telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange reklamuje darmowy numer w prepaidze [wideo]

Orange reklamuje darmowy numer w prepaidze [wideo]

WitekT 4 Lutego 2013 08:58

3 2
Orange rozpoczyna promocję darmowych połączeń do wybranego numeru w dowolnej sieci w ofercie prepaid.

Zobacz: [Aktualizacja] Darmowe rozmowy z dowolnym numerem w prepaidach Orange.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło:


Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 24
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~  2013-02-04 11:08:10  host: ip-78-30-103-242.free.aero2.net.pl

    lipa nic specjallnego, lepiej voipa zainstalowac :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6.  2013-02-04 11:11:39

    Oczywiście oferta nie działa w Orange Free na Kartę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    7. ~  2013-02-04 11:18:16  host: v19-13.opera-mini.net

    Haha Facet ewidentnie mówi w reklamie: "bez doładowań". Kłamstwo jawne, do potęgi eN tej! Orange, WSTYDU oszczędź!

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    8. ~B  2013-02-04 11:30:14  host: 94-72-107-114.marsoft.net

    7: bez doładowań zmienia się z orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    9. ~beben  2013-02-04 11:45:28  host: 84-10-163-3.dynamic.chello.pl

    Usługa wyłącza Rok Ważności konta i ustawia ważność konta na 30 dni

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~  2013-02-04 11:50:19  host: ip-84-39-165-141.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Oferta naprawdę śmieszna w dobie taniego nolimit w wybranej sieci (tu patrz Play :P) i dla wąziutkiego grona użytkowników.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~ok  2013-02-04 12:03:01  host: 87-250-166-22.slupsk.hypnet.pl

    też jestem zdania ,że lepiej voipa zainstalować

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    12.  2013-02-04 12:08:36

    abece 2013-02-04 11:03:30 host: 212.160.172.70 tak, ale w plusie musisz się doładować, żeby włączyć, w Orange nie Z tym, że w Plusie możesz dodac 2 numery :), na dodatek gdy najpierw włączysz Rok ważności konta i doładujesz np. za 5zł a później aktywujesz numer Rok darmowych rozmów, ważność konta pozostaje nadal :) - mimo że w regulaminie piszą co innego. Czyli sumując doładowując za 35zł (masz rok gadania za free z danym numerem z plusa, 50zł dla innej sieci), a jak robisz to w weekend to dodatkowo masz 20% za zasilenie, czyli. np. 41zł (za doładowane 30+5) które możesz wykorzystać na inne usługi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~Octopus  2013-02-04 15:18:16  host: host-46-186-39-237.dynamic.mm.pl

    8. Usługa wymaga wyłączenia promocji Konto Ważne Rok („Promocja”). Użytkownik korzystający z Promocji po wysłaniu SMS aktywującego Usługę otrzyma instrukcję jak wyłączyć Promocję. 9. Wyłączenie Promocji jest równoznaczne z ustanowieniem 30-dniowego okresu ważności na połączenia wychodzące i brakiem możliwości ponownego włączenia tej Promocji, nawet po wyłączeniu Usługi. 10. Usługa nie łączy się z promocją „Przenieś numer na kartę”. Zlecenie aktywacji Usługi jest równoznaczne z ustanowieniem 30- dniowego okresu ważności konta na połączenia wychodzące. 11. Okres ważności konta na połączenia wychodzące pozostaje bez zmian, jeśli wynika on z kwot doładowań dokonanych przed aktywacją Usługi, a nie z usług i promocji nie opisanych w niniejszym regulaminie. 12. Usługa jest przeznaczona dla Abonentów o stażu powyżej 33 dni. ... >>>>> Czytajcie regulaminy !! ta oferta to zwykły wałek ..

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    14.  2013-02-04 16:22:11

    4, tak, ale nie koniecznie trzeba w tym celu [regularnie] doładowywać konto.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15. ~  2013-02-04 16:54:23  host: ip-93-154-205-93.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @12, długo tak polecisz? Pisali już niektórzy, że po takich przekrętach szybko im dezaktywowano karty SIM.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    16. ~  2013-02-04 17:11:23  host: v41-04.opera-mini.net

    To jest promocja. Darmowy numer poza siec bez doladowywania super sprawa. Tego nie ma nikt poza orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    17. ~Pragmatyk  2013-02-04 18:41:33  host: host-89-229-150-17.plock.mm.pl

    Lepiej by dali 29gr do Play. Ciekaw jestem czy T-mobile, czy Orange będzie ostatnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~Słoneczny  2013-02-04 21:49:17  host: 89-78-26-69.dynamic.chello.pl

    Za chwilę pewnie będzie nowa taryfa z z 29 groszy do Play i tańszym netem, a kto będzie chciał mieć darmowy numer będzie musiał siedzieć na starych taryfach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~mk  2013-02-05 09:34:40  host: public-gprs541051.centertel.pl

    REKLAMA kłamie !!! Jak bez doładowań jak z doładowaniami ... chyba że tylko 32 dni :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2013-02-05 09:48:49  host: v12-04.opera-mini.net

    Nie na 32, bo facet w reklamie mówi wyraźnie: bez doładowań, na zawsze. Mylę się? :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~[b] :-( [/b]  2013-02-05 09:50:50  host: v12-04.opera-mini.net

    Wszędzie same kłamstwa... Ehh...