udostępniło 7,7 tys. materiałów wideo.

Według rzecznika Grupy TP, Wojciecha Jabczyńskiego, to nie ostatnia akcja związana z testowaniem telefonów. Bliższych informacji na temat kolejnych akcji należy spodziewać się w przyszłości.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 1

    18. ~arek  2011-12-30 12:12:41  host: aftr35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja dostałem właśnie HTC Mozart na własność. Ja za napisanie 20 krótkich postów, dostać taki telefon ... uważam to za niską cenę. Fajna sprawa :) Używałem starą nokię a tu taka niespodzianka. Sprzedam go i kupię coś na androidzie

  • -1

    19. ~a_lex  2011-12-30 12:21:02  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A ja teraz mam do myślenia - co sobie zostawić, Mozarta czy Arc S? Z gabarytów wolałbym Arc (telefon to ma być mini tablet, nie mam zamiaru dzwonić z takiej kobyły), a z systemu WP7, bo jakiś taki poważniejszy, a ja nie lubię tych wodotrysków.

  • 0

    20. ~  2011-12-30 12:30:16  host: afqm49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jakie trzeba było miec abo aby dostac ten telefon?

  • 0

    21.  2011-12-30 12:55:48

    @20 - wcale ;)ja mam numer w play :D

  • 0

    22.  2011-12-30 12:55:58

    na karte ;)

  • 0

    23. ~  2011-12-30 12:58:07  host: afqm49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to pogratulowac zwyciezcom, nie często orange bywa ze daja cos za darmo, chyba ze po wygranej trzeba miec u nich abo?!

  • 0

    24.  2011-12-30 13:20:26

    Gratuluję serdecznie szczęściarzom. To naprawdę najskuteczniejsza reklama wizerunkowa tej firmy. Obawiam się tylko darmowego simlocka, z uporem maniaka instalowanego w urządzeniach Orange. Z drugiej strony, darowanemu koniowi, nie zagląda się w zęby. ;-)

  • 0

    25.  2011-12-30 13:51:14

    Mozarty z tej akcji nie mają simlocka. ;)

  • 0

    26. ~  2011-12-30 14:55:08  host: z07-07.opera-mini.net

    ktoś potrafi mi może powiedzieć czy można zainstalować skyfire na wp7? Któryś z testujących próbował? Bo kiedyś była a teraz w marketplace znaleść nie mogę:(

  • 0

    27.  2011-12-30 15:20:31

    @24: Mozarty nie mają sim-locka z testów - są czyste i niebrandowane, a co ważne nie zostały wysłane z Orange tylko z zewnętrznej firmy, która zajmowała się akcją. Gdyby byłoby inaczej na pewno miałyby sim-locka ;)

  • 0

    28. ~DMD  2011-12-30 15:33:08  host: 088156046039.olsztyn.vectranet.pl

    Wiecie może jak rozpocząć proces reklamacyjny (zacinający się przycisk blokady)? Zgłosić się do Orange czy dystrybutora telefonów?

  • 0

    29.  2011-12-30 17:32:08

    27 - jeśli rzeczywiście nie mają blokady, to duży szacun dla Orange. To daje małą nadzieję na przyszłość, że wreszcie zlikwidują te badziewie ze swoich urządzeń. A powinni to zrobić już dawno.

  • -1

    30.  2011-12-30 18:06:55

    Nie zlikwidują z prostego powodu, wiele osób w pre-paidzie szczerze ma gdzieś to w jakiej sieci będą, bo ceny są We wszystkich niemal identyczne. Telefony z brandem od Orange są tańsze i to sporo, a (co najmniej) stówka drogą nie chodzi ;) ...

  • 0

    31. ~lemur  2011-12-30 20:54:13  host: 77-253-195-57.adsl.inetia.pl

    @29, powinni to zrobić już dawno, bo pozostali już dawno to zrobili. Pierwsza zdjęła Era i Heyah, Plus i Play od razu to podchwycili, a Orange w tym temacie zupełnie niereformowalne.

  • 0

    32. ~P.K.  2011-12-31 00:20:37  host: v04-16.opera-mini.net

    Ja również wygrałem "Mozarta" w tej akcji z testowaniem smartfonu z Windows Phone 7.5! Całość Testowania i blogowania z Orange oceniam jak najbardziej pozytywnie. Co więcej - mimo, że wcześniej domyślałem się, że smartfony na platformie WP to niezła propozycja to po uczestnictwie tej akcji Orange jeszcze bardziej przekonałem się do ekosystemu Windows Phone - zdecydowanie bardzie mi się podoba niż Android np. w wersji 2.2, który miałem (nie)przyjemność testować z Play w "chińczyku" U8500. Dlatego też, wbrew pojawiającym się pewnym sugestiom, mojego "Mozarta" na pewno nie znajdziecie na Allegro ;-)

  • 0

    33. ~a_lex  2011-12-31 08:31:23  host: public-gprs180421.centertel.pl

    Ciekawe, czy będą Sony (Ericssony) z WP7, to by mi najbardziej pasowało.

  • 0

    34. ~s1oniu  2012-01-03 20:34:11  host: 88-199-93-2.tktelekom.pl

    Też jestem szczęśliwym zwyciesca, pozdrawiam

  • 0

    35. ~heg  2012-01-05 02:40:41  host: public-gprs284088.centertel.pl

    Wygrałem i zachowam go dla siebie na zawsze !

  • 0

    36. ~michuradom  2012-01-18 15:09:35  host: agbd153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem jednym z tych szczęściarzy co wygrali telefon htc 7 mozart.Telefonik sprawuje się super.

  • 0

    37. ~gj  2012-03-25 19:53:53  host: host-46-186-48-179.dynamic.mm.pl

    Też wygrałem i nie mam zamiaru go sprzedawać, wcześniej miałem iPhone'a 3 i htc desire HD, pozbyłem się jednego K drugiego, system windowsa najbardziej mi odpowiada;)

Dodaj swoją opinię