Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange rozdaje klapki. Na raty

Orange rozdaje klapki. Na raty

Q! 29 Lipca 2011 16:29

0 0

Orange przygotował nową odsłonę promocji zachęcającej do przeniesienia numeru z innej sieci. Jednak poza samą promocją, ciekawy jest również sposób, w jaki zachęca klientów do odwiedzenia swoich salonów i zapoznania się z aktualną ofertą.

Każdy klient, który zdecyduje się przejść do Orange, otrzyma bezpłatnie pierwszy abonament oraz dodatkowo 30 minut do wszystkich sieci przez trzy kolejne miesiące gratis. Wiodącymi telefonami w promocji są Nokia E52, C7-00 oraz Samsung Galaxy S, dostępne od 1 zł.




Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie sposób, w jaki Orange zachęca do odwiedzenia salonu i zapoznania się z ofertą. Przed salonami zainteresowanym rozdawane są pojedyncze klapki japonki. Aby skompletować parę, należy wejść do salonu, wysłuchać szczegółów oferty i zapoznać się z telefonami.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 1

    31. ~  2011-07-29 21:42:22  host: djk134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29: Ale to są japonki, a więc nie będzie palców w połowie na ziemi. !

  • 0

    32. ~  2011-07-29 22:25:37  host: public-gprs152095.centertel.pl

    @14 Jeśli ktoś za 2 lata będzie ktoś lekkim krokiem gdzieś przechodził to z Play. Teraz mają w Play jeszcze konkurencyjną ofertę ale coraz mniej. Za dwa lata Play nie będzie miał asymetrii więc pewnie tręd coraz gorszej oferty się utrzyma. Jakość pewnie się niewiele polepszy, albo może pogorszy bo ich infra pewnie nie proporcjonalnie będzie rosła do ilości klientów, a zasięg Plusa na najniższych priorytetach dla klientów Play nic nie da (to co się dzieje jak wszyscy klienci Play rzucą się na sieć Plusa widać teraz w Przemyślu i okolicach gdzie Play wyłączył nadajniki). Tak więc ja wam mówie że za 2 lata to z Play wszyscy będą się wynosić!

  • 1

    33. ~  2011-07-29 22:27:54  host: z16-15.opera-mini.net

    a moze rozdaja klapki na oczy?

  • 2

    34. ~  2011-07-29 22:36:18  host: z16-15.opera-mini.net

    w kazdej sieci cos nie dziala jak nalezy, wszedzie cos sie chrzani bo zatrudnia sie gamoni na odpowiedzialne stanowiska.

  • 1

    36. ~  2011-07-29 23:37:08  host: ip-94-42-26-47.multimo.pl

    Myślałem, że dają telefony z klapką.

  • 1

    37.  2011-07-30 00:21:42

    #26 pewnie tak ale jednak chcialbym sie dowiedziec dokladniej :|

  • 1

    38. ~obserwator  2011-07-30 01:13:30  host: host-62-141-240-65.tomaszow.mm.pl

    @32 więc mam jeszcze 2 lata oszczędności i świetne telefony za godziwe peniądze.

  • 1

    39. ~godność  2011-07-30 01:38:11  host: z20-11.opera-mini.net

    To jest głupota i traktowanie potencjalnego klienta jak totalnie schamiała i pazerną na każdy badziew tłuszczę.Raz żona dostała zaproszenie na jakiś pokaz, rękawiczka była w kopercie. Druga niby na miejscu. Ktoś dzwonił potem ustalić spotkanie.Wówczas pierwszy raz słyszałem małżonkę ,osobę delikatną i wyważoną,dającą ostrą reprymendę. To poniżające .To jest głupota i traktowanie potencjalnego klienta jak totalnie schamiała i pazerną na każdy badziew tłuszczę.Raz żona dostała zaproszenie na jakiś pokaz, rękawiczka była w kopercie. Druga niby na miejscu. Ktoś dzwonił potem ustalić spotkanie.Wówczas pierwszy raz słyszałem małżonkę ,osobę delikatną i wyważoną,dającą ostrą reprymendę. To poniżające .

  • -1

    40. ~buahah  2011-07-30 07:27:35  host: akf103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @32, tak Wam w centertelu na marketigowych szkoleniach mowia ? Widzialem te wasze wenwetrzne porownania ofert. We wszystkich przypadkach orange jest lepsze, czy to abonament, czy internet mobilny od wszystkich jest lepszy nie tylko odplay. Dziwie asymetria spada a play obniza w biznesie koszt rozmow do 20 groszy. Sorry pracownicy orange Misja Klient nie poprawi Waszego ytu, Wasza siec czeka kiedys to co w Szwajcarii z obecna polityka.

