Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange przypomina o trzyletniej ważności punktów Payback

Orange przypomina o trzyletniej ważności punktów Payback

LuiN 25 Stycznia 2013 13:20

3 0
Od ponad 3 lat klienci sieci Orange mogą korzystać z programu lojalnościowego Payback. Sieć przypomina o trzyletnim okresie ważności zgromadzonych punktów.

Od rozpoczęcia współpracy Orange z platformą Payback, do nowego programu lojalnościowego sieci przystąpiło ponad 1,1 mln klientów, którzy do tej pory zebrali łącznie 9 mld punktów.

Punkty mają trzyletnią ważność, licząc od końca roku, w którym zostały przyznane. Dlatego sieć Orange zachęca do sprawdzenia stanu konta i uzyskania dodatkowych informacji na www.orange.pl/payback. Czas na wykorzystanie punktów został przedłużony do 28. lutego.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: oragne

w sumie: 23
  • 1

    4. ~GaduAirowiec  2013-01-25 14:36:19  host: 130.138.227.40

    Ten program lojalnościowy jest dla firm a nie dla klientów;) Nie cierpię żadnych programów lojalnościowych w których punkty się przedawniają. Jedynie lubię programy hoteli które nigdy nie przedawniają uzyskanych punktów (typu Holiday Inn). Firmy które biorą udział w programach w których ważność punktów jest ograniczona, są bardzo mierne i mają gdzieś klientów.

  • 0

    5. ~  2013-01-25 15:48:51  host: 77-253-23-213.adsl.inetia.pl

    przez te 3 lata uzbierałem na paliwo za 150 zł szału nie ma ale zawsze cos ;)

  • 0

    6.  2013-01-25 16:19:45

    3, omena - masz rację, chodzi oczywiście o miliardy, a nie miliony.

  • 0

    7. ~Wizard  2013-01-25 17:38:50  host: public-gprs388753.centertel.pl

    ciekawe kto wejdzie do PAYBACK jak Real w Polsce z MetroGrup zmieni sie w AUCHAN ? ??? Ktos cos wie? Auchan przeciez ma SKARBONKE a nie Payback? Co z kuponami do REALa ? bedzie jeden (kluczowy dla mnie np. REAL) partner mniej w paybacku ? srednio miesiecznie zbieram 1000-2500pkt wiec zawsze na piwko bylo :P Mogliby operatora pradu dolaczyc do tego :))

  • 0

    8. ~Marian  2013-01-25 17:55:34  host: 85-222-98-6.home.aster.pl

    Ten cały PayBack to zawracanie d... Do płacenia w sklepach, na stacjach benzynowych lepiej wykorzystać zwykłą kartę debetową do Dobrego Konta w Millenium, która daje 3% zwrotu za miesiąc

  • 0

    9.  2013-01-25 18:16:50

    Jestem od niecałego roku uczestnikiem programu i sobie chwalę. Fakt, początkowo program był wręcz zniechęcający. Obecnie, po 3 latach działalności, wygląda bardzo ciekawie gdyż jest wiele okazji, promocji, kuponów itp. Ceny nagród też coraz rozsądniejsze. Punkty bardzo szybko się zbiera i nie jedną nagrodę już odebrałem. Zawsze to jakiś bonus do wydatków, które mam tak czy inaczej.

  • 0

    10. ~  2013-01-25 18:38:04  host: 78-131-200-4.tktelekom.pl

    ja juz wielokrotnie doladowalem tel w orange dzieki punktom, wiec polecam.

  • 0

    11. ~Piotrek  2013-01-25 19:45:34  host: 178.181.162.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @biotyt pozwole się z Tobą niezgodzić. Na początku były kupony do REALA które można było wykorzystywać nie dośc że wielokrotnie to jeszcze w dowolnej ilości :-) więc jak ktoś znał dobre źródło kuponów miał darmowe zakupy albo zakupy ze zwrotem powiedzmy 80 % ceny. W grudniu była ostatnia tego typu akcja za 50 zł zakupów oddawali 5 tys punktów - kto miał kupon i odpowiednio podzielił paragony miał darmowe zakupy :-) PAYBACk jest super.

