Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange przedłuża bonus za rejestrację numerów prepaid

Orange przedłuża bonus za rejestrację numerów prepaid

sirmark 19 Sierpnia 2016 21:27

9 1

Orange przedłużył promocję, w ramach której można otrzymać bonus za zarejestrowanie swojego numeru. Dotyczy to także klientów nju mobile.



Na bonus składają się dwa pakiety ważne przez 30 dni:
  • 1000 minut połączeń na polskie numery komórkowe i stacjonarne,
  • pakiet 10 GB.

Aby otrzymać bonus należy po zarejestrowaniu numeru wysłać SMS o treści BONUS na numer 80028. Klienci mają na to 60 dni od momentu rejestracji.




Rejestracji numeru można dokonać obecnie w wielu punktach. Oprócz salonów Orange do dyspozycji klientów są placówki Poczty Polskiej, sieci Ruch, mediaexpert, Saturn, MediaMarkt, Neonet, a także Inmedio i Relay.

Zobacz: regulamin promocji - Orange
Zobacz: regulamin promocji - nju mobile

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 52
  • 0

    33. ~Mariusz  2016-08-20 18:34:22  host: ip-5-172-255-241.free.aero2.net.pl

    A czemu nie chca dac po 100 minut miesięcznie przez rok, tylko kit ludziom wciskają

  • 0

    34. ~syriusz  2016-08-20 21:08:29  host: 185.56.137.14

    nie wiedziałem, że można w media expercie też zarejestrować kartę... dobrze wiedzieć

  • 0

    35. ~124€  2016-08-20 21:14:24  host: n23-03-06.opera-mini.net

    @33. Mariusz w poniedzialek bede w. bok' u to im wygarne. Ja uwazam ze powinno byc 320min przez rok. Zawalili sprawe

  • -1

    36.  2016-08-20 21:19:09

    hm... tego się spodziewałem, ale i tak marny ten bonus.

  • 0

    37. ~olimpo  2016-08-20 21:41:50  host: user-94-254-226-92.play-internet.pl

    T-mobile tak okreslil ze rejestracja numeru prepaid to pic na wode.Operatorom nie zalezy na klientach prepaid to tylko chwilowy Marek.Szybko przyjdzie i szybko odejdzie.Co proponuja na abonament za 49zl daja 5GB i no-limit,a w Orange o 10zl taniej i to samo.A umowa na 24mies.Ja za 49zl mam 30GB i no-limit i bez umowy.Mam wybor chce 30GB to z tego korzystam itp.Bonusy sa fajne,ale w wykonaniu T-mobile i Orange to kpina.Numer prawie miesiac temu rejestrowany a bonusu dalej nie ma.Jak to okreslili awaria systemu i maja czas na to 30dni

  • 0

    38. ~jb  2016-08-20 21:56:53  host: user-94-254-145-124.play-internet.pl

    Jak przedłużyć minuty i Gb z promocyjnergo doładoania w orange free na kartę za rejestrację?

  • 1

    39. ~Calm7  2016-08-20 22:04:22  host: agpa200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do numeru 36). To podziel sie tym bonusem, odstąp mi go z połowę

  • -1

    40.  2016-08-20 22:50:11

    39). Złodziejowi nic nie udostępniam, ani się nie dzielę.

  • 0

    41. ~getd  2016-08-21 19:46:43  host: 46.23.66.107

    Podobno numer można zarejestrować w sieciach handlowych, przynajmniej słyszałem o media expert w tym kontekście

