Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange rozda 140 tys. starterów z dwutygodnikiem "VIVA!"

Orange rozda 140 tys. starterów z dwutygodnikiem "VIVA!"

WitekT 3 Listopada 2006 21:52

0 0

2. listopada rozpoczęła się wspólna akcja promocyjna Orange Go i POP z dwutygodnikiem VIVA!. W ramach akcji Orange przekazał 140 tys. bezpłatnych starterów, które są dołączone do specjalnego ofoliowanego wydania dwutygodnika VIVA!. Startery Orange dołączone są wyłącznie do wydania zawierającego dodatkowy prezent - organizer.

Starter jest darmowy. Klient samodzielnie decyduje czy chce skorzystać z oferty POP czy Orange Go. Aktywację, wybór oferty oraz wybór numeru dokonuje klient na stronie www.orange.pl. Na stronie internetowej został umieszczony specjalny baner umożliwiający aktywowanie otrzymanego razem z dwutygodnikiem VIVA! startera. Wystarczy podać numer startera i kod PUK (oba numery znajdują się na otrzymanej plastikowej karcie). W celu zakończenia procesu aktywacji należy w terminie 14 dni od dnia wstępnej aktywacji na stronie internetowej, doładować konto startera dowolną kwotą.




Klient korzystając z bezpłatnego startera ma możliwość uzyskania dodatkowych korzyści:
dodatkowe 10 zł przy pierwszych 12 doładowaniach konta kwotą minimum 25 zł,
100 darmowych SMS-ów miesięcznie do wszystkich operatorów w ramach bezpłatnej skrzynki MultiBox Gold. Bezpłatne korzystanie z usługi MultiBox Gold wymaga włączenia jej przez klienta za pośrednictwem www.orange.pl/on-line.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17.  2006-11-04 00:03:24

    Longman---> http://www.viva.pl/ u góry po prawej?

  • 0

    18. ~Longman  2006-11-04 00:11:16  host: evp190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **Turin, dzieki! W sumie najprostsze rozwiazania sa czasem najlepsze. W ogole nie wpadlo mi to do glowy, hehe - ale na usprawiedliwienie tylko napisze, ze mialem ciezki dzien i jestem jak kukla. Nic, jutro wlece do Empiku zobaczyc ten organizer, ten w piaskowym kolorze bylby chyba OK.

  • 0

    19.  2006-11-04 01:42:17

    #3: Issa ale zauwaz ze w tym starterze mozesz wyciagnac jeszcze do 120 zl na polaczenie (pewnie do Orange ale zawsze cos) i masz za darmo MultiBox Gold ktory kosztuje 6 zl na miesiac (tyle ze tez nie wiadomo na jak dlugo za darmo). IMHO dobra promocja marki, gdyz nie polega ona wylacznie na dawaniu pustych starterow.

  • 0

    20.  2006-11-04 06:14:58

    no jakoś trzeba podnosić statystyki ilości Klientów - nie cierpie Orange

  • 0

    21. ~mirekb  2006-11-04 08:51:06  host: 212.2.99.35

    mam tych starterow 5(te z netu)jak ktos jest zainteresowany to moze wystawie na allegro czy ebay,za5pln-promocja;-))co do heyah i problemow z logowaniem i konfiguracja gprs to trwaja prace nad zmianami na t-mobile wiec system czesciej nie dziala niz dziala,wnioskuje ze juz za 30 dni zobaczymy w necie i tv t-mobile.czytaj mniejsza powtorka z orange;-))pozdr

  • 0

    22. ~Diorek  2006-11-04 10:23:51  host: cfg45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a dlaczego by orange nie miało rozdawać starterów razem z rachunkami tpsa :) przez wiele lat byli by na pierwszym miejscu :)

  • 0

    23. ~sharky  2006-11-04 10:27:06  host: 121-35.espol.com.pl

    Mam pytanie do tych starterow z netu: Ile trzeba doladowac, zeby uruchomic darnowy MultiBox Gold? wystarczy za 5zl? Na kazdej kartce pisze cos innego: na jednej pisza o dowolnej kwocie, a na drugiej o min 25zl. To jak to w koncu jest?

  • 0

    24.  2006-11-04 10:42:15

    pewnie zostalo im "troche" starterow z tej "promocji" online, wiec wrzucaja gdzie popadnie :-P ale ja mam lepszy pomysl! czemu tylko 140k sztuk? nie lepiej dodawac starter do kazdej Wybiorczej, przez caly tydzien? :-P zwlaszcza, ze obie marki sa na tym samym (zenujacym) poziomie, wiec smialo moglyby podac sobie reke ]:->

  • 0

    25.  2006-11-04 10:52:04

    Dajcie jeszcze do newsweeka (3 mln) i będzie Orange miało spokój przez 2 lata z liderowaniem ;) Jednym słowem - żenujące

  • 0

    26. ~getITright  2006-11-04 11:44:41  host: chello087206218003.chello.pl

    błeheheh widzę orange musi wciskać siłą na prawo i lewo swoje śmierdzące karty sim bo nikt nie chce ze ZŁODZIEJAMI umowy podpisywać, ani tym bardziej korzystać z NAJDROŻSZEGO pre-paida w Polsce :D splunąć bym na starter orange nie chciał, nie mówię już o innych zastosowaniach, jedyne zastosowanie dla kart orange, jakie mi przychodzi do głowy to ŚMIETNIK ! :D

  • 0

    27. ~getITright  2006-11-04 11:48:38  host: chello087206218003.chello.pl

    @Atlan - no nie koniecznie, bo z tych 3mln po 3 miesiącach zostało by pewnie ze 20tys klientów, pozbawionych umiejętności myślenia :D pewnie z 2mln w ogóle by nie aktywowało, a reszta po paru tygodniach wyrzuciła by ten badziew, w końcu mamy w Polsce normalne pre-paidy np. TT, heyah, czy Sami Swoi...

  • 0

    28. ~madafaka  2006-11-04 13:49:35  host: 212.2.99.34

    smutny sposob orange na zawyzenie statystyk klientow

  • 0

    29. ~aube  2006-11-04 20:25:52  host: ip-83-238-100-4.netia.com.pl

    Czym wlasciwie jest mulitibox i jak mozna wykorzystac te 100smsow?

  • 0

    30. ~mmm  2006-11-04 22:51:03  host: cr3-gts.espol.com.pl

    nie moge uruchomic tej karty ;-/

  • 0

    31.  2006-11-05 19:04:47

    29: bramka sms+email+bramkaMMs czyli cos lepszego od Omnixa :) fajna sprawa smsy wysylane poza siec wygldaja jak z komorki no i mozna smsy slac na caly swiat. mialem ale mi usuneli heh

  • 0

    32.  2006-11-05 19:05:43

    30: moja tez nie dziala, zamowiona byla przez net no i nie moge jej aktywowac a ludzie z BOk chyba sa ograniczeni umyslowo

  • 0

    33. ~  2006-11-05 20:51:27  host: chello087206151164.chello.pl

    Orange jest siecią dla chcących płacić wiecej. A wy się spodziewacie, że darmowy starter będzie działać? Hehehe

  • 0

    34. ~  2006-11-06 13:17:20  host: doq218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    takie numery to tylko z orange!!!!Gratuuje, jeszcze ktoś pochwali orange??!!!

  • 0

    35. ~Alex  2006-11-06 14:14:31  host: home.skaut.net

    juz dawno podpowiadalem orange, ze jesli chce zwiekszyć ilość aktywowanych kart sim (wg tej firmy ilosc aktywnych kart sim = ilosc klientow) to powinni rozdawac darmowe karty do kazdego paczka w tlusty czwartek, do kazdego gozdzika na dzien kobiet, albo do kazdego znicza w swieto zmalych. tylko jak to sie bedzie mialo do wynikow tej firmy. zenada

  • 0

    36. ~kamiska  2007-08-17 14:17:08  host: 80.50.230.170

    a to oby napewno jest na karte a nie na abonament?

Dodaj swoją opinię