Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange rezygnuje z DTH z Rumunii

Orange rezygnuje z DTH z Rumunii

sirmark 6 Czerwca 2008 10:07

0 0

Orange zrezygnował z planów uruchomienia cyfrowej platformy telewizyjnej (DTH) w Rumunii - informuje Presserwis.

W wypowiedziach dla lokalnej prasy przedstawiciele francuskiego koncernu wyjaśnili, że na rumuńskim rynku DTH nie ma miejsca dla kolejnego gracza. Jednocześnie Orange wykluczył przejęcie jednej z pięciu istniejących platform cyfrowych. Liderzy rynku - Digi TV i Dolce - mają odpowiednio 1 mln i 500 tys. abonentów. Żadna z pozostałych trzech platform nie przekracza poziomu 200 tys. abonentów.
W kwietniu Telekomunikacja Polska złożyła wniosek w KRRiT o przyznanie koncesji na działalność cyfrowej platformy satelitarnej w Polsce. Kanał Orange Sport ma wystartować w trzecim kwartale.

Źródło tekstu: Presserwis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet