Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange promuje swoje usługi z "gruszką" w tle [wideo]

Orange promuje swoje usługi z "gruszką" w tle [wideo]

Q! 22 Maja 2012 13:38

0 0

Orange rozpoczął kampanię reklamową promującą bonusy przyznawane użytkownikom ofert pre paid za staż w sieci. Nie zabrakło w niej odniesienia do oferty konkurencji.

Kampania reklamowa dotyczy oferty Masz za staż, w której otrzymać można dodatkowy bonus przy doładowaniu, w zależności od długości stażu w sieci:
10% więcej w pierwszym roku w sieci (0 - 12 miesięcy),
20% więcej w drugim roku w sieci (13-24 miesiące),
30% więcej w trzecim i kolejnym roku w sieci (25 i więcej miesięcy).

Więcej o promocji pisaliśmy w tej wiadomości. Film reklamujący ofertę zobaczyć można poniżej.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





W reklamie nie zabrakło odniesienia do oferty Playa w postaci fioletowej gruszki. Rzecznik sieci Play, Marcin Gruszka, tak skomentował na swoim blogu całe wydarzenie:

Na stopkaltce widzicie spojrzenie typowe dla niegrzecznej dziewczynki. W prawdziwym świecie niegrzeczne dziewczynki zawsze chcą więcej i dlatego przechodzą do PLAY. Statystycznie tych niegrzecznych dziewczynek, które sięgają po zakazany owoc jest sporo, bo niemal 7 na 10 w Polsce. Nie wiem jak Wy, ale ja zdecydowanie wolę te niegrzeczne ;-).

W ten sposób rzecznik Playa odniósł się do wyników MNP, czyli usługi zmiany sieci z zachowaniem numeru, za I kwartał 2012 roku. Wtedy to prawie 70% osób przenoszących swój numer wybrało sieć Play. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • -1

    19.  2012-05-22 15:15:34

    boją się play, oj boją ;-)

  • 2

    20.  2012-05-22 15:32:38

    Nie wiem czy zauważyliście ale w tle są też zielone i różowe gruszki. Orange nie oszczędził T-Mobile i Plusa. ;-)

  • 1

    21. ~.aj  2012-05-22 15:53:50  host: ohproxy1.avaya.com

    Orange orangem. Ciekawe jak Play bedzie spiewal w ciagu nastepnego roku. Mi na swieta konczy sie 2 lata cyrografu i co jak co, ale w Playu nie zamierzam pozostac dluzej. Sadzac po wypowiedziach ludzi (zwyklych, nie techgurus), to nie tylko ja mam dosc jakosci Playa. Wroce chociazby do tak krytykowanego Orange.

  • 1

    22.  2012-05-22 16:06:31

    13, klienci play maja najniższy priorytet łączności

  • 0

    23. ~  2012-05-22 16:07:12  host: z51-03.opera-mini.net

    Szkoda, że wielki mądrala, rzecznik nie pochwalił się, że osoba przechodząca z wieloletniego abonamentu do prepaid - jest traktowana jak pierwszy lepszy z ulicy. Czyli 10%. Jesteście pod tym względem żałośni! Kpina do kwadratu z waszych wieloletnich płatników! Kpina!

  • 0

    24.  2012-05-22 16:07:39

    Ten bonus w dzisiejszych czasach powinien być bardziej atrakcyjny, aktualnie w Play bez większego wysiłku można mieć więcej i to bez ciągłego siedzenia.

  • 0

    25. ~a  2012-05-22 16:21:35  host: z33-08.opera-mini.net

    przy tych stawkach za net to i bonus nie pomaga

  • 0

    26. ~tqqq  2012-05-22 16:44:20  host: ip-217-197-79-77.punkt.opole.pl

    Mieszkam na wsi i zasię PlAY = max. Pozdrawiam

  • 0

    27. ~sjsjsj  2012-05-22 17:05:45  host: 77-255-162-58.adsl.inetia.pl

    ja mieszkam na peryferiach duzego miasta i zasieg Play mam zawsze na maxa czego nie mozna powiedziec o Orange - zeby zlapac zasieg trzeba chodzic po domu i szukac

  • 0

    28. ~StefanzPoczty  2012-05-22 17:06:25  host: dtm171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aby poznać swój ulubiony owoc trzeba chociaż kilka spróbować, więc normalne jest migrowanie z nr przez sieci Orange Pop, Play Fresh, Heyah, T-Mobile Tak Tak, Simplus, RedBull Mobile, MTV Mobile, Mobilking itp. Aktualnie testuję RedBull Mobile i jestem trochę zniesmaczony kiepską ofertą usług dodanych w tej sieci.

  • 0

    29. ~  2012-05-22 17:25:11  host: h-3-42.a322.priv.bahnhof.se

    Reklama fajna. Rzecznik Gruszka pomimo dużych zarobków musi być mocno zakompleksionym facetem albo megalomanem, że odnosi się do takich rzeczy.

  • 0

    30. ~papa  2012-05-22 17:30:12  host: public30759.xdsl.centertel.pl

    ja tam zostaje w play fresh. a internet stacjonarny w orange bo play takiego nie posiada.

  • -1

    31. ~csscccscs  2012-05-22 17:39:26  host: 94.42.234.132

    30% więcej? nie, idę zmienić gatki....

  • 0

    32. ~Słoneczny  2012-05-22 21:10:57  host: 89-77-234-215.dynamic.chello.pl

    Orange boksuje się z Playem, bo ten im najwięcej klientów zabiera. :-) Lojalki to kiepski pomysł na promowanie oferty.

  • 0

    33. ~  2012-05-23 06:47:05  host: z51-05.opera-mini.net

    Orange jest jak syndrom sztokholmski. "ofiara wyraza sympatie do osoby przetrzymujacej ja"

  • 0

    34. ~abc  2012-05-23 09:25:12  host: 212.160.172.70

    a zauważyliście, że te kolorowe gruszki rosną na wierzbie? :) reklama super ;)

  • 0

    35. ~Piotrek  2012-05-23 12:43:24  host: user-164-126-165-102.play-internet.pl

    Lepsza jest reklama radiowa Oli i Pelagii :P "Ola lubi pomarańcze a Pelagia figi - i to bez maku" :P

  • 0

    36. ~  2012-05-23 12:50:28  host: v06-15.opera-mini.net

    @32, jakie to boksowanie? ;) Przecież takie skojarzenia jak my ma promil zorientowanych userów. Reszta nawet nie wie o co chodzi z gruszkami. Kim Gruszka jest, że ma go znac pół kraju?? Ot zwykły facet z przerośniętym ego i myśli, że wszyscy go znają ;) Ceny takie jak Play może dać każdy z w3 i zatrzymają odpływ ale widać nie robia tego. Dlaczego?- widać odpływ ten jest dla nich mało znaczący. Zależało im na zatrzymaniu wysokich abo, to wszyscy wprowadzili "no limit". Wszyscy maja przekalkulowaną opłacalność i czekają na symetrię MTR. Przecież i tak doją Play ich na roamingu, z którego Play nigdy nie zrezygnuje.

  • 0

    37.  2012-05-29 17:24:48

    @22 I co z tego. W moim domu w środku miasta, żeby rozmawiać przez orange muszę wyjść na zewnątrz. W play'u na "najniższych priorytetach" gadam bez problemu nawet w piwnicy...

  • 0

    38. ~nie tkwij idz do przodu  2012-06-08 13:17:27  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    Coż z tego ze dziewczynka tkwi przy jednym drzewku ,przy jednej dziurze to i pies zdechnie.W Play czy Heyah (na kartę)ma na dzień dobry lepsze warunki niż tkwiąc w Orange rok. "Kto stoi w miejscu ten się cofa"

Dodaj swoją opinię