Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange reklamuje nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci [wideo]

Orange reklamuje nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci [wideo]

WitekT 2 Kwietnia 2013 09:48

2 5
Orange zaprezentował reklamę pakietu nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci o ważności zależnej od doładowania.

Zobacz: Orange: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, Telefon ratunkowy i wielkie wyłączanie starych promocji.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 25
  • 1

    6. ~Calm7  2013-04-02 10:59:16  host: v48-07.opera-mini.net

    Reklama kiepska. Dlaczego nie informują w reklamie, że ta "promocja" ledwo miesiąc czasu poistnieje? Dlaczego nie informują, że po włączeniu tego badziewia zostaje zabrane Rok Ważności Konta, bezpowrotnie? Wredniak wredny dalej, a szkoda! i przykro...

  • 1

    7. ~Spamer  2013-04-02 11:55:27  host: internet.krosoft.pl

    No bedzie z czego reklame sms wysyłać ;)

  • 1

    9. ~kleks  2013-04-02 13:28:31  host: 25.100.211.91.static.bait.pl

    Najsmutniejsze w Orange ostatnio jest to, że co nowa usługa wchodzi to się wyklucza z roczną ważnością konta i to w tak wredny sposób że nawet jak z uslugi zrezygnujesz za miesiąc to rocznej ważności konta nie włączysz sobie nawet za 5 lat bo jest wyłączana na stałe.

  • 1

    10.  2013-04-02 13:54:26

    Ostatnio zmieniają wszystko tak aby nie można było znaleźć cennika , powrót do starych metod , mówimy o produkcie nie o kosztach. Widać nastawienie na zysk za wszelką cenę , znowu zaczyna się traktowanie abonenta jak idiotę ( wielu się da nabrać ).

  • -1

    11.  2013-04-02 14:05:59

    kleks - najsmutniejsze jest to, ze ludziom się wydaje, ze należy im się wszystko za darmo ;-) Dla mnie to śmieszne bardziej niż smutne. Wiesz, gdyby wszyscy operatorzy wprowadzili darmo w sieci i roczną ważność konta za zasilenie za 5, 10 czy 20 złotych, byłbym pierwszym który zrezygnuuje z abonamnetowego telefonu. Kupiłbym sobie karty wszystkich sieci i po ustaleniu gdzie jest dany numer (fatyga warta ogrnaiczenia kosztów) dzwoniłbym wszędzie darmo ;-)

  • 1

    12. ~Słoneczny  2013-04-02 14:23:59  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

    Darmowość ostatnich promocji w prepaidach to iluzja. Raz, że trzeba często ładować, a pieniądze na koncie to już nie pieniądze w kieszeni, tylko lokata bankowa operatora. Dwa, nawet jak ktoś się zdecyduje przenieść numer, to promocja zdąży się już skończyć. Wszyscy dużo dają w reklamach i po cichu szybko zabierają w realu. Jedyny sensowny wybór jakim należy się kierować, to ilość wykonywanych połączeń do danej sieci i na tej podstawie dobierać sobie ofertę.

  • 1

    13. ~A. Nowak  2013-04-02 14:48:21  host: user-5-173-125-81.play-internet.pl

    @11 Ja robię tak od ok. 10 lat gdy zaczęły się różnicować stawki w prepaid w sieci/poza. Nawet obecnie przy 19 gr/min. to się opłaca. Np. bezpłatny nr w MtV mobile za 3PLN czy bezpłatnie esy w Heja.

  • 1

    14.  2013-04-02 14:49:13

    Mi nie chodzi o to aby wszystko było za darmo, ale jeśli się zabiera to źle to wygląda . Ma się wybór i zawsze można zmienić operatora , najszybciej w prepaid :-)

  • 1

    15. ~A. Nowak  2013-04-02 14:56:16  host: user-5-173-125-81.play-internet.pl

    Cesarzu, dlatego właśnie najlepiej jest mieć karty prepaid wszystkich operatorów i korzystać z nich elastycznie. Jest to niestety zarezerwowane dla osób z IQ>130.

  • 1

    16. ~olik  2013-04-02 15:07:17  host: nat242.gorlice.ap-media.pl

    haha Orange chyba na łeb upadło ! Juz wolę zapłacić 10 zł w Play i mieć nielimitowane smsy do wszystkich przez miesiac!!!! Ale komu tak naprawdę są potrzebne nielimitowane smsy ???? Zagrywka operatorów !

  • 1

    17. ~  2013-04-02 15:14:58  host: user-94-254-148-234.play-internet.pl

    Wstydziliby się coś takiego reklamować... ŻENADA.

  • 0

    18. ~z  2013-04-02 18:18:28  host: route-bonin.komster.pl

    kto dziś pisze sms,małolaty skoro tak to ok.Znam wiele osób- sms to śmieć do kosza. Prawdopodobnie mało osób przeszło na nr gratis,rok to rok

  • 0

    19. ~pabloki  2013-04-02 18:51:40  host: apn-95-41-93-160.dynamic.gprs.plus.pl

    Muszą reklamować oferte uwsteczniającą by zlikwidowac rok waznosci konta i no limit do wszystkich sieci

  • 0

    20. ~  2013-04-02 19:13:18  host: v61-14.opera-mini.net

    a gdzie ten smart ?

  • 0

    21.  2013-04-02 19:56:47

    Dziś połączenia są bardzo tanie ok 29 gr. operator musi skusić wartością dodaną i jakością usług. Czy warto czekać na ofertę Smart na kartę ? Góra urodzi mysz, tak chyba będzie ( zawsze tak było ) nie będzie rewolucji jak z Heyah czy PF.

  • 0

    23. ~  2013-04-03 09:40:25  host: public-gprs257711.centertel.pl

    Co raz gorzej, oj jak fajnie. Trzeba być i...tą aby skorzystać z tej oferty. Ile trzeba stracić aby coś niby zyskać ????

  • 0

    24. ~Denerys  2013-04-03 13:46:13  host: 213-238-74-176.adsl.inetia.pl

    ~23 pominę to, że rewolucji nie ma, w mtv mobile było to już w zeszłym roku a i tak na korzystniejszych warunkach bo przy doładowaniu za 25zł nielimitka w smsach jest na 30 dni.

  • 0

    25. ~fgg  2013-04-05 14:24:45  host: 213-238-83-109.adsl.inetia.pl

    Ohoho powiedzial pan wozny i aktywowal smsy

  • 0

    26. ~  2013-04-09 14:56:56  host: v17-07.opera-mini.net

    Masakra

  • 0

    27. ~fhsadhashd  2013-04-15 15:26:41  host: aayt55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To nie dzialaaa!!!

Dodaj swoją opinię