Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Rok bez abonamentu z kontem Getin Online

Orange: Rok bez abonamentu z kontem Getin Online

LuiN 4 Grudnia 2013 11:17

3 8

W ramach współpracy Getin Bank i Orange ruszyła promocja, w ramach której wybrane abonamenty Orange otrzymać można za darmo przez cały rok.



Po podpisaniu umowy z bankiem i zalogowaniu do systemu transakcyjnego klient otrzymuje wiadomość z kodem rabatowym upoważniającym do 50% rabatu w Orange na dowolny abonament z taryfy Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo. Dodatkowo po aktywacji promocji oraz wykonywaniu co miesiąc 5 dowolnych transakcji kartą przez rok co miesiąc klient banku otrzymuje zwrot w wysokości 25 zł, dzięki któremu cena wybranych abonamentów Orange może być obniżona nawet do 0 zł miesięcznie.




Abonament jest darmowy w przypadku taryfy 49,90 zł w Smart Plan Multi oraz abonamentów 29,90 zł i 39,90 zł w Smart Plan Halo (wartość nagród jest wyższa od wartości abonamentu). Pozostałe abonamenty w tych taryfach są droższe od wartości nagród.

W celu aktywacji promocji należy wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe przy użyciu wydanej do konta karty oraz przelać na konto jednorazowo 1000 zł z innego banku.

W Promocji może wziąć udział osoba, która w 2013 roku nie była posiadaczem ROR Getin Online, a która w okresie do 15. stycznia 2014 roku zawrze z bankiem Umowę ROR Konto Perfekcyjne i Umowę o kartę debetową. Miesięczna opłata za prowadzenie Konta Perfekcyjnego wynosi 9,99 zł. Opłata nie jest pobierana pod warunkiem zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł oraz wykonania kartą debetową transakcji bezgotówkowych o wartości min. 400 zł/mies.

Źródło tekstu: Getin Bank, wł     

Dodaj do:

Tagi: getin bank | orange

w sumie: 31
  • 0

    12.  2013-12-04 13:24:17

    Oferta nie jest ciekawa. 1) Dobrze radzę, z dala od Getin Banku i innych z grupy (Idea Bank, Open Finance, Home Broker, Getcośt am i pare innych) 2) Lepsza jest promocja z groupona Bank: rabat 25% na dwa lata (50% na rok, potem bez zniżki czyli wychodzi jak 25% na dwa lata) plus 300zł od banku i trzeba spełnić kilka warunków (m.in przewalić przez kartę łącznie 10 000zł). Dodatkowo w razie zerwania umowy kara od Banku, poza tym przy gapiostwie konto płatne 10zł a do tego jeszcze bank może w każdej chwili zmienić warunki (ale Ty i tak musisz mieć konto i umowę z krętaczami przez min 25mcy (umowa jest tak skonstruowana) Groupon rabat 30% w abo na dwa lata + bok 200zł do wydania na BP w Ikei lub Empiku. Wychodzi praktycznie to samo a przy wyzszych abo groupon lepszy. Minusem są ponoć problemy z uzyskaniem bonu gruoponu ale wierzcie mi to pikuś w porównaniu do tego co wyczyniają krętacze z grupy Geitn - powiem tylko że dopiero pismo do KNFu pomogło mi zamknąć konto w IdeaBanku i odzyskać pieniądze (a i tak nie wszystkie, do dziś - już rok właściwie - ścigam ich o nienależnie naliczoną stówę prowizji za prowadzenie... zamkniętego konta (sic!). Ech, to dlugi temat, ale w srócie - Z DALA, tym bardziej z dala że to wcale nie jakaś super oferta, SĄ LEPSZE.

  • 0

    13.  2013-12-04 13:24:25

    Byłem w Getin Banku przez 15 lat (1995-2010) i oprócz kosmicznych opłat za prowadzenie konta, oraz posiadanie karty (pod koniec płaciłem 13 zł miesięcznie), niczego dobrego nie uświadczyłem. Czara goryczy przelała się, gdy wprowadzili dodatkowo opłaty za sprawdzenie stanu konta w bankomacie. Wówczas przeniosłem się do mBanku i od mojego startu 10.03.2010r., nie zapłaciłem temu bankowi ani grosza. Wiem, że mBank też ma swoje wady, ale w porównaniu z tym dziadowskim Getinem, to " cud, miód i orzeszki ". ;-) Dlatego nigdy więcej Getin-Noble ! Niech spadają.

