Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange przedłużył promocję pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci

Orange przedłużył promocję pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci

sirmark 3 Lutego 2014 09:41

8 2

Sieć Orange postanowiła kolejny raz przedłużyć ważność obowiązywania promocji Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Pojedynczy SMS kosztuje w ramach pakietu 1 grosz.




Z promocji skorzystać mogą użytkownicy ofert Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę. Aby uruchomić pakiet należy skorzystać z kodu *110*55# i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Pakiet kosztuje 10 zł i jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji.


Z usługi można korzystać do 30. września 2014 roku.


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: 1000 sms | orange | sms

w sumie: 41
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Big B  2014-02-03 16:43:11  host: 194.181.110.154

    Hmmm, aby to miało sens musiałbym wysłać 33 sms dziennie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2014-02-03 16:48:03

    ~Engoe - szkoda, że nie dodałeś, ze jest to 29,99 netto jeszcze ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25.  2014-02-03 16:49:08

    No i sposobu dla reszty ludzi jak można skorzystać przez kumpla z oferty ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~Calm7  2014-02-03 16:50:50  host: n10-06-05.opera-mini.net

    Największy sens, to urozmaicenie, a nie jeden, wielki pakiet... Gdzie jest pakiet 300sms? 600sms? Itp? :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-02-03 16:53:06

    No i najważniejse - sposób na przekonanie prepaidowców, ze płacenie 37 zł miesięcznie przez rok czy dwa jest lepsze niż ich zakichany prepaid, którego zasilają za ile i kiedy potrzebuja ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Calm7  2014-02-03 17:09:23  host: n10-06-05.opera-mini.net

    Panie, 37 zł msc, to kupa kasy. Ja tak przez rok, to bym ponad 300zł na koncie uzbierał :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2014-02-03 18:03:35

    Efektywnie nielimitowane SMSy wychodzą w znanym prepaidzie 4,5 zł. ;) Poza tym z bramki www nie liczą w ogóle za wysłanie SMSów. Przyszłość jest jasna, przyszłość to Play ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~4G (4 x Gorsze) LTE  2014-02-03 19:22:18  host: user-94-254-211-12.play-internet.pl

    ad 10. : Takie spamowanie za pomocą SMS-ów nie przejdzie, ponieważ operatorzy zabezpieczają się przed takimi praktykami odpowiednimi zapisami w regulaminie. U mojego brzmi to tak: "W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej Użytkownik zobowiązuje się nie używać Karty SIM/USIM do rozsyłania dużej ilości informacji o jednakowej treści lub treści podobnej, ale o jednakowym charakterze do osób lub grupy osób, w szczególności informacji przeznaczonych bezpośrednio lub pośrednio do promowania towarów, usług lub wizerunku Abonenta, lub służących osiągnięciu efektu handlowego." Dodam, że kiedyś Play zablokował mi nr za wysyłanie sporej ilości SMS-ów tej samej treści.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~pabloki  2014-02-03 19:22:26  host: public-gprs599537.centertel.pl

    orange jest troche zacofane. smsy sie przydają ale oferowanie takich promocji w sytuacji gdy inni oferują no limit sms jest jakby nie na miejscu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2014-02-03 19:25:40

    ~pabloki - inni? Kto? W jakich ofertach?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~pabloki  2014-02-03 20:09:18  host: public-gprs516908.centertel.pl

    @32 play w róznych taryfach na krte, Ńómabajl na karte w podstawowej ofercie niejako przy okazji korzystania z usług ale bez ponoszenia dodatkowego kosztu, "mniej interneta i smsóf do Fszystkih"-taryfa plus na karte , friiiiii i sri w teuer mobajl. uff dzięki wlo zorientowałem sie w ofertach na karte.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~pabloki  2014-02-03 20:13:50  host: public-gprs516908.centertel.pl

    powyżej wymieniłem tylko oferty no limit sms " do FszystkiH cieći" jak chciał wlo. no i przypomniałem sobie że wlo zależy właśnie na no limit sms hehe może coś wybierze .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~pabloki  2014-02-03 20:14:33  host: public-gprs516908.centertel.pl

    no i zapomniałem że "iksDe"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-02-03 20:36:40