  • 2

    42. ~kolki  2016-08-21 20:13:30  host: user-94-254-193-50.play-internet.pl

    Orange sie juz czepilo po co mi 100 kart.Chcialem zarejestrowac a Pani odrzekla- nie lepiej na firme z abonamentem.A ja na to abonament jest mi zbedny i mam wolnosc place kiedy chce.Nie moge Panu zarejestrowac bo mamy limit dzienny tylko 10kart.Jakby Pan je przeniosl na abonament to wszystkie od razu zarejestruje.W T-mobile podobna spiewka.Nie warto rejestrowac bo i tak Pan zaraz je wyrzuci do kosza.Ma Pan czas do 1.02.2017.Ale i tak wydluzy sie czas do maja.Czyli T-mobile jest dobrze poinformowane w temacie.Play i Plus bez problemu.Czyli wiekszosc kart pojdzie do kosza,czesc zostanie wylaczona lub zablokowana.W grudniu zobaczymy efekty bo co widac teraz to rejestracje sie utrudnia.Pani chciala kupic starter to chloptas jej powiedzial,ze abonament wziac bo taniej.A po co mi abonament potrzebuje karty na tydzien i tak wyrzuce karte.Aktywacja powinna sie odbywac w inny sposob bo to co teraz sie dzieje to smiech na sali.Rekord aktywacji trwal 2tyg.Bo awaria systemu i to w Orange

  • 1

    43. ~darek  2016-08-21 22:46:54  host: user-188-33-22-86.play-internet.pl

    orange to dziadostwo, które nie chroni danych osobowych, wybrałem sobie nowy nr za który zapłaciłem 25zł, kiedy chciałem zarejestrować, okazało się, że nr jest zarejestrowany na inną osobę, oczywiście na orange.pl mogłem sprawdzić dane osobowe tej osoby, mimo, że złożyłem reklamację ponad miesiąc temu, ta dziadowska firma nic z tym nie zrobiła, więc olałem to orange i zarejstrowałem nowy nr u konkurencji, orange to farsa odradzam

  • 0

    44.  2016-08-22 12:24:46

    @42 awarie systemu w orange to śpiewka znana jeszcze z czasów TP s.a. i neostrady 512kbps :D U nich wiecznie jest awaria jak człowiek chce zrobić coś co nie jest dochodowe dla operatora. Orange = wieczna niesprawność.

  • 0

    45. ~dan  2016-08-22 12:59:14  host: public-gprs391667.centertel.pl

    A zarejestrowanych Klientów mają w D... :/

  • -1

    46. ~+  2016-08-22 13:27:00  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    I to jest cały bonus? ja przy zarejestrowaniu karty w tm dostane rozmowy na miesiąc i przez rok 10 GB internetu po doładowaniu co jest moim zdaniem lepsze niż jednorazowe 10 gb co jest niczym.

  • -1

    47. ~nie rejestrujcie  2016-08-22 15:46:54  host: user-94-254-163-168.play-internet.pl

    ja to zrobiłem, wysłałem owego smsa i.. dopiero po fakcie dowiedziałem się ze mi nie przysługuje ten bonus. Trudno, wiec kolejny rok im nic nie doladuje.

  • 0

    48.  2016-08-22 15:54:01

    Człowieku, Ty nie rejestrujesz numeru "bo akurat jest atrakcyjny bonus", tylko dlatego, że takie są obecnie wymagania prawne (a to czy się one Tobie podobają czy nie, to już inna sprawa). Bonus jest jedynie dodatkiem, mającym zachęcić do rejestracji.
    Ale niezależnie od tego, czy odbierzesz bonus, masz obowiązek zarejestrować numer i tyle.

  • 0

    49. ~pabloki  2016-08-22 15:58:01  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    47 bonus przysługuje każdemu kto zarejestrował. więc złóż reklamacje albo napisz nam dlaczego ci nie przysługuje. inaczej jesteś ściemniaczem.

  • 1

    50.  2016-08-22 18:10:06

    @46 w TMobile pod hasłem promocja za rejestrację dostaniesz to co u innych operatorów jest od dawna standardem czyli bonus GB do doładowania, tyle tylko, że w gorszym wydaniu, bo pakiet nie zwiększa się przy wyższym zasileniu tak jak w każdej normalnej sieci:D

  • 0