Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange reklamuje Internet Samochodowy dla Firm

Orange reklamuje Internet Samochodowy dla Firm

LuiN 10 Czerwca 2015 09:03

0 4

Sieć Orange rozpoczęła kampanię reklamową Internetu Samochodowego dla Firm, z routerem Huawei CarFi.



huawei carfi huawei carfi huawei carfi


Do Huaweia CarFi podłączyć można jednocześnie do 10 urządzeń, do których Internet dostarczany będzie z pomocą kilku standardów łączności, w tym HSPA+ i LTE Cat4 (150/50 Mb/s). Router jest dostępny w ofercie biznesowej Orange w cenie od 183,27 zł netto, do 9 zł netto.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: Router Huawei CarFi w ofercie Business Everywhere Orange




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | carfi | huawei carfi

w sumie: 38
  • 0

    19. ~Krzysiek  2015-06-10 16:13:58  host: user-109-243-93-170.play-internet.pl

    Huawei E8278 jest o wiele lepszy i wygodniejszy od tego czegoś.

  • -3

    20.  2015-06-10 16:25:56

    18 - czemu przenośnego kuchennego radia nie nosisz do samochodu? A może nosisz? Bo przecież można mieść wszędzie? Ludzie! Was całkiem popieprzyło? Nie potrzebujecie? Nie kupujcie! Są tysiące ludzi, którzy kupią! Bez zastanawiania się czy jest uniwersalne czy nie.

  • 0

    21.  2015-06-10 16:49:24

    Piękne kreowanie popytu, masz Internet domowy, mobilny, a co z Twoim samochodem, o który tak dbasz - czemu on/Ty nie masz internetu samochodowego? Idealnie pasowałby do Twoich pięknych nowych felg i niebieskich "jeluminacji" podwozia i wnętrza :-P

  • 0

    22. ~Gamer  2015-06-10 16:53:51  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    To urządzenie nie ma sensu, jak ma się nawigację to trzeba kupić rozgałęziacz i już się robi jeden wydatek. Druga sprawa że teraz prawie każdy przenośny router ma baterię, która trzyma ok. 8 godzin. Na pewno też zajmuje mniej miejsca niż to samochodowe "coś".

  • -1

    23. ~  2015-06-10 19:04:47  host: user-94-254-198-207.play-internet.pl

    I korzystanie z tego podczas jazdy jest legalne?
    - panie kierowco mandacik i punkty za rozmawianie przez telefon podczas jazdy
    - ależ panie policjancie ja tylko lajkowalem postuchy na fejsaczu!
    - a to przepraszam, może pan jechać dalej...

  • 0

    24.  2015-06-10 19:29:17

    #20 wlo: Chyba można wyrazić swoją opinię, czy to jest przydatne, czy nie? Nawet jak się nie kupi? Moim zdaniem porównywanie takiego "ograniczonego" routera do radia kuchennego jest bez sensu.

  • -2

    25.  2015-06-10 19:38:10

    wg4518 - to wyraź opinię a nie mów (wiem, nie Ty to powiedziałeś - stajesz w obronie tylko), że to nie jest uniwersalne i dlatego głupie, złe, bez sensu... Bo musi być? Nie chyba?

  • 1

    26. ~toms  2015-06-10 19:42:41  host: 213.158.219.111.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Może to i fajne, ale trzeba pamiętać obowiązkowej blokadzie simlock u tego operatora. Jeżeli komuś wystarcza Orange niech ryzykuje. Ja wolę urządzenia współpracujące z kartami wszystkich operatorów i bez umowy.

  • -1

    27.  2015-06-10 19:47:06

    Radio "tranzystorowe" zawsze można mieć przy sobie - po co płacić za dwie rzeczy jak można brać ze sobą do samochodu? Wiesz ile kosztuje instalacja - nawet taka fabryczna, zwykła - audio? A po co za to płacić, jak wychodząc z domu można wziąć radio ze sobą?

  • -1

    28.  2015-06-10 19:48:09

    26 - taki modem to żadna nowość - już kilka lat temu było podobne urządzenie opisywane - być może i na Telepolis ;-)

  • 1

    29. ~Adam  2015-06-10 19:57:57  host: user-94-254-199-239.play-internet.pl

    @20 Wlo mówiąc delikatnie przymknij się.
    Autor pytał sie jaka jest różnica więc mu wytłumaczyłem, a ty mi wciskasz słowa których nigdy nie powiedziałem.
    Żal mi Cie. Pisz sobie co chcesz.
    Takich jak ty trzeba ignorować.

  • 3

    30. ~toms  2015-06-10 20:07:24  host: 46.205.32.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Noo, raczej nowość - od Orange i z simlockiem. Tego jeszcze nie było. ;-)

  • -2

    31. ~  2015-06-10 20:09:43  host: epe195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    26, ale wiesz na pewno, że urządzenie będzie simlockowane, czy jak zwykle tak se pieprzysz?
    Miałem mobilny router od Orange'a, simlocka nie stwierdzono.

  • 2

    32. ~toms  2015-06-10 20:13:26  host: 46.205.32.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy Orange wzorem pozostałych operatorów oficjalnie ogłosiło, że rezygnuje z blokad? Niee?? To skończ sam pieprzyć.

  • -1

    33.  2015-06-10 20:30:31

    29 - w samochodach są coraz bardziej popularne porty USB... Wystarczy kupić modem z routerem zasilanym z USB właśnie - już od kilku lat jeden mój kolega takiego właśnie używa ;-) Ale do domu nie nosi - po co? Jak już to podłącza do komputera jak daleko od samochodu odchodzi w terenie.

  • -1

    34. ~  2015-06-10 21:46:59  host: ip-5-172-247-247.free.aero2.net.pl

    Jedyny plus tego urządzenia to ciekawy wygląd. Można tym będzie zaimponować tirówce, która chciałaby się pochwalić na Facebooku złapaniem frajera, a skończył jej się Internet w telefonie. Wtedy wyjmujesz swojego pięknego i wcale nie małego rutera, a tirówka sika z zachwytu.

  • -1

    35. ~Nick  2015-06-11 01:46:19  host: user-109-243-29-233.play-internet.pl

    Idotyczne badziewie :) szybciej i łatwiej użyc smartfona nawet udostepnic koleżanką po wi-fi...

  • 0

    36. ~jerrry  2015-06-12 11:51:12  host: 217.153.45.226

    Jeszcze tego Karola ka wałkują ? Bleeee

  • 0

    37.  2015-06-18 16:20:35

    Ja kupiłem na allegro modem LTE z funkcją routera wifi Huawei E8278, wygląda jak E3276, W pudełku dołączona ładowarka samochodowa koszt 200zł. Działa w technologiach 2g/3g/4g.

  • 0

    38. ~toms  2015-06-18 16:24:31  host: n08-03-02.opera-mini.net

    Ja tam lubie orange. Wiadomym jest ze od dawna nie simlokuja wiekszosci sprzetu. Dlatego z nimi jestem

Dodaj swoją opinię