  • 0

    14. ~SA10B  2013-12-04 13:26:29  host: host8925228106.bsi.3s.pl

    Getin jest powszechnie znany z różnej maści hohsztaplerskich zapisów w umowach.Właścicielem niejaki Leszek Czarnecki współpracownik PRLowskiej SB już od liceum.Każdemu radzę uważać i czytsać umowę ze zrozumieniem zanim się zdecyduje.

  • 2

    15. ~tho  2013-12-04 13:30:39  host: host-89-229-88-116.szczecin.mm.pl

    @12 może źle rozumiem ofertę, ale wydaje mi się, że 50% rabatu jest na całą umowę a dodatkowo przez rok masz jeszcze 25zł cashbacku czyli w przypadku abonamentów do 50zł tak jakby przez rok dali Tobie abonament za free, a potem masz dalej te 50% zniżki.

  • 0

    16.  2013-12-04 13:30:53

    A propos oszczędnego - to prawda, Getin/Noble/OFonline czyli jedna i ta sama sitwa ma zwykle jedne z lepszych lokat (i nic dziwnego, tak jak w życiu gdzie krętacze, ludzie niewiarygodni musża płacić wiecej za pożyczoną forsę). Lepiej wziąc abo przez groupona czy inną tego typu promocję a jak ktoś szuka złotówek to te 10.000zł które trzeba przewalić przez kartę Getinu wydac gdzie indziej - na pewno znajdzie się jakiś Bank który da dobry cashback (kiedyś Alior dawał 5% czyli z przewalenia dychy równe 500zł teraz nie wiem ale na pewno Getin TO NIE JEST oferta dla oszczędnych, raczęj dla tych którym się wydaje że są oszczędni.

  • 0

    17.  2013-12-04 13:40:11

    tho - źle rozumiesz ofertę - czytałem dokładnie regulamin i jest WYRAŻNIE napisane: rabat 50% na abo plus 25zł co miesiąc przez rok. Zresztą reklamują to jako rob abo za darmo (abo 49,90 minus 50% = 24,95 - 25zł od Getinu = 5groszy do przodu. Super oferta niby prawda? A jest jak napisałem bo po roku abo jest 100%, no i bank już nie buli (jest w regulaminie zreszta że zabuli max 300zł (czyli 25x12 miechów) Acha, do tego jeszcze trzeba złożyć PITa dochodowego od tych 300zł otrzymanych od banku, czyli kolejne minus 19%. Dziękuję, postoję. Ale frajerów łapią, a to na iPada a to na rok abonamentu za darmo (mnie złapali na niby superfirmowe konto, darmowe i na dodatek z lokatą na 12%). Tyle że przez PÓŁ ROKU nie mogłem założyć tej lokaty (albo było że "już uruchomiona a dalej g..." albo osoba "nie wiedizała że jest taka lokata" i miała "sprawdzić" - a miałem umowę POD TYTUŁEM "Firma to ja plus lokata 12%" koniec cytatu. Aha, jeszcze okazało się że konto płatne. A najlepiej było na koniec - musialem 3x zamykać konto. Pierwszy raz - babka odmówiła przyjęcia bo stwierdziła że... "za 30 dni będzie niedziela więc Pana wypowiedzenie będzie nieważne" , za drugim razem dyspozycję udało się złożyc (z poswiadczeniem odbioru na kopii) tyle ze... konto dalej było prowadzone - tzn nie mogłem wypłacić forsy ale prowizje dlaej byly naliczane. Dopiero trzecie pismo - poprzez KNF pomogło, naprawdę szkoda nerwów. ODRADZAM. Naprawdę, żebyście potem nie musieli przez Sąd zamykać konta i odzyskiwać forsy. Nie lubię oszustów dlatego będę ich gnębił a jak się czują szkalowani wpisem to zarpaszam do administratora strony albo do mnie na priv podam dane, mozecie mnie sądzić jeśli choć słowo z tego co napisałem jest nieprawdą.

  • 1

    18.  2013-12-04 13:42:59

    Aha, konto miałem w Idea Banku ale to tam sama grupa: Getin Bank. Z dala.

  • 1

    19.  2013-12-04 13:48:06

    Sam co prawda mam abo w orange ale takie duety do mnie nie przemawiają a wiem jedno NIE MA NIC ZA DARMO.

