Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange przenośność numerów prepaid

Orange przenośność numerów prepaid

sirmark 30 Maja 2006 16:11

0 0

Od 1 czerwca Orange udostępnia także użytkownikom telefonów na kartę możliwość korzystania z usługi przenośności numerów (MNP - Mobile Number Portability).

Klienci mogą skorzystać z usługi przenoszenia numerów w usługach prepaid w sieci sprzedaży Orange na terenie całej Polski. Usługa dostępna jest bez ograniczeń, dla wszystkich użytkowników prepaid, którzy zechcą z niej skorzystać.




Dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom, warunkiem przeniesienia numeru prepaid jest zarejestrowanie się klienta u dotychczasowego operatora oraz uiszczenie opłaty za usługę przeniesienia przydzielonego numeru, zgodnej z cennikiem operatora. Koszt usługi MNP w Orange wynosi 50 zł bez VAT (61 zł z VAT).

Orange od 1 czerwca zmienia również opłatę za usługę przenośność dla klientów korzystających z ofert postpaid. Koszt usługi MNP w ofertach abonamentowych Orange zostaje obniżony o połowę i wynosi również 50 zł bez VAT (61 zł z VAT).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2006-05-30 16:48:08

    2. w plusie jest 120 zl brutto nadal ,a raczej bedzie od 1 czerwca

  • 0

    11. ~szalony  2006-05-30 16:49:08  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    coś mnie kopiuje , Anty- masz rację :) u nas operatorzy najchętniej to wogóle by tej usługi nie dali , fakt jest taki że zostali do niej zmuszeni . A że u nas jest zmowa operatorów co do cen to chyba każdy kto myśli to wie :) oj chciałbym by PLUS dostał po łapach za swoją politykę prepaidową i życzę PLUSOWI by jak najwięcej osób zmieniło simplusa na tak-taka :-)

  • 0

    12.  2006-05-30 16:56:00

    http://shop.vodafone.co.uk/index.cfm?fuseaction=info.KeepYourNumber

    A to co znalazłem na w necie. Nie wiem ile to kosztuje w vodafone, ale z tego co piszą na stronie aby przenieść numer z innego operatora(prepaid) wystarczy zadzwonić(!) pod wskazany numera oni sami załatwiają formalności. Jakieś pytania Państwo z Plusa, Orange i Ery?

  • 0

    13.  2006-05-30 17:13:08

    Wczoraj taką informacje podał Plus z ceną 120 zł, dzisiaj Orange z obniżoną dwukrotnie... :-))

  • 0

    14. ~ip 69  2006-05-30 17:21:02  host: djs98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to czekamy teraz. Jutro Era poda ze cena bedzie nizsza o 50% :D fajnie by bylo :D

  • 0

    15. ~patryk  2006-05-30 17:25:42  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Złodzieje jak zwykle w tej polsce. Nic tylko by kradli - od zwykłych ludzi kase. Nie dość że się z tą przenoszalnością spóźnili o jakieś 2 lata, to jeszcze takie jaja robią. I qrde nie zgadzam się z SZALONYM #4 i #6 i tyle. 61zł to też drogo. 50zł brutto - tyle bym mógł zapłacić - w sumie to i tak za dużo - bo cena powinna być mniej więcej taka jak nowy starter moim zdaniem - wtedy to by tak naprawdę nie zniechęcała człowieka do zmiany operatora. Czyż nie logiczne? Teraz, żeby zmienić najtaniej operatora, trzeba kupić nowy starter, wysłać smsy np. z netu. A tak obyłoby się bez kłopotu i tyle.

  • 0

    16. ~pAWEŁ  2006-05-30 17:35:36  host: bnr97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena jest juz bardziej przystepna. Jeszcze jakis bonus za przejscie od innego opa i moze byc ruch w interesie...

  • 0

    17. ~Arek PL  2006-05-30 17:36:15  host: pragma.gl.digi.pl

    cena 61 zl jest ok jezeli komuś zależy na numerze ale 129 zl bym nie dał

  • 0

    18. ~  2006-05-30 17:53:38  host: dwc205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdy będę zmieniać sieć, kupię starter i wyślę znajomym smsy. Dla użytkownika jest to ciągle zbyt wyszoki koszt a dla firmy taka opłata będzie prawie niezauważalna.

  • 0

    19. ~Nem  2006-05-30 18:28:31  host: dzx149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ehh patryk ;/
    polak wiecznie niezadowolony - daliby 20zł za przeniesienie to byś marudził że czemu nie taniej. weź sie puknij w głowe.
    mam trzy numery w erze (abo i tt) i gdybym kiedyś miał zamiar przenieść numer (biorąc pod uwage oferty innych opów nigdy do tego nei dojdzie) to zapłaciłbym 120 - fakt nie chodzi to dorgą ale mi zależy na numerze więc bym zapłacił

  • 0

    20.  2006-05-30 18:56:36

    Znaczy, ze da sie taniej. Plus krzyczy sobie za to 120 zl, Orange 61 zl. Ciekawe czy Era bedzie chciala pokazać, ze mozna taniej:) 61 to nie jest zle. Ale 120 to juz kradzież w biały dzien:P

  • 0

    21.  2006-05-30 19:40:47

    Plus obniżył PROMOCYJNIE do końca lipca opłatę za przeniesienie numeru ze 120zł na 50zł brutto

  • 0

    22.  2006-05-30 20:12:32

    Robią łaske hehe.

  • 0

    23.  2006-05-30 20:53:16

    Orange na przeniesieniach zyskala najwiecej nowych klientow, dlatego cena jest o polowe miejsza.A ja sie nie dziwie ,ze chca zarobic na tych co przywiazali sie do pseldo zlotych numerkow.Jak tak wielkie znaczenie ma dla Nich numerek ,to chca Ich ogolic.Za 61zl ile wyslecie sms-w,do znajomych?

  • 0

    24.  2006-05-30 21:41:50

    A wy ciągle z tymi esemesami do znajomych. Nie przyszło Wam na myśl, że nieraz potrzeba o wiele więcej zachodu, czasu i pieniędzy aby poinformować wszystkich o zmianie numeru? Ja mam swój numer od 4 lat, wiele osób i instytucji go zna i używa i nie są to tylko "ziomki z gimnazjum". Gdybym potrzebował wolał bym zapłacić te 61zł niż miałbym tracić nie wiadomo ile czasu i nerwów na informowaniu o zmianie numeru.

  • 0

    25.  2006-05-30 21:57:43

    No te 50 plus vat się już lepiej trawi, to chyba więcej osób skorzysta z tej możliwości!

  • 0

    26. ~wojola  2006-05-30 22:37:13  host: ebq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kiedy do taktak-a? zaraz tam spier.... z orange

  • 0

    27.  2006-05-30 23:13:32

    ktoś sięmoże orientuje czy do simdaty można popa zmigrować ??

  • 0

    28. ~pitus  2006-05-31 08:06:23  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    niech jeszcze orange obnizy cenny za rozmowy sms mms tak powinien wygladac cennik orange go minuta do wszystkich sieci30gr i nalicznie sekundowe od 1 sekundy sms 10gr mms20gr co o tym myslicie ludzie

  • 0

    29. ~dobi  2006-05-31 10:33:33  host: nat-dz2.aster.pl

    no i stalo sie, przezucam popa mojej pani do taktaka i bedziemy gadac za darmoche bo duzo ludzi do mnie dzwoni z innych sie mam bardzo duzo erajednostek ktore swietnie sie przydaja,pozdr:-)

Dodaj swoją opinię