  • 0

    12. ~toms  2013-01-25 21:01:16  host: ip-37-209-138-171.free.aero2.net.pl

    Jak skończył się Program Profit w Orange, to skończyło się moje uczestnictwo w jakichkolwiek programach lojalnościowych. Mogą mnie cmoknąć w trąbę.

  • 0

    13. ~Michał  2013-01-25 22:48:59  host: 89-67-23-184.dynamic.chello.pl

    Ja od sierpnia do stycznia (5 miesięcy) nazbierałem 6000 pkt PAYBACK. Szału nie ma, ale niedługo uzbiera się na doładowanie Orange za 100 PLN.

  • 0

    14. ~Antek  2013-01-26 02:25:03  host: v09-01.opera-mini.net

    Prawdę mówiąc, ten program jest marny. Wartości punktowe nagród osiągalne dla firm, nie dla zwykłego konsumenta. Partnerzy też nie grzeszą atrakcyjnością ofert. Orange- drogo, real ceny w wielu przypadkach wyższe niż w osiedlowych sklepach, auchan ma dużo lepszy program lojalnościowy i oferty przystające na miarę placówki handlowej noszącej nazwę hipermarket.

  • 0

    15.  2013-01-26 10:23:50

    Antek: Nie oczekuj, że za niewielkie wydatki otrzymasz super nagrody. Ja bez problemu uzbierałem 30 tys. punktów w około 9 miesięcy choć zarobków wcale tak wysokich nie mam. Po prostu za rzeczy, które tak czy inaczej kupić musiałem. Nagród jest cały wachlarz więc każdy coś dla siebie znajdzie. A partnerzy? Zależy co komu się opłaca, znalazłem kilka fajnych sklepów w Payback z atrakcyjnymi cenami, Orange jest dla mnie najtańszą siecią, a z BZ WBK jestem szalenie zadowolony. Nie mam zamiaru przepłacać, ale też popierać najtańszej marności.

  • 0

    16.  2013-01-26 11:55:56

    Firmy kichają na programy lojalnościowe typu Payback. myślicie, że pani z Pionu Administracji zbiera punkty, czy jak? albo Prezes? no bez przesady :)

  • 0

    17. ~kamila82  2013-01-26 14:59:37  host: box1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego już nie ma kuponów promocyjnych payback allegro?

  • 0

    18. ~amigo  2013-01-26 19:57:29  host: v04-15.opera-mini.net

    Badziewie ten program zamawiałem kupon zniżkowy 10% za punkty do reala do dziś nie dostałem. Dzwoniłem do nich to mi zjadło 5 zł za tel taka oszczędność. Reklamacja złożona do dziś dnia nie odpowiedzieli porażka. Ten program to pomyłka. jedynie punkty dobre były z reala bo mnożone x razy. Reszta to dno.

  • 0

    19. ~amigo  2013-01-26 20:05:30  host: v04-15.opera-mini.net

    Nagroda za 6500 punktów Logitech PC 860 - lub 500 punktow i dopłata 59.99 słuchawki na ceneo 30.50 zł to jest niestety program dla idiotów

  • 0

    20. ~  2013-01-27 12:31:38  host: 89-70-104-59.dynamic.chello.pl

    Szkoda, że nie przypomnieli o tym, że PAYBACK przetwarza dane uczestników w WIETNAMIE!

  • 0

    21. ~...  2013-01-27 21:18:16  host: 87-205-237-83.adsl.inetia.pl

    I jeszcze uje twierdzą, że to dla naszego dobra. Banda sk#@.

  • 0

    22. ~duke  2013-01-28 11:09:56  host: 31.42.6.178.alfanet24.pl

    A zlodzieje z era/ t- mobile cichaczem wykasowali punkty lojalnosciowe. Byly to *** ilosci, ale zawsze. Tak weszli przebojem na polski rynek :)

  • 0

    23. ~  2013-01-30 14:37:22  host: 77-252-228-11.ip.netia.com.pl

    Buhaha czekaj tatka latka może uzbierasz na nowy długopis ;)

Dodaj swoją opinię