    ~pabloki - rzeczywiście jest wybór... albo rozmowy albo esemesy... Jedynie bodaj minimaks za dopłatą 9 zł daje jednocześnie nielimitowane esemesy... Nju na kartę to trochę zły przykład - nielimitowane esemesy nie są przy okazji tylko po wydaniu 2 zł dziennie, a jeśli limitowane to maks. 22 i miesięcznie nieco ponad 600 za drobne 60 złotych. Tak - to naprawdę jest alternatywa. Przejrzyj jeszcze jakieś oferty, bo dla mnie to mało ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~pabloki  2014-02-03 21:24:39  host: public-gprs385244.centertel.pl

    @wlo fakt wahałem sie by umieścić nju ale zastrzegłem że to przy okazji korzystania bo przecież te 2 zł możesz wydać tylko na smsy . Zakładałem że klient korzysta ze wszystkich usług utrzymując ciągłość konta, zawsze jest coś za coś vide sms lub rozmowy i podobnie jest w orange. Ja mam dobrą i długą pamięć , a nawet można sie pokusić że jest ona wielowątkowa i dlatego pamiętam też że Ci ciągle mało za to plus da Ci zawsze najlepiej . Mnie nie interesują karty bo mam abonament i tak wole , przejżałem z ciekawości te oferty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~Tomi  2014-02-03 22:00:56  host: coe19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzecz dziwna orange ma nielimitowane sms do wszystkich za 10 zł w taryfie Yes. Więc czemu w pozostałych tylko 1000?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~Calm7  2014-02-03 22:04:02  host: n10-06-05.opera-mini.net

    Tomi. To świat Orange. Tu nie ma miejsca na zdziwienia. Lepiej nie pytaj, bo dziwniejszy dziw Ci podam z Orange :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~Engoe  2014-02-04 09:25:31  host: py29.internet.piotrkow.pl

    @30 Nie mialem pojecia ze cos takiego jest zapisane w umowie, jak narazie nie mialem z tego wzgledu zadnych nieprzyjemnosci. Byc moze dlatego ze takie sytuacje nie zdarzaja sie codziennie przez caly rok. @wlo tak, moj blad, ja zawsze mowie o cenach netto wiec z przyzwyczajenia napisalem wlasnie cene netto. Dla mnie to i tak raczej najelpsza opcja bo samymi esemesami sie nie zadowole. A co do "sposobu" to mysle ze jest on stosowany bardzo czesto:D W takim razie - na dzien dzisiejszy - najlepsza opcja esemesowa bylaby wlasnie opcja Orange z tymi esemesami za 10 zl?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2014-02-04 10:28:08

    ~pabloki - mi nie jest zawsze mało. Dzwonie tyle ile potrzebuję. To samo rodzina. Jak na razie tylko jak korzystam z taryfy z nielimitowanymi, reszta albo częściowo (w sieci) albo wręcz z pakietu kwotowego starego jeszcze. Bo biorąc pod uwagę potrzeby, oferty nielimitowanych, nawet tych najtańszych, są ciągle droższe ;-) No i także mnie zupełnie karty nie interesują (w kontekście bieżącego korzystania, bo jak najbardziej mam aktywne we wszystkich podstawowych sieciach ;-)). ~Engoe - zacznij od tego, ze mówimy o prepaidowej promocji a Ty wyskakujesz z abonamentem... Pamiętaj, że prepaidowców droższe abonamenty nielimitowane NIE INTERESUJA! Najnormalniej w świecie nie interesują. Te ułamki promila, które przeszły to tylko naprawdę potrzebujący dzwonić a nie posiadac telefon komórkowy ;-)