Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange przedłuża promocje w POP-ie i abonamencie

Orange przedłuża promocje w POP-ie i abonamencie

WitekT 29 Marca 2010 17:33

0 0

Orange postanowiło przedłużyć dwie promocje - 1000 minut wewnątrzsieciowych w Orange POP oraz dwukrotność minut w abonamencie dla klientów indywidualnych.



Szerzej o promocji 1000 minut za 6 w Orange POP pisaliśmy w tej wiadomości, a o promocji Dwa razy więcej - w tej wiadomości. Obie promocje będą obowiązywały do odwołania.




Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 89
  • 0

    71. ~fajny gość, potrafiąxcy liczyć  2010-03-30 10:13:23  host: cc.azsoft.pl

    Ja wam powiem tylko że nie umiecie liczyć ale to wasz problem, dalej bójcie się matury z matematyki bo to zło :] 14 dni to czternaście dni, a dokładniej to 336 godzin więc jak już zrozumiecie jak to jest liczone to dajcie znać, a nie świrujcie tu.

  • 0

    72. ~haju  2010-03-30 10:23:20  host: dynamic-78-8-133-246.ssp.dialog.net.pl

    jak długo te pakiety (najlepiej oba na 14 i 30 dni) będą w popie, tak długo pop nadal będzie królem, a jakby wprowadzili net w pakietach jak we freshu albo chociaż jak w OFnk to będzie cesarzem, a tak cesarzem nadal jest ktoś inny:)

  • 0

    73. ~  2010-03-30 10:23:28  host: 109.243.78.211

    do 71: "fajny gościu, potrafiąxcy liczyć" (bo pisać poprawdnie po polsku już pewnie nie bardzo?) jak wg Ciebie 14 dni ważności pakietu w orange pop to 14 dni to napisz mi jakim cudem ważność pakietu od 28 marca 2010r. do 9 kwietnia 2010r. to 14 dni?? Jakiego systemu liczenia Ty używasz że wychodzi Ci 14dni?? bo mi jakby nie liczyć za każdym razem wychodzi 13 dni...

  • 0

    74. ~vinci  2010-03-30 11:19:16  host: doi146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1000 minut ładnie wygląda, ale wydzownic tyle w 14 dni to już wyczyn. Lepiej , jakby były dostępne przez 30 dni - z 500 minut tez by wtedy starczało spokojnie

  • 0

    75. ~  2010-03-30 11:25:47  host: p09-14.opera-mini.net

    Do 74: vinci jaki wyczyn? Kupisz raz czy 2 razy pakiet 1000minut ważny 13dni a potem w ostatnim dniu kupisz pakiet 30minut za 6zł ważny 30dni wtedy będziesz miał w zależności od tego ile razy to zrobiłeś 1030 lub 2030min do stacj i orange. Jeśli po 30dniach nadal będziesz miał duzo minut to znowu bierzesz pakiet 30minut na 30dni. Jak minuty ci się skończą to znowu bierzesz 1000min za 6zł i zabawę

  • 0

    76. ~  2010-03-30 11:28:49  host: p09-14.opera-mini.net

    75cd: zaczynasz od początku. Wg mnie w takim wydaniu oferta jest w miare ok i nie ma co narzekać. Oferta dobra dla tych którzy mają jeszcze duzo znajomych z numerami stacjonarnymi a jak ktoś się trafi mając orange to już jest ok. W innych przypadkach konkurencja ma lepsze oferty

  • 0

    77. ~  2010-03-30 14:28:05  host: ip-89-174-120-137.multimo.pl

    a w zetafon to działa?