  • 1

    20. ~  2013-12-04 13:58:22  host: chaos.tpnet.pl

    Każdy bank roluje klientów, ale Getin jest w tym niedościgłym mistrzem. Każda umowa, to jedno wielkie zbiorowisko pułapek, haków i haczyków. Poczytajcie sobie artykuły Samcika, tutaj jest tylko jeden, na doby początek: http://tiny.pl/q9d8x

  • 1

    21. ~podziwiam was  2013-12-04 14:01:11  host: 213-238-105-40.adsl.inetia.pl

    że też wam się chce takie wyiczenia dla kilkudziesięciu złotych robić...

  • 0

    22. ~Wizard  2013-12-04 14:02:19  host: host-89-230-51-72.konin.mm.pl

    wieki temu getin mial dobre lokaty ale od kilku lat to po 1 kolejki w oddzialach po 2 za wszystko chca oplaty po 3 najlepiej aby emeryt robil karta zakupy trzykrotnosci emerytury miesiecznie a haczyki , kruczki i inne coz - coraz wiecej banków tak działa ale czasem wystarczy mail do centrali i co do grosza nawet kwoty poniżej 1zł są w stanie oddac natychmiastowym przelewem. Prosta zasada w banku - mam konta te co sa darmowe i bez żadnego PRZYMUSU - chca obrót, ilość kart czy zoblikowanie do wplywu wynagrodzenia -przecinam karte i oddaje oraz zamykam konto i usuwam wszelkie produkty. Co do zlych wspomnien odradzam ALIOR stacjonarny bo diametralnie różni sie od dobrego aliorsync.

  • 0

    23.  2013-12-04 14:02:54

    Jest DOKŁADNIE tak jak napisał kolega {20}

  • 0

    24. ~pabloki  2013-12-04 17:30:01  host: 178.182.61.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    najgorszy mariaż w historii.

  • 0

    25. ~Pink  2013-12-04 18:09:34  host: gw4.sbmec.pl

    Wizard, jaki bank teraz polecasz??

  • 0

    26. ~aqde  2013-12-04 19:20:36  host: 89-68-200-157.dynamic.chello.pl

    Również nie polecam wiązania się z tym bankiem - sporo haczyków, ciągłe awarie, przez telefon nic nie załatwicie a w placówkach kolejki. Podwyższą wam opłaty po jakimś czasie i będziecie płacić. Oferta wygląda fajnie ale nigdy nic za darmo nie ma!

  • 0

    27. ~heniek  2013-12-04 19:52:00  host: public-gprs516524.centertel.pl

    Odradzam jakiekolwiek umowy z bankami z grupy Czarneckiego. Problemy z przelewami i dlugie ksiegowanie srodkow na koncie a przede wszystkim ta cholerna akwizycja. Ich natretni naganiacze dzwonia nieustannie i wciskaja buble sciemniajac ze to super oferta i powinniśmy czuć się wybrancami którzy mają zaszczyt z nimi rozmawiać. Miałem dość tych upierdliwych wrzodow.

  • 0

    28. ~Max  2013-12-05 08:42:57  host: public-gprs515178.centertel.pl

    Nie rozumiem tych kretynskich narzekań. Macie za darmo abonament tylko za założenie konta przelewanie co miesiąc tylko 1000 zł i kilka płatności kartą i jeszcze wam źle?! Po prostu ręce opadają!

  • 0

    29. ~  2013-12-05 15:21:51  host: chaos.tpnet.pl

    @28 Max: Kretyńskich narzekań? Chyba tylko pracownik Getina moze tak uważać! Promocja byłby do przełknięcia, gdyby Orange ją przeprowadziło z jakimś innym bankiem, ale nie z tym! Dla porównania przedstawiam inną "rewelacyjną promocję" tego banku: "Bezzwrotna pożyczka"! Czy może być coś piękniejszego niż pożyczka, której nie trzeba zwracać? A jak ta "bezzwrotna pożyczka" wygląda w rzeczywistości, najlepiej samemu się przekonać: http://tiny.pl/q9j4s

  • 0

    30. ~Piotras  2013-12-06 13:36:27  host: 078088112048.dzierzoniow.vectranet.pl

    Świetna propozycja i ukłon w stronę klienta. Ciekawe posunięcie banku oferta wyróżnia się z tłumu szarych ofert. Można sporo zaoszczędzić, co jest chyba każdemu na rękę.

  • 0

    31. ~Jako  2013-12-25 20:01:51  host: tr1-201.netfala.pl

    Dla mnie promocja wygląda ciekawie, zwłaszcza jak ktoś potrzebuje konta, warunki, żeby konto było darmowe też niezbyt trudne do spełnienia.

Dodaj swoją opinię