  • 2

    41. ~kolo  2011-07-30 08:17:04  host: 212.244.16.109

    Bratanek w angielskim T-mobile przy abonamencie 15 funtów dostał motorolę Dafy za darmo i internet bez limitu.Kiedy u nas tak będzie........

  • 0

    42. ~x  2011-07-30 12:37:25  host: public106591.xdsl.centertel.pl

    Taaa, na pewno skuszą setki klientów na kilka minut, dwie szmatokie i Galaxy S, dostępnego w rozsądnej cenie dopiero w wysokim abonamencie.

  • 0

    43. ~...  2011-07-30 15:18:29  host: 188.146.45.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @39 Pozdrawiam @32 Zamiast skupiać się na innych, radzę zacząć od siebie. Na początku proponuję definitywnie zakończyć pseudo promocje lub wyeliminować "czerwone lampki"

  • 0

    44. ~  2011-07-31 09:38:15  host: host-89-231-159-193.dynamic.mm.pl

    Rewelacja, że wiodącym telefonem w Orange jest E52. Ten telefon własnie stracił wsparcie ze strony Nokii i nawet navi z mapami nie będzie już aktualizowane. Po 36 miesiącach to bym się bał już jej użytkować, bo będzie taka stara.

  • 0

    45. ~a_lex  2011-07-31 10:35:56  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A dla mnie bardzo sympatyczne i pomysłowe - w końcu chodzi tylko o to, żeby ściagnąć klienta na rozmowę z konsultantem. Lepsze to niż nachalne wydzwanianie. Wszystkie sieci stosują jakieś gadżety.

  • 1

    46. ~  2011-07-31 11:24:43  host: public-gprs103188.centertel.pl

    @40, @43. O czym wy do mnie rozmawiacie? Szkolenia? organizowanie promocji? Czerwone lampki? Tak trudno zrozumieć że każda sieć ma też lojalnych klientów zadowolonych z usługi? Ja jestem zwykłym klientem obserwującym rynek. Zdaje sobie sprawę z tego że do wszystkich opinii w necie należy podchodzić z dystansem bo nie wiadomo czy daną opinię piszę zwykły klient czy jakiś naganiacz wynajęty przez operatora. Ale nie można nikogo oceniać, bo przecież każda sieć ma zadowolonych i niezadowolonych klientów. Tak trudno zrozumieć że zwykły klient może po prostu napisać dobrą opinię o swojej sieci. Albo złą opinię - to nie znaczy że jest naganiaczem konkurencji. Oczywiście tacy naganiacze są, a w której sieci najwięcej to łatwo zgadnąć patrząc na to co się dzieje w internecie - IMO nie będzie to Orange.

  • 1

    47. ~...  2011-07-31 11:56:18  host: 178.181.31.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @46 Na mój gust to niezwykłym. I się nie dziw że tak ktoś Ciebie odebrał. Sam jak widać korzystam z T i z Play od początku, ale naprawdę nie rozumiem co może kogoś z innej sieci obchodzić- co będzie w Play za dwa lata skoro mnie jako ich klienta nie obchodzi to wcale. Jak dla mnie Play sobie może nawet zbankrutować, cieszyć się nie będę ale smucić też nie. Poza tym musisz zrozumieć że np. mi w Play znacznie lepiej niż w Orange(5 lat abo). Tak, tak tacy ludzie istnieją i mają się całkiem dobrze. A teraz sobie to zestaw i niby jak mam Cię odbierać?

  • 0

    48. ~Ktuś  2011-08-01 18:44:41  host: 212.160.172.70

    @40 Dziwisz się że porównania z konkurencją pokazują superlatywy własnej oferty? Każda sieć tak samo przygotowuje materiały. I przyznam się, jestem z obozu pomarańczowych, kiedyś byłem u niebieskich.

  • 0

    49. ~Ktuś  2011-08-01 18:48:10  host: 212.160.172.70

    I uprzedzając, nie jestem żadnym naganiaczem. Wzorem obiektywizmu może nie jestem, ale daleko mi do bycia fanbojem.

  • 0

    50. ~  2011-08-01 21:56:44  host: z14-04.opera-mini.net

    (48, 49). Woow! Wreszcie ktos kto nie uwaza egoistycznego plajopasozyta za jedyna sluszna siec :-) i tak trzymac! * Calm7.

  • 0

    51. ~  2011-08-01 22:12:31  host: aftt75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem co powiedzieć , zatkało mie

Dodaj swoją opinię