  • 0

    78. ~bart666  2010-03-30 15:59:26  host: chello089076098039.chello.pl

    w zetafonie tez dziala:)

  • 0

    79. ~vika  2010-03-30 16:01:30  host: dps68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta jest całkiem atrakcyjna, chyba jedna z lepszych jakie ostatnimi czasy wyszły, zastanawiam się tylko, czy jak mam ustawiony cykliczny pakiet nakręconych minut i aktywuje sobie ten, to z którego będą ściągane mi minuty? :(

  • 0

    80. ~jan  2010-03-30 18:54:04  host: 87-205-35-9.adsl.inetia.pl

    Zobaczymy na jak długo przedłużą coś mi się wydaje że na niezbyt długo to wszystko będzie. Co do 2x więcej w abonamencie to tylko na pewien okres nie na stałe jak w Erze i to właśnie minus tej oferty Orange.

  • 0

    81. ~dejwid  2010-03-30 22:00:14  host: 095160243241.stk.vectranet.pl

    Co wy gadacie!!! Kupiłem ten pakiet po 13 dniach kupiłem popgadane i co? Skonczył się tamten pakiet 14-ego i minuty przepadly (zostało mi marno 30 minut:/) NIE WPROWADZAJCIE W BŁĄD Regulamin wyraźnie pisze ze najpierw są minuty z tej promocji a dopiero potem z popgadanie,multi itp itd.

  • 0

    82. ~do znawców tematu  2010-03-30 22:15:30  host: dce245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    81 I kto ma rację? Ty dejwid czy pozostali? Kto ściemnia i wprowadza w błąd?

  • 0

    83.  2010-03-31 01:11:24

    1.http://img682.imageshack.us/img682/5467/orange1l.jpg , 2.http://img38.imageshack.us/img38/8959/orange2pc.jpg

  • 0

    84. ~  2010-03-31 12:59:53  host: 94.254.246.96

    1000 minut w popie jest ok, tylko szkoda, że ważne tylko 2 tygodnie. W TT od półtora roku są Godziny za Grosze- można rozmawiać do oporu za niewielka kasę. W końcu będzie można w Orange normalnie porozmawiać.

  • 0

    85.  2010-03-31 17:09:17

    Pijo też sprawdziłem działa POP gadane przedłuż ye 1000 minuta na 30 dni za 4 zł na poulacji;)

  • 0

    86. ~vika  2010-03-31 17:22:41  host: dpb115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @80 z ofertami na kartę wydaje mi się że jest trochę inaczej, mają dłuższą żywotność niż ofert na abonament np. Ty i 3 jest odkąd pamiętam ... więc jeżeli napisali że promocja obowiązuje do odwołania to sądzę że to długo raczej potrwa... dejwid w takim razie, jak ja mam ustawione nakręcone minuty to będzie mi w pierwszej kolejności schodziło z 1000minut, tak?

  • 0

    87. ~  2010-04-01 01:53:16  host: dcf138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zatem wiadomo jak jest z pakietami. Niemniej takie kombinowanie jeżeli na populacji kosztuje 4 zł pakiet jest bez sensu. Oszczędzam raptem 4 zł. A jeżeli rozmawiam więcej niż 340 minut/14 dni operacja się nie opłaca.

  • 0

    88. ~AoA  2010-04-04 20:19:18  host: adcn188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super! Moim zdaniem to naprawdę dobra oferta, a dzięki temu że dotyczy ona też stacjonarnych może być ciekawa dla starszych osób. Moja babcia bardzo chętnie z tego korzysta, w TP przy najmniejszym abonamencie zapłaciłaby o wiele więcej za długie rozmowy.

  • 0

    89. ~ji  2010-04-07 21:25:45  host: 088156030137.olsztyn.vectranet.pl

    szukam pracy i z pakietem mozna przedzwonic wszystkie firmy w oklicy... jeszcze nic nie znalazlem:-(

  • 0

    90. ~milka  2010-04-08 17:33:21  host: dpp54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ale kto szuka ten znajdzie :) bardzo dobrze że zdecydowali się przedłużyć te promocje zwłaszcza na kartę, 1000 minut jest jedną z lepszy jakie ostatnio dali, choć te pozostałe na abo jak plany optymalne też są całkiem spoko

Dodaj swoją opinię