Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: przenośność jeszcze z problemami

Orange: przenośność jeszcze z problemami

WitekT 16 Stycznia 2006 12:42

0 0

W związku z zakończeniem okresu pilotażowego, Orange od 16. stycznia świadczy usługę przeniesienia przydzielonego numeru pomiędzy ruchomymi publicznymi sieciami telefonicznymi. Jednorazowa opłata za przeniesienie numeru z sieci Orange wynosi 122 zł brutto.



Od 16. stycznia możliwa jest realizacja połączeń przychodzących z sieci komórkowych oraz odbieranie wiadomości SMS i MMS.

Natomiast z przyczyn niezależnych od Orange nadal mogą występować czasowe ograniczenia w realizowaniu połączeń przychodzących z niektórych sieci telefonii stacjonarnej na numery przeniesione do Orange.




Ograniczenia te spowodowane są czynnikami niezależnymi od Orange i wynikają z braku podpisania umów o prawidłowym kierowaniu ruchu pomiędzy niektórymi sieciami stacjonarnymi, a pozostałymi operatorami sieci komórkowych.

Od 10. października 2005 r.- zgodnie z ustalonym harmonogramem wdrożenia w Polsce usługi przenośności numerów - sieć Orange udostępniała ją klientom w fazie pilotażowej. Jednorazowa opłata za przeniesienie numeru z sieci Orange wynosi 122 zł brutto. Klient, który przenosi numer do Orange, może skorzystać z aktualnie dostępnych promocji.

Zobacz: regulamin usługi przenośności numerów w sieci Orange (plik PDF, 90 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~ave  2006-01-16 13:18:29  host: helios.nd.e-wro.pl

    "Klient, który przenosi numer do Orange, może skorzystać z aktualnie dostępnych promocji." - od jakiegos juz czasu ciezko znalźć jakies promocje w tej firmie.

  • 0

    2.  2006-01-16 13:42:41

    Chyba mamy do czynienia z jakimś fenomenem Idei... O ile dobrze pamiętam to ta sieć była w pełni gotowa do przenośności w pierwszym terminie (11 października... czy jakoś tak?) a teraz się okazuje że jeszcze mają jakieś problemy... no i oczywiście to nie ich wina ale czyjaś... no panowie-żenada- ta wasza sieć to bubel... Pozdrowienia :D

  • 0

    3.  2006-01-16 13:52:19

    No raczej Orange nie miało wpływu na podpisywanie umów pomiędzy sieciami stacjonarnymi a Plusem i Erą.

  • 0

    4.  2006-01-16 14:51:29

    A czy sa jakies problemy z przeniesieniem numeru POP z Orange do Plusa?Z tego co wiem to plus ponosi wszelkie koszty...

  • 0

    5. ~  2006-01-16 14:51:56  host: dial-2614.zgora.dialog.net.pl

    Przyszłość jest jasna. Przyszłość do brak połaczenia.

  • 0

    6.  2006-01-16 15:06:01

    z popa nie mozna przenieść bo to prepaid i narazie to nie wchodzi w gre

  • 0

    7.  2006-01-16 15:11:03

    ... czekam i czekam na nowe oferty - faktycznie dziś 16 stycznia a zupełnie nic się nie zmieniło w ORANGE :( Ech...

  • 0

    8.  2006-01-16 17:11:11

    ***michail jak to nic sie nie zmienilo w Orange? zmienilo sie:) skonczyla sie promocja na 6 misiecy za darmo z wybranym numerem:)

  • 0

    9.  2006-01-16 17:50:20

    czy jest cokolwiek z czym orange nie miałaby problemów ? za chwilę to duży problem będą mieli z utrzymaniem obecnych abonentów :]

  • 0

    10. ~  2006-01-16 19:18:14  host: chello084010043160.chello.pl

    W jednej z sieci komórkowej klient chciał przenieść numer do Orange. Orange przyjeło go z wielkimi honorami, tylko każdej sprawie z przeniesieniem numeru nadawało nowy numer i mineły już dwa miesiące, a klient czeka na przeniesienie numeru do Mandarynki i dziś zawarł umowę w swojej starej sieci - prawdziwa historia.

Dodaj swoją opinię