Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange rozda połowę z 2012 telefonów testowych [ankieta]

Orange rozda połowę z 2012 telefonów testowych [ankieta]

Q! 4 Października 2011 11:39

0 0

Orange przedstawił szczegóły programu Testuj z Orange 2012 telefonów, w którym użytkownicy będą mogli przetestować telefon HTC 7 Mozart z systemem Windows Phone 7 Mango.



Pierwsze informacje na temat programu prezentowaliśmy w tej wiadomości. Teraz już wiadomo, że połowa telefonów z puli, czyli 1006 smartfonów, zostanie w rękach użytkowników na stałe. Jak zdobyć jeden z nich?




W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na stronie programu (od 6. do 30. października), a następnie odpowiadać na pytania konkursowe. Spośród wszystkich prac jury wybierze 2012 laureatów, którzy otrzymają telefony HTC 7 Mozart wraz ze starterem Orange Free na Kartę. Taki zestaw umożliwi mobilną realizację zadań konkursowych.

W czasie testów, które potrwają do końca roku, uczestnicy będą m.in. prowadzić blogi poświęcone wrażeniom z użytkowania smartfona i nowego systemu operacyjnego Windows Phone 7 Mango. Efekt ponownie oceni jury i połowa z testerów w nagrodę zachowa telefony dla siebie.

Który z programów testowych jest bardziej atrakcyjny?

testujsmartfona.pl od Play
32.96%
2012 telefonów od Orange
55.43%
Nie mam zdania
11.60%

Wszystkich głosujących: 810


Źródło tekstu: orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2011-10-04 12:18:53

    @5 Niekoniecznie testy Orange lepsze, zasadnicza różnica jest taka że w Play każdy ma szansę wziąć smartfona na 2 tygodnie do domu. W Orange taką szansę ma wąska grupa wybranych testerów. Jeszcze do tego w Orange trzeba najpierw odpowiedź poprawnie na pytania konkursowe.

  • 0

    15.  2011-10-04 12:19:53

    @michalus - zgadza się, program będzie dostępny od 6. października - wiadomość została uaktualniona. Dzięki. :-)

  • 1

    16. ~porecz-orecz  2011-10-04 12:23:31  host: 88.220.158.35

    "połowa z testerów w nagrodę zachowa telefony dla siebie" zapomnieliście dodać że w abonamencie za 99 zł

  • 0

    17. ~  2011-10-04 12:23:37  host: clj179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Także strona konkursu będzie aktywna od 6 października http://goo.gl/9Z4XE

  • 0

    18.  2011-10-04 12:24:53

    WP7.. Identyczny jak Windows 8, chodzi dosc szybko ale tylko dlatego, ze nie jest obciazony aplikacjami. Osobiscie system mi sie nie podoba. Po (neicalym) dniu spedzonym z tym systemem, oddalem go (znajoma otrzymala telefon do testow).

  • 2

    19.  2011-10-04 12:29:54

    @13 właśnie zapomniałem o tym magicznym jury wspomnieć, co trzeba im niewiadomo jak kreatywne odp. pisać, żeby dostać tel. jak była ChaCha do wygrania to tam takie cuda powypisywałem a i tak nic z tego. Orange lubi siać ferment jak z tymi aukcjami payback, licytowanie przed czasem jest bez sensu, a w ostatniej minucie aukcji to juz takie bloki są ze raczej marne szanse ze sie zdąży

  • 2

    20. ~sert  2011-10-04 13:03:52  host: iqu3.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawe jakie będą te pytania - moje typy: 1. dlaczego O jest najlepsze, 2. dlaczego jabłko jest smaczniejsze od gruszki ;-)

  • 0

    21.  2011-10-04 13:05:55

    Zapisze się do konkursu, może się i uda, nigdy nie miałem kontaktu z nowym systemem MS. Trochę mało telefonów, więc będzie ciężko coś dostać, może ktoś z czytelników telepolis dostanie go. Odnośnie simlocka to koszt jego ściągnięcia w Orange to 75zł, swoją drogą wcale z Orange nie trzeba rezygnować, do internetu i od czasu do czasu rozmów OFnK też nie jest złą ofertą.

  • -1

    22. ~  2011-10-04 13:16:22  host: z48-09.opera-mini.net

    Co za niemoty głosują na Orange?! Przecież tu trzeba się wysilić by dostać telefon do testów! Testujsmartfona.pl jest lepsze.

  • -1

    23. ~  2011-10-04 13:40:03  host: z35-14.opera-mini.net

    @22. To raczej nie miernoty głosują jeśli wymaga ten konkurs jakiegoś wysiłku intelektualnego. Miernoty to raczej idą na pełną darmochę.

  • 0

    24. ~  2011-10-04 15:29:03  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @23 - większego wysiłku wymaga zarobienie na takiego HTC.

  • 0

    25. ~karlo  2011-10-04 16:11:48  host: bes67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24 a jak ktoś jest ambitny to włąśnie zechce tego wysiłku unkinąć, ale miec dobregto fona nie jakiś hiułałei, zresztą nie wiem po co porównywać te akcje? są one całkiem inne...

  • 0

    26.  2011-10-04 20:14:47

    Trzeba mieć konto na facebooku?

  • 0

    27. ~tadek  2011-10-04 20:54:10  host: host-89-231-51-114.wroclaw.mm.pl

    @26 To nie masz? W jakim swiecie ty zyjesz.:) Nie no zartuje oczywiscie.

  • 0

    28. ~  2011-10-05 14:23:58  host: dpb6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    właściwie to można powiedzieć, że 1000 telefonów rozdają za darmo. Całkiem nieźle:). Miejmy nadzieję, że nie będzie to jednorazowy konkurs. Z drugiej strony w ostatnim czasie i tak wprowadzili sporo zmian- od tajemniczych kodów po dodatkowe minuty w biznesie. Przydałoby się jeszcze coś w taryfach zwierzęcych, choć pewnie trzeba się uzbroić w cierpliwość.

  • 0

    29.  2011-10-05 19:19:50

    cos czuje ze to i tak bedzie zupelnie inaczej wygladac lub JURY beda ponizej IQ Wojewodzkiego i dostana osły i rodzina Orange

  • 0

    30.  2011-10-06 10:44:48

    Są już szczegóły, ale okazuje się że jest to jedno wielkie nieporozumienie. Nie można odebrać telefonu w punkcie, jedynie kurier i własnoręczny podpis, co eliminuje wiele osób. Zwrot telefonu też tylko przez kuriera, koszmar jakiś. Plus warunek posiadania konta w serwisach zewnętrzynch, google albo facebook, oraz w omnie.to. Wątpie że wiele osób się skusi.

  • 0

    31. ~czyt  2011-10-06 12:03:23  host: PC-77-46-30-98.euro-net.pl

    Też czytałem regulamin. Nie mam konta na żadnym z tych serwisów szkoda.Bardzo skomplikowane te wszystkie procedury, zgodności maiali itp.Ciekawy ile osób go przeczyta od deski do deski przez przystąpieniem do wypełnienia formularza.

  • 1

    32.  2011-11-06 13:45:19

    Zostałem wybrany do testów! Pozostaje tylko czekać na dostarczenie przesyłki, tj. przyszły tydzień.

  • 0

    33. ~Medrus88  2011-11-07 02:18:36  host: host-n2-74-153.telpol.net.pl

    ja także się do testów dostałem. martwi mnie jednak prowadzenie tego bloga. porażka. no ale cóż. taki wymysł;/ może się potem załape do tych 1006 co dostanie go na własność

Dodaj swoją opinię