Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange przetestuje MMS Głosowy

Orange przetestuje MMS Głosowy

LuiN 29 Kwietnia 2009 20:00

0 0

W terminie od 4. maja do 26. czerwca Orange przeprowadzi test nowej usługi MMS Głosowy. Podczas testów klienci sieci będą mogli skorzystać za darmo ze specjalnej wersji poczty głosowej, której nagrania wysyłane są w formie MMS-ów.

Warunkiem wzięcia udziału w teście jest wysłanie SMS-a o treści MMSG na numer 8092 (podczas trwania testu SMS jest darmowy). Uruchomienie testu na numerze uczestnika polegać będzie na ustawieniu administracyjnego przekierowania połączeń na numer +48512512512.

Połączenia głosowe przekierowywane będą w sytuacji gdy użytkownik nie odbiera, odrzuci połączenie, prowadzi inną rozmowę (przy wyłączonej usłudze połączeń oczekujących), gdy użytkownik będzie poza zasięgiem sieci lub gdy będzie miał wyłączony telefon.




Podczas testów uczestnicy będą mogli wziąć udział w ankiecie, dzięki której będzie można uzyskać prezent operatora: 20-złotowe doładowanie konta lub usługę Orange Free E-mail ważną przez jeden miesiąc.

Zobacz: regulamin przystąpienia do testu usługi MMS Głosowy (plik .pdf; 85 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2009-04-29 20:34:11

    W Plusie też to jest już od dawna. Aktywacja takiej poczty kosztuje jednorazowo 3zł.

  • 0

    14. ~ukenamuniu  2009-04-29 20:35:20  host: 86-59-n1.aster.pl

    Witek #9: rzeczywiście raport UKE wymaga obróbki, cyt.: "W 2008 operator zasiedziały uwolnił 1632 lokalnych pętli i podpętli abonenckich na potrzeby LLU". Ostro ten zasiedziały się zasiedział i nie chce uwalniać?

  • 0

    15.  2009-04-29 20:37:53

    ukenamuniu: chętniej obrobiłbym dzisiejszego maila uśmiechniętego Buddy do dyrechtorów, o którym miałem okazję tylko słyszeć... ;-)

  • 0

    16. ~cool  2009-04-29 20:40:16  host: 76.73.41.50

    @14 Jak cytujesz, to cytuj do końca, bo jeszcze ktoś pomyśli że te 1632 to dużo... "W 2008 roku operator zasiedziały uwolnił 1632 lokalnych pętli i podpętli abonenckich, co stanowi zaledwie 0,07% posiadanych przez niego linii DSL. "

  • 0

    17. ~ukenamuniu  2009-04-29 20:41:50  host: 86-59-n1.aster.pl

    Cóż, telefon do przyjaciela..

  • 0

    18. ~ukenamuniu  2009-04-29 20:44:51  host: 86-59-n1.aster.pl

    ćool: sam taką głupotę wymyśliłeś, czy ro raczej Pomysłowy Dobromir? Co ma LLU do BSA?

  • 0

    19. ~cool  2009-04-29 20:50:08  host: 76.73.41.50

    @18 Ja cytuję raport UKE str. 69. To, że żal d... ściska pracownikom tpsa to już inna sprawa.

  • 0

    20.  2009-04-29 20:52:54

    Te 20zł dostaje się po wypełnieniu dwóch ankiet, i oczywiście DO WSZYSTKICH w orange :))

  • 0

    21. ~dzetex  2009-04-29 20:54:29  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Zastanawia mnie taktyka Orange, ciagle jakies dziwne pomysly zamiast konkretne oferty. Dzisiejsze info o internecie tez nie zachwyca juz nie wspominajac o tym ze rebranding zostal oddalony chociaz prezes zapewnial ze bedzie w tym roku.

  • 0

    22.  2009-04-29 21:01:55

    dzetex: ile minuta do obcych sieci w TakTaku? Znasz cennik?

  • 0

    23. ~lwiczek  2009-04-29 21:05:08  host: 77-253-241-232.adsl.inetia.pl

    zamiast na MMS mogliby wysyłać na e-mail (vide Play) - IMHO/dla mnie dużo bardziej przydatne ;]

  • 0

    24. ~  2009-04-29 21:22:21  host: 194.181.135.198

    doładowanie darmowe w orange za ankiete?????? dobrze to rozumiem?

  • 0

    25. ~ukenamuniu  2009-04-29 21:47:38  host: 86-59-n1.aster.pl

    cool: OK, w 18 myślałem DSL napisałem BSA, na dokładkę 0,07% jest też stosunkiem uwolnionych do dostępnych i zapaliła mi się lampka. Przepraszam. Niech sobie ECTA wymyśla taki wskaźnik- % DSL oferowanych poprzez LLU względem łącznej liczby linii DSL zasiedziałego(a dlaczego nie np. względem łącznej liczby łysych abonentów?) Załóżmy, ze zasiedziały ma 0 (zero) DSL (nie świadczy usługi dostępu do Internetu). Oferuje za to LLU i operatorzy to biorą na swoje DSL. Jaki wychodzi wskaźnik? LLU pełne jest uwolnieniem dwóch drutków - co one mają wspólnego z DSL TP? Dla mnie nic. Pani Prezes kiedyś stwierdziła, że uzna LLU za wdrożone (i nie podzieli?) jeżeli operatorzy wezmą od TP 10% (a może 15%-nie pamiętam) linii abonenckich. Czyli odnosi do linii, nie do DSL TP. Operatorzy mają dostęp do ok 2,5 mln linii a uwolnili (wzięli) 3,8 tys. Nie wiem dlaczego UKE pisze, że to TP uwalnia, wrażenie jest takie, że TP nie daje a to inni tak mało wzięli. Chyba zmowa operatorów by Pani Prezes podzieliła TP.

  • 0

    26. ~  2009-04-29 22:03:29  host: 213.199.202.141

    @lwiczek na email wysyłają od dawna.

  • 0

    27. ~ukenamuniu  2009-04-29 22:13:17  host: 86-59-n1.aster.pl

    cool: a mówią, że nikotyna i alkohol szkodzą.. Zapaliłem, wypiłem kielonek, pofałdowanie się poprawiło i zrozumiałem SENS (wskaźnika). Liczbę linii LLU odnosi się do liczby DSL zasiedziałego, a nie do liczby linii telefonicznych, ponieważ operatorzy korzystający nie mają zamiaru na LLU świadczyć telefonii stacjonarnej - bez wysiłku mają przecież WLR.

  • 0

    28. ~Przemolog  2009-04-29 22:34:36  host: 82.160.71.2

    Hmm, to może być ciekawe, zwłaszcza że AFAIR Pomarancz ma darmowe MMS przychodzące w roamingu - można by wtedy odsłuchać zagramanicą pocztę za friko :-)

  • 0

    29.  2009-04-30 00:41:41

    ukenamuniu: A ja właśnie walę browarka, o paleniu nie wspomnę, bo palę nałogowo ale ni w ząb nie mogę zrozumieć. Ach ta matematyka i procenty:) Można to ustawiać dowolnie w/g potrzeb. 20 procent opustu to nie cena 80% do zapłaty:) Statystyki to lepiej bez flaszki nie ruszać chociaż winny jest jeden. Niech zgadnę. TP?

  • 0

    30.  2009-04-30 05:11:37

    Trzeba pewnie uważać, aby potem nie dać się złapać na okres płatny. Ja czasem wysyłam MMS głosowy na numery orange po dwa grosze.Dobre to jest jak odbiorca nie ma aktywnej poczty. Tańsze od rozmowy i nie trzeba męczyć się z pisaniem długiego smsa.

  • 0

    31. ~ukenamuniu  2009-05-02 16:52:12  host: 86-59-n1.aster.pl

    piotrM: pewnie jak ja jesteś lwem. Jeśli tak, to uważaj (z horoskopu): "Nie przesadzaj z używkami i alkoholem, bo niezdrowy tryb życia, który prowadziasz, może dać o sobie znać!". Jeszcze coś: "Nie przejmuj się niechęcią pewnej osoby. Naprawdę ciężko sprawić, żeby wszyscy Cię lubili."